BUCEBuccaneer Energy PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £3,14 Mn | £3,43 Mn | £3,31 Mn | £3,56 Mn | £2,47 Mn | £2,39 Mn | £2,41 Mn | £2,55 Mn | £1,79 Mn | £1,89 Mn | £4,10 Mn | £6,16 Mn | £4,34 Mn | £5,32 Mn | £3,88 Mn | £2,99 Mn | £3,73 Mn | £3,73 Mn | £5,14 Mn | £202.000 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £86.986 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £4,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£1,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £3,16 Mn | £3,43 Mn | £3,47 Mn | £3,31 Mn | £2,20 Mn | £2,21 Mn | £2,06 Mn | £2,10 Mn | £1,29 Mn | £788.000 | £1,66 Mn | £1,62 Mn | £344.000 | £598.000 | £368.000 | £315.000 | £357.000 | £678.000 | £1,48 Mn | £0,00 |
| Net Borç† | £3,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,15 Mn | £1,59 Mn | £2,27 Mn | £3,26 Mn | £1,66 Mn | £799.311 | £1,41 Mn | £1,70 Mn | £1,13 Mn | £282.000 | £594.000 | £1,27 Mn | £851.000 | £352.000 | £244.000 | £137.000 | £33.000 | £88.000 | £30.000 | £0,00 |
| Brüt Kâr | -£147.964 | £112.693 | £636.337 | £654.338 | £126.517 | -£308.027 | £279.838 | £304.484 | £37.000 | -£293.000 | -£744.000 | -£399.000 | -£364.000 | £90.000 | -£126.000 | -£119.000 | -£415.000 | -£624.000 | £14.000 | £0,00 |
| FAVÖK | -£858.190 | -£307.560 | £399.820 | £93.360 | -£293.750 | -£782.150 | -£527.540 | -£541.470 | -£767.000 | -£454.000 | -£337.000 | £179.000 | -£217.000 | -£671.000 | -£1,02 Mn | -£578.000 | -£455.000 | -£362.000 | -£338.000 | -£41.000 |
| Net Kâr | -£1,65 Mn | -£1,18 Mn | -£379.711 | -£443.261 | -£791.098 | -£1,02 Mn | -£1,36 Mn | -£697.463 | -£1,04 Mn | -£2,89 Mn | -£2,31 Mn | -£843.000 | -£1,55 Mn | -£840.000 | -£996.000 | -£591.000 | -£3,84 Mn | -£985.000 | -£382.000 | -£38.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,03 | -0,03 | -0,01 | -0,03 | -0,02 | -0,03 | -0,02 | -0,23 | -0,12 | -0,13 | -0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,04 Mn | -£1,06 Mn | -£89.300 | £118.530 | -£429.720 | -£1,02 Mn | -£976.690 | -£777.710 | -£949.000 | -£898.000 | -£83.000 | -£1,13 Mn | -£55.000 | -£151.000 | — | -£715.000 | -£490.000 | -£641.000 | £20.000 | -£37.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£667.734 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 100,5% | 100,0% | 104,9% | 92,8% | 89,1% | 92,6% | 85,3% | 82,6% | 71,8% | 41,7% | 40,5% | 26,3% | 7,9% | 11,2% | 9,5% | 10,5% | 9,6% | 18,2% | 28,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,46 | 0,68 | 0,92 | 0,67 | 0,33 | 0,58 | 0,67 | 0,63 | 0,15 | 0,14 | 0,21 | 0,20 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -1,07 | -1,48 | -2,11 | -3,04 | -1,54 | -0,74 | -1,31 | -1,58 | -1,05 | -0,26 | -0,55 | -1,18 | -0,79 | -0,33 | -0,23 | -0,13 | -0,03 | -0,08 | -0,03 | -0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -12,9% | 7,1% | 28,1% | 20,0% | 7,6% | -38,5% | 19,9% | 17,9% | 3,3% | -103,9% | -125,3% | -31,5% | -42,8% | 25,6% | -51,6% | -86,9% | -1.257,6% | -709,1% | 46,7% | — |
| FAVÖK Marjı | -74,7% | -19,3% | 17,6% | 2,9% | -17,7% | -97,9% | -37,5% | -31,8% | -68,0% | -161,0% | -56,7% | 14,1% | -25,5% | -190,6% | -419,3% | -421,9% | -1.378,8% | -411,4% | -1.126,7% | — |
| Net Kâr Marjı | -143,9% | -74,0% | -16,8% | -13,6% | -47,7% | -127,0% | -96,9% | -41,0% | -92,6% | -1.025,2% | -388,9% | -66,5% | -182,6% | -238,6% | -408,2% | -431,4% | -11.639,4% | -1.119,3% | -1.273,3% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -90,8% | -66,3% | -3,9% | 3,6% | -25,9% | -127,8% | -69,4% | -45,7% | -84,1% | -318,4% | -14,0% | -89,4% | -6,5% | -42,9% | — | -521,9% | -1.484,8% | -728,4% | 66,7% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.