ALTAltitude Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £19,57 Mn | £16,85 Mn | £14,49 Mn | £13,86 Mn | £11,29 Mn | £11,09 Mn | £13,30 Mn | £5,75 Mn | £7,08 Mn | £2,98 Mn | £3,03 Mn | £4,35 Mn | £5,79 Mn | £7,42 Mn | £7,54 Mn | £8,86 Mn | £8,20 Mn | £9,74 Mn | £11,19 Mn | £11,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £837.188 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £8,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £11,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £957.761 | £184.389 | £383.000 | £563.000 | £690.000 | £665.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £47.000 | £82.000 | £20.000 | £1,31 Mn |
| Net Borç† | £120.573 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £33,15 Mn | £29,21 Mn | £24,01 Mn | £18,76 Mn | £11,94 Mn | £7,71 Mn | £6,65 Mn | £2,89 Mn | £6,11 Mn | £4,32 Mn | £4,54 Mn | £4,44 Mn | £4,20 Mn | £4,07 Mn | £3,54 Mn | £18,04 Mn | £15,33 Mn | £17,97 Mn | £19,48 Mn | £18,86 Mn |
| Brüt Kâr | £10,07 Mn | £9,47 Mn | £9,05 Mn | £7,47 Mn | £5,11 Mn | £4,52 Mn | £4,75 Mn | £1,33 Mn | £3,95 Mn | £3,10 Mn | £3,09 Mn | £2,99 Mn | £2,76 Mn | £2,88 Mn | £2,63 Mn | £6,67 Mn | £6,30 Mn | £7,42 Mn | £6,99 Mn | £7,15 Mn |
| FAVÖK | £2,96 Mn | £2,35 Mn | £1,73 Mn | £1,50 Mn | £1,32 Mn | -£133.000 | -£472.000 | -£1,57 Mn | £864.000 | £566.000 | £407.000 | -£1,07 Mn | -£867.000 | -£430.000 | -£113.000 | £1,03 Mn | £552.000 | £749.000 | £385.000 | £1,50 Mn |
| Net Kâr | -£182.079 | £929.708 | £697.000 | £390.000 | £97.000 | -£1,23 Mn | -£4,58 Mn | -£2,53 Mn | £125.000 | £73.000 | -£1,25 Mn | -£1,57 Mn | -£1,76 Mn | -£502.000 | -£232.000 | £505.000 | -£538.000 | £107.000 | -£391.000 | -£123.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,07 | -0,05 | 0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,04 | -0,04 | -0,01 | -0,01 | 0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,01 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£584.294 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,42 Mn | £1,16 Mn | £1,86 Mn | £1,42 Mn | -£312.000 | £80.000 | -£2,41 Mn | -£2,37 Mn | -£374.000 | £452.000 | -£713.000 | -£695.000 | -£824.000 | £16.000 | -£1,09 Mn | £971.000 | £369.000 | £20.000 | £987.000 | -£821.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,9% | 1,1% | 2,6% | 4,1% | 6,1% | 6,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 0,8% | 0,2% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,69 | 1,73 | 1,66 | 1,35 | 1,06 | 0,69 | 0,50 | 0,50 | 0,86 | 1,45 | 1,50 | 1,02 | 0,72 | 0,55 | 0,47 | 2,04 | 1,87 | 1,85 | 1,74 | 1,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,93 | 2,59 | 2,13 | 1,66 | 1,06 | 0,68 | 0,59 | 0,26 | 0,54 | 0,38 | 0,40 | 0,39 | 0,37 | 0,36 | 0,31 | 1,60 | 1,36 | 1,59 | 1,72 | 1,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,4% | 32,4% | 37,7% | 39,8% | 42,8% | 58,7% | 71,5% | 45,9% | 64,7% | 71,7% | 68,1% | 67,4% | 65,8% | 70,7% | 74,4% | 37,0% | 41,1% | 41,3% | 35,9% | 37,9% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 8,0% | 7,2% | 8,0% | 11,0% | -1,7% | -7,1% | -54,3% | 14,2% | 13,1% | 9,0% | -24,2% | -20,6% | -10,6% | -3,2% | 5,7% | 3,6% | 4,2% | 2,0% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | -0,5% | 3,2% | 2,9% | 2,1% | 0,8% | -15,9% | -68,9% | -87,7% | 2,0% | 1,7% | -27,5% | -35,3% | -41,8% | -12,3% | -6,6% | 2,8% | -3,5% | 0,6% | -2,0% | -0,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,3% | 4,0% | 7,8% | 7,5% | -2,6% | 1,0% | -36,3% | -81,9% | -6,1% | 10,5% | -15,7% | -15,7% | -19,6% | 0,4% | -30,9% | 5,4% | 2,4% | 0,1% | 5,1% | -4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.