ANPAnpario PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $106,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £50,49 Mn | £47,15 Mn | £40,19 Mn | £48,53 Mn | £47,98 Mn | £44,48 Mn | £40,42 Mn | £38,20 Mn | £37,20 Mn | £34,05 Mn | £31,49 Mn | £29,06 Mn | £26,13 Mn | £24,41 Mn | £20,20 Mn | £19,93 Mn | £18,65 Mn | £8,67 Mn | £8,95 Mn | £8,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £12,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £9,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £40,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £244.000 | £74.000 | £79.000 | £52.000 | £85.000 | £90.000 | £188.000 | £198.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £3.000 | £29.626 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£12,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £47,17 Mn | £38,20 Mn | £31,00 Mn | £33,10 Mn | £33,37 Mn | £30,52 Mn | £29,05 Mn | £28,28 Mn | £29,24 Mn | £24,34 Mn | £23,32 Mn | £23,45 Mn | £25,95 Mn | £23,51 Mn | £19,20 Mn | £21,57 Mn | £10,96 Mn | £5,43 Mn | £5,35 Mn | £421.636 |
| Brüt Kâr | £23,37 Mn | £17,34 Mn | £13,29 Mn | £13,49 Mn | £15,53 Mn | £15,20 Mn | £13,88 Mn | £12,99 Mn | £13,85 Mn | £11,15 Mn | £10,12 Mn | £9,34 Mn | £8,95 Mn | £7,57 Mn | £5,73 Mn | £5,95 Mn | £3,13 Mn | £1,90 Mn | £1,75 Mn | £114.735 |
| FAVÖK | £9,33 Mn | £6,09 Mn | £4,31 Mn | £4,83 Mn | £6,92 Mn | £6,50 Mn | £5,79 Mn | £5,20 Mn | £5,47 Mn | £4,40 Mn | £4,13 Mn | £3,41 Mn | £3,31 Mn | £3,01 Mn | £2,14 Mn | £1,86 Mn | £784.710 | £435.820 | £457.390 | -£337.880 |
| Net Kâr | £6,75 Mn | £4,11 Mn | £2,53 Mn | £3,30 Mn | £4,68 Mn | £4,21 Mn | £3,71 Mn | £4,00 Mn | £2,98 Mn | £2,58 Mn | £3,26 Mn | £3,16 Mn | £2,57 Mn | £2,10 Mn | £1,67 Mn | £1,28 Mn | £1,21 Mn | £335.628 | £335.852 | -£287.085 |
| Hisse Başı Kâr | 0,38 | 0,25 | 0,13 | 0,15 | 0,21 | 0,20 | 0,18 | 0,19 | 0,14 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,03 | 0,03 | -0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£224.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £5,46 Mn | £4,20 Mn | £8,65 Mn | £402.000 | £2,28 Mn | £5,33 Mn | £3,18 Mn | £2,08 Mn | £5,13 Mn | £3,13 Mn | £3,15 Mn | £3,01 Mn | £2,50 Mn | £2,09 Mn | £1,58 Mn | -£1,00 Mn | £2,07 Mn | £478.480 | £688.860 | -£1,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£666.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,2% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,5% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,81 | 0,77 | 0,68 | 0,70 | 0,69 | 0,72 | 0,74 | 0,79 | 0,71 | 0,74 | 0,81 | 0,99 | 0,96 | 0,95 | 1,08 | 0,59 | 0,63 | 0,60 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,15 | 0,93 | 0,76 | 0,81 | 0,81 | 0,75 | 0,71 | 0,69 | 0,71 | 0,59 | 0,57 | 0,57 | 0,63 | 0,57 | 0,47 | 0,53 | 0,27 | 0,13 | 0,13 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,5% | 45,4% | 42,9% | 40,8% | 46,5% | 49,8% | 47,8% | 45,9% | 47,4% | 45,8% | 43,4% | 39,8% | 34,5% | 32,2% | 29,8% | 27,6% | 28,6% | 34,9% | 32,8% | 27,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,8% | 15,9% | 13,9% | 14,6% | 20,7% | 21,3% | 19,9% | 18,4% | 18,7% | 18,1% | 17,7% | 14,5% | 12,7% | 12,8% | 11,1% | 8,6% | 7,2% | 8,0% | 8,5% | -80,1% |
| Net Kâr Marjı | 14,3% | 10,8% | 8,2% | 10,0% | 14,0% | 13,8% | 12,8% | 14,2% | 10,2% | 10,6% | 14,0% | 13,5% | 9,9% | 8,9% | 8,7% | 5,9% | 11,1% | 6,2% | 6,3% | -68,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,6% | 11,0% | 27,9% | 1,2% | 6,8% | 17,4% | 11,0% | 7,4% | 17,5% | 12,9% | 13,5% | 12,8% | 9,6% | 8,9% | 8,2% | -4,6% | 18,9% | 8,8% | 12,9% | -466,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.