CLBXCelLBxHealth plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £12,58 Mn | £25,46 Mn | £31,18 Mn | £49,87 Mn | £47,31 Mn | £39,05 Mn | £30,57 Mn | £18,28 Mn | £10,92 Mn | £6,74 Mn | £11,22 Mn | £6,16 Mn | £7,52 Mn | £5,19 Mn | £5,25 Mn | £5,40 Mn | £5,45 Mn | £9,18 Mn | £7,74 Mn | £16,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £7,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £7,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,82 Mn | £4,21 Mn | £4,55 Mn | £5,00 Mn | £2,34 Mn | £1,36 Mn | £1,55 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £131.751 | £131.751 | £221.625 | £98.001 | £321.011 | £130.536 | £22.802 | £46.920 |
| Net Borç† | -£5,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,35 Mn | £2,86 Mn | £2,19 Mn | £1,04 Mn | £1,01 Mn | £762.000 | £871.500 | £628.000 | £498.000 | £361.000 | £0,00 | £0,00 | £969.023 | £1,41 Mn | £2,42 Mn | £2,45 Mn | £5,06 Mn | £3,87 Mn | £3,38 Mn | £4,09 Mn |
| Brüt Kâr | -£8,12 Mn | -£8,98 Mn | -£11,22 Mn | -£1,39 Mn | -£755.000 | -£767.000 | -£678.000 | -£328.000 | -£48.000 | -£71.000 | -£3,78 Mn | -£2,21 Mn | -£472.398 | -£363.702 | £2,41 Mn | £2,42 Mn | £1,86 Mn | -£407.183 | -£2,72 Mn | -£1,45 Mn |
| FAVÖK | -£12,94 Mn | -£13,78 Mn | -£18,15 Mn | -£23,26 Mn | -£15,90 Mn | -£11,79 Mn | -£11,81 Mn | -£9,51 Mn | -£6,96 Mn | -£5,06 Mn | -£3,56 Mn | -£2,06 Mn | -£1,26 Mn | -£1,45 Mn | -£344.230 | -£503.400 | -£391.590 | -£2,81 Mn | -£9,90 Mn | -£5,05 Mn |
| Net Kâr | -£19,51 Mn | -£14,22 Mn | -£20,13 Mn | -£21,69 Mn | -£15,01 Mn | -£11,61 Mn | -£11,33 Mn | -£7,56 Mn | -£6,57 Mn | -£4,89 Mn | -£3,59 Mn | -£1,06 Mn | -£865.738 | -£2,59 Mn | -£432.408 | -£44.755 | -£3,60 Mn | £1,21 Mn | -£9,11 Mn | -£2,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,05 | -0,08 | -0,09 | -0,07 | -0,07 | -0,05 | -0,08 | -0,09 | -0,08 | -0,08 | -0,02 | -0,02 | -0,08 | -0,02 | -0,00 | -0,13 | 0,05 | -0,34 | -0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£5,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£9,35 Mn | -£13,46 Mn | -£14,61 Mn | -£17,63 Mn | -£15,65 Mn | -£8,19 Mn | -£8,86 Mn | -£7,83 Mn | -£7,43 Mn | -£4,93 Mn | -£3,74 Mn | -£1,98 Mn | -£1,51 Mn | -£1,10 Mn | -£812.570 | -£471.280 | -£786.380 | -£2,23 Mn | -£6,06 Mn | -£3,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£249.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 16,5% | 14,6% | 10,0% | 4,9% | 3,5% | 5,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,8% | 2,5% | 4,2% | 1,8% | 5,9% | 1,4% | 0,3% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,13 | 0,27 | 0,46 | 0,45 | 0,93 | 0,42 | 0,44 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,40 | 0,30 | 0,14 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,13 | 0,20 | 0,34 | 0,34 | 0,70 | 0,54 | 0,47 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -600,7% | -313,8% | -513,2% | -133,9% | -74,5% | -100,7% | -77,8% | -52,2% | -9,6% | -19,7% | — | — | -48,7% | -25,8% | 99,4% | 98,5% | 36,7% | -10,5% | -80,5% | -35,5% |
| FAVÖK Marjı | -958,0% | -481,3% | -830,3% | -2.234,2% | -1.569,8% | -1.547,6% | -1.354,7% | -1.514,5% | -1.398,0% | -1.402,8% | — | — | -130,0% | -103,0% | -14,2% | -20,5% | -7,7% | -72,6% | -293,1% | -123,5% |
| Net Kâr Marjı | -1.444,0% | -497,0% | -921,0% | -2.083,2% | -1.481,9% | -1.523,1% | -1.300,5% | -1.203,2% | -1.318,7% | -1.355,4% | — | — | -89,3% | -183,7% | -17,9% | -1,8% | -71,0% | 31,2% | -269,7% | -61,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -692,3% | -470,4% | -668,4% | -1.693,8% | -1.545,1% | -1.074,8% | -1.016,3% | -1.247,6% | -1.492,4% | -1.364,8% | — | — | -156,1% | -77,9% | -33,6% | -19,2% | -15,5% | -57,7% | -179,4% | -93,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.