CCRC&C Group Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $512,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,14 Mr | £1,11 Mr | £1,17 Mr | £1,24 Mr | £1,23 Mr | £1,16 Mr | £1,24 Mr | £1,22 Mr | £972,29 Mn | £929,13 Mn | £987,92 Mn | £980,19 Mn | £1,14 Mr | £1,03 Mr | £804,57 Mn | £813,09 Mn | £915,24 Mn | £612,50 Mn | £633,51 Mn | £627,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £119,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £686,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £453,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £348,38 Mn | £294,87 Mn | £281,28 Mn | £237,21 Mn | £281,27 Mn | £477,15 Mn | £387,25 Mn | £381,82 Mn | £339,47 Mn | £306,21 Mn | £281,70 Mn | £246,55 Mn | £253,84 Mn | £210,49 Mn | £50,24 Mn | £114,64 Mn | £428,84 Mn | £275,51 Mn | £220,48 Mn | £233,29 Mn |
| Net Borç† | £229,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,35 Mr | £1,40 Mr | £1,43 Mr | £1,45 Mr | £1,23 Mr | £659,47 Mn | £1,50 Mr | £1,39 Mr | £482,50 Mn | £497,72 Mn | £482,29 Mn | £542,60 Mn | £524,70 Mn | £387,63 Mn | £415,98 Mn | £434,56 Mn | £504,68 Mn | £423,72 Mn | £416,75 Mn | £501,32 Mn |
| Brüt Kâr | £164,97 Mn | £162,12 Mn | £160,87 Mn | £187,18 Mn | £146,51 Mn | £37,94 Mn | £228,06 Mn | £310,28 Mn | £196,45 Mn | £201,42 Mn | £161,81 Mn | £183,91 Mn | £198,98 Mn | £175,81 Mn | £193,97 Mn | £164,91 Mn | £235,75 Mn | £165,65 Mn | £174,72 Mn | £103,93 Mn |
| FAVÖK | £87,06 Mn | £92,65 Mn | £81,60 Mn | £99,44 Mn | £65,12 Mn | -£49,40 Mn | £133,30 Mn | £105,20 Mn | £88,02 Mn | £85,53 Mn | £89,09 Mn | £108,38 Mn | £125,29 Mn | £110,79 Mn | £113,77 Mn | £104,15 Mn | £94,32 Mn | £98,68 Mn | £97,16 Mn | £150,02 Mn |
| Net Kâr | £3,02 Mn | £11,47 Mn | -£98,22 Mn | £34,67 Mn | £31,62 Mn | -£93,52 Mn | £7,93 Mn | £63,91 Mn | £70,06 Mn | -£60,83 Mn | £34,50 Mn | -£64,26 Mn | £70,47 Mn | £72,67 Mn | £84,36 Mn | £64,52 Mn | £65,21 Mn | -£50,82 Mn | £68,01 Mn | £105,90 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,03 | -0,25 | 0,09 | 0,08 | -0,28 | 0,02 | 0,19 | 0,21 | -0,18 | 0,10 | -0,18 | 0,19 | 0,20 | 0,24 | 0,18 | 0,19 | -0,15 | 0,20 | 0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £22,41 Mn | £37,35 Mn | £56,42 Mn | £64,09 Mn | £15,43 Mn | -£92,18 Mn | £130,51 Mn | £83,10 Mn | £54,83 Mn | £23,95 Mn | £82,18 Mn | £51,17 Mn | £43,65 Mn | £44,54 Mn | £87,73 Mn | £91,02 Mn | £97,33 Mn | £62,69 Mn | £22,32 Mn | £38,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£11,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,6% | 26,5% | 24,0% | 19,1% | 22,9% | 41,2% | 31,2% | 31,2% | 34,9% | 33,0% | 28,5% | 25,2% | 22,3% | 20,4% | 6,2% | 14,1% | 46,9% | 45,0% | 34,8% | 37,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,19 | 1,26 | 1,22 | 1,17 | 1,00 | 0,57 | 1,21 | 1,14 | 0,50 | 0,54 | 0,49 | 0,55 | 0,46 | 0,37 | 0,52 | 0,53 | 0,55 | 0,69 | 0,66 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,99 | 3,10 | 3,16 | 3,20 | 2,70 | 1,46 | 3,31 | 3,07 | 1,06 | 1,10 | 1,06 | 1,20 | 1,16 | 0,86 | 0,92 | 0,96 | 1,11 | 0,94 | 0,92 | 1,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,2% | 11,5% | 11,2% | 12,9% | 12,0% | 5,8% | 15,2% | 22,3% | 40,7% | 40,5% | 33,5% | 33,9% | 37,9% | 45,4% | 46,6% | 37,9% | 46,7% | 39,1% | 41,9% | 20,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 6,6% | 5,7% | 6,9% | 5,3% | -7,5% | 8,9% | 7,6% | 18,2% | 17,2% | 18,5% | 20,0% | 23,9% | 28,6% | 27,4% | 24,0% | 18,7% | 23,3% | 23,3% | 29,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 0,8% | -6,9% | 2,4% | 2,6% | -14,2% | 0,5% | 4,6% | 14,5% | -12,2% | 7,2% | -11,8% | 13,4% | 18,7% | 20,3% | 14,8% | 12,9% | -12,0% | 16,3% | 21,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,7% | 2,7% | 3,9% | 4,4% | 1,3% | -14,0% | 8,7% | 6,0% | 11,4% | 4,8% | 17,0% | 9,4% | 8,3% | 11,5% | 21,1% | 20,9% | 19,3% | 14,8% | 5,4% | 7,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.