BMTBraime Group PLC Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £40,03 Mn | £36,03 Mn | £34,16 Mn | £34,35 Mn | £27,17 Mn | £24,61 Mn | £23,10 Mn | £23,30 Mn | £18,78 Mn | £17,50 Mn | £16,46 Mn | £15,43 Mn | £12,47 Mn | £10,70 Mn | £11,09 Mn | £9,97 Mn | £8,47 Mn | £8,74 Mn | £7,70 Mn | £7,17 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £15,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £24,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £5,25 Mn | £3,68 Mn | £4,04 Mn | £3,64 Mn | £3,97 Mn | £3,10 Mn | £3,10 Mn | £2,63 Mn | £1,76 Mn | £1,87 Mn | £2,39 Mn | £2,88 Mn | £2,48 Mn | £1,21 Mn | £2,37 Mn | £1,63 Mn | £1,80 Mn | £2,18 Mn | £1,76 Mn | £1,68 Mn |
| Net Borç† | £2,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £50,94 Mn | £48,95 Mn | £48,16 Mn | £44,88 Mn | £36,41 Mn | £32,80 Mn | £33,43 Mn | £35,72 Mn | £31,45 Mn | £28,42 Mn | £26,47 Mn | £24,29 Mn | £22,95 Mn | £21,21 Mn | £20,07 Mn | £18,06 Mn | £15,69 Mn | £15,17 Mn | £11,84 Mn | £11,12 Mn |
| Brüt Kâr | £10,03 Mn | £9,94 Mn | £9,85 Mn | £9,55 Mn | £7,34 Mn | £5,14 Mn | £6,64 Mn | £8,18 Mn | £6,36 Mn | £5,38 Mn | £5,20 Mn | £5,18 Mn | £4,97 Mn | £4,42 Mn | £4,75 Mn | £4,22 Mn | £3,13 Mn | £3,22 Mn | £2,20 Mn | £1,76 Mn |
| FAVÖK | £5,58 Mn | £5,34 Mn | £5,66 Mn | £5,60 Mn | £4,24 Mn | £2,03 Mn | £3,42 Mn | £3,76 Mn | £2,87 Mn | £2,18 Mn | £1,66 Mn | £1,80 Mn | £1,55 Mn | £1,12 Mn | £1,69 Mn | £1,66 Mn | £1,00 Mn | £835.820 | £329.410 | -£9.570 |
| Net Kâr | £2,71 Mn | £2,28 Mn | £2,27 Mn | £2,77 Mn | £665.000 | £823.000 | £1,36 Mn | £2,18 Mn | £1,72 Mn | £932.101 | £1,58 Mn | £864.011 | £752.066 | £435.875 | £814.021 | £945.138 | £387.087 | £251.558 | £9.264 | -£178.376 |
| Hisse Başı Kâr | 1,88 | 1,58 | 1,58 | 1,92 | 0,46 | 0,57 | 0,94 | 1,51 | 1,19 | 0,65 | 1,10 | 0,60 | 0,52 | 0,30 | 0,57 | 0,66 | 0,27 | 0,17 | 0,01 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£74.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£209.000 | £785.000 | £1,42 Mn | £1,15 Mn | -£336.000 | £480.000 | -£408.000 | £454.000 | £721.000 | £765.570 | -£684.310 | £334.920 | -£1,48 Mn | £888.100 | -£299.270 | £152.540 | £978.090 | -£114.020 | -£131.490 | £136.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£3,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,1% | 10,2% | 11,8% | 10,6% | 14,6% | 12,6% | 13,4% | 11,3% | 9,4% | 10,7% | 14,5% | 18,7% | 19,9% | 11,3% | 21,4% | 16,4% | 21,2% | 25,0% | 22,8% | 23,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,27 | 1,36 | 1,41 | 1,31 | 1,34 | 1,33 | 1,45 | 1,53 | 1,67 | 1,62 | 1,61 | 1,57 | 1,84 | 1,98 | 1,81 | 1,81 | 1,85 | 1,74 | 1,54 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 1,97 | 1,94 | 1,80 | 1,46 | 1,32 | 1,34 | 1,44 | 1,26 | 1,14 | 1,06 | 0,98 | 0,92 | 0,85 | 0,81 | 0,73 | 0,63 | 0,61 | 0,48 | 0,45 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 20,3% | 20,5% | 21,3% | 20,2% | 15,7% | 19,9% | 22,9% | 20,2% | 18,9% | 19,6% | 21,3% | 21,7% | 20,8% | 23,7% | 23,4% | 20,0% | 21,2% | 18,6% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 10,9% | 11,8% | 12,5% | 11,6% | 6,2% | 10,2% | 10,5% | 9,1% | 7,7% | 6,3% | 7,4% | 6,8% | 5,3% | 8,4% | 9,2% | 6,4% | 5,5% | 2,8% | -0,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 4,7% | 4,7% | 6,2% | 1,8% | 2,5% | 4,1% | 6,1% | 5,5% | 3,3% | 6,0% | 3,6% | 3,3% | 2,1% | 4,1% | 5,2% | 2,5% | 1,7% | 0,1% | -1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,4% | 1,6% | 2,9% | 2,6% | -0,9% | 1,5% | -1,2% | 1,3% | 2,3% | 2,7% | -2,6% | 1,4% | -6,4% | 4,2% | -1,5% | 0,8% | 6,2% | -0,8% | -1,1% | 1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.