CADCadogan Energy Solutions PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £26,54 Mn | £24,86 Mn | £30,03 Mn | £31,12 Mn | £31,27 Mn | £34,32 Mn | £38,83 Mn | £39,07 Mn | £35,90 Mn | £44,77 Mn | £50,11 Mn | £72,61 Mn | £109,96 Mn | £123,58 Mn | £195,09 Mn | £90,63 Mn | £92,71 Mn | £209,98 Mn | £74,59 Mn | £24,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £10,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £20,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £4,44 Mn | £138.135 | £184.343 | £88.952 | £152.091 | £213.614 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £2,89 Mn | £8,75 Mn | £11,11 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £240.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£5,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £4,39 Mn | £7,16 Mn | £6,07 Mn | £6,88 Mn | £6,39 Mn | £3,98 Mn | £4,61 Mn | £11,05 Mn | £11,76 Mn | £14,59 Mn | £49,38 Mn | £19,81 Mn | £2,41 Mn | £2,37 Mn | £4,35 Mn | £3,25 Mn | £2,34 Mn | £1,79 Mn | £665.627 | £0,00 |
| Brüt Kâr | £846.049 | £3,14 Mn | £1,62 Mn | £2,28 Mn | £1,68 Mn | £454.632 | -£866.949 | £1,40 Mn | £1,57 Mn | £772.993 | £3,84 Mn | £1,11 Mn | £481.737 | £722.585 | £447.267 | £568.000 | £5,32 Mn | -£62.000 | £54.282 | -£66.747 |
| FAVÖK | -£1,48 Mn | £1,09 Mn | -£472.230 | £190.780 | -£1,00 Mn | -£1,40 Mn | -£4,72 Mn | -£497.230 | -£975.290 | -£3,32 Mn | £979.840 | -£1,44 Mn | -£3,56 Mn | -£2,21 Mn | -£7,06 Mn | -£5,47 Mn | -£37,98 Mn | -£25,98 Mn | -£14,08 Mn | -£4,69 Mn |
| Net Kâr | -£861.984 | -£4,88 Mn | £1,01 Mn | -£1,27 Mn | -£3,69 Mn | -£776.696 | -£1,65 Mn | £914.951 | -£1,23 Mn | -£4,38 Mn | -£15,23 Mn | -£36,00 Mn | -£9,38 Mn | -£58,46 Mn | £94,54 Mn | £851.000 | -£107,30 Mn | -£24,04 Mn | -£15,20 Mn | -£5,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,02 | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,00 | -0,01 | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,07 | -0,16 | -0,04 | -0,25 | 0,40 | 0,00 | -0,46 | -0,17 | -0,14 | -0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£8,41 Mn | £346.690 | £241.340 | -£706.290 | £1,49 Mn | -£102.160 | -£8,63 Mn | -£2,66 Mn | -£1,31 Mn | £1,95 Mn | £718.020 | -£13,00 Mn | £15,13 Mn | -£940.310 | -£8,21 Mn | -£3,44 Mn | -£25,57 Mn | -£72,22 Mn | -£16,62 Mn | -£12,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£7,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,7% | 0,6% | 0,6% | 0,3% | 0,5% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 6,5% | 17,5% | 15,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,29 | 0,20 | 0,22 | 0,20 | 0,12 | 0,12 | 0,28 | 0,33 | 0,33 | 0,99 | 0,27 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,34 | 0,29 | 0,33 | 0,31 | 0,19 | 0,22 | 0,53 | 0,56 | 0,70 | 2,36 | 0,95 | 0,12 | 0,11 | 0,21 | 0,16 | 0,11 | 0,09 | 0,03 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,3% | 43,8% | 26,6% | 33,1% | 26,2% | 11,4% | -18,8% | 12,7% | 13,4% | 5,3% | 7,8% | 5,6% | 20,0% | 30,4% | 10,3% | 17,5% | 227,2% | -3,5% | 8,2% | — |
| FAVÖK Marjı | -33,7% | 15,3% | -7,8% | 2,8% | -15,6% | -35,3% | -102,5% | -4,5% | -8,3% | -22,7% | 2,0% | -7,3% | -147,5% | -93,2% | -162,0% | -168,4% | -1.621,6% | -1.449,7% | -2.115,5% | — |
| Net Kâr Marjı | -19,6% | -68,1% | 16,7% | -18,4% | -57,7% | -19,5% | -35,8% | 8,3% | -10,5% | -30,0% | -30,8% | -181,7% | -388,7% | -2.462,9% | 2.170,9% | 26,2% | -4.581,7% | -1.341,5% | -2.283,2% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -191,4% | 4,8% | 4,0% | -10,3% | 23,3% | -2,6% | -187,5% | -24,1% | -11,1% | 13,4% | 1,5% | -65,6% | 626,9% | -39,6% | -188,6% | -105,7% | -1.091,8% | -4.029,9% | -2.496,8% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.