CLICLS Holdings plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $246,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,77 Mr | £1,93 Mr | £2,16 Mr | £2,50 Mr | £2,54 Mr | £2,46 Mr | £2,31 Mr | £2,21 Mr | £2,16 Mr | £1,92 Mr | £1,75 Mr | £1,59 Mr | £1,40 Mr | £1,23 Mr | £1,10 Mr | £1,07 Mr | £1,01 Mr | £1,07 Mr | £1,38 Mr | £1,35 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £49,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £742,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £905,30 Mn | £1,00 Mr | £1,07 Mr | £1,11 Mr | £1,03 Mr | £970,70 Mn | £891,70 Mn | £836,90 Mn | £871,30 Mn | £849,90 Mn | £795,50 Mn | £549,50 Mn | £717,30 Mn | £685,00 Mn | £621,00 Mn | £589,30 Mn | £479,30 Mn | £601,61 Mn | £798,70 Mn | £683,83 Mn |
| Net Borç† | £855,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £139,70 Mn | £151,90 Mn | £148,70 Mn | £139,70 Mn | £139,80 Mn | £139,40 Mn | £138,30 Mn | £133,00 Mn | £120,30 Mn | £137,30 Mn | £127,10 Mn | £107,30 Mn | £91,20 Mn | £80,20 Mn | £80,10 Mn | £79,10 Mn | £76,30 Mn | £77,99 Mn | £87,99 Mn | £86,10 Mn |
| Brüt Kâr | £101,30 Mn | £114,00 Mn | £113,00 Mn | £107,80 Mn | £108,00 Mn | £109,80 Mn | £110,60 Mn | £107,30 Mn | £100,00 Mn | £115,90 Mn | £107,20 Mn | £89,90 Mn | £73,10 Mn | £60,00 Mn | £61,60 Mn | £61,80 Mn | £58,20 Mn | £61,29 Mn | £68,82 Mn | £66,47 Mn |
| FAVÖK | £68,40 Mn | £79,20 Mn | £80,00 Mn | £76,50 Mn | £79,60 Mn | £76,90 Mn | £77,90 Mn | £77,30 Mn | £76,00 Mn | £81,70 Mn | £75,20 Mn | £71,70 Mn | £57,50 Mn | £49,70 Mn | £49,70 Mn | £49,10 Mn | £46,50 Mn | £25,90 Mn | £42,54 Mn | £50,32 Mn |
| Net Kâr | -£50,30 Mn | -£93,60 Mn | -£249,80 Mn | -£81,90 Mn | £119,50 Mn | £77,40 Mn | £135,50 Mn | £124,30 Mn | £157,70 Mn | £97,80 Mn | £129,90 Mn | £194,90 Mn | £63,20 Mn | £46,70 Mn | £37,50 Mn | £60,10 Mn | £17,50 Mn | -£78,17 Mn | -£32,55 Mn | £153,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,13 | -0,24 | -0,63 | -0,20 | 0,29 | 0,19 | 0,33 | 0,31 | 0,39 | 0,24 | 0,31 | 0,45 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,13 | 0,04 | -0,13 | -0,05 | 0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £14,50 Mn | £29,30 Mn | £45,10 Mn | £42,60 Mn | £43,80 Mn | £44,10 Mn | £50,60 Mn | £47,70 Mn | £49,10 Mn | £20,90 Mn | £40,60 Mn | £24,70 Mn | £47,40 Mn | £40,80 Mn | £51,70 Mn | £42,90 Mn | £18,80 Mn | -£2,90 Mn | -£41,83 Mn | -£168,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£300.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,1% | 51,9% | 49,7% | 44,4% | 40,8% | 39,4% | 38,7% | 37,9% | 40,4% | 44,2% | 45,6% | 34,6% | 51,2% | 55,9% | 56,2% | 55,2% | 47,4% | 56,0% | 57,7% | 50,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,20 | 0,20 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,5% | 75,0% | 76,0% | 77,2% | 77,3% | 78,8% | 80,0% | 80,7% | 83,1% | 84,4% | 84,3% | 83,8% | 80,2% | 74,8% | 76,9% | 78,1% | 76,3% | 78,6% | 78,2% | 77,2% |
| FAVÖK Marjı | 49,0% | 52,1% | 53,8% | 54,8% | 56,9% | 55,2% | 56,3% | 58,1% | 63,2% | 59,5% | 59,2% | 66,8% | 63,0% | 62,0% | 62,0% | 62,1% | 60,9% | 33,2% | 48,3% | 58,4% |
| Net Kâr Marjı | -36,0% | -61,6% | -168,0% | -58,6% | 85,5% | 55,5% | 98,0% | 93,5% | 131,1% | 71,2% | 102,2% | 181,6% | 69,3% | 58,2% | 46,8% | 76,0% | 22,9% | -100,2% | -37,0% | 178,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | 19,3% | 30,3% | 30,5% | 31,3% | 31,6% | 36,6% | 35,9% | 40,8% | 15,2% | 31,9% | 23,0% | 52,0% | 50,9% | 64,5% | 54,2% | 24,6% | -3,7% | -47,5% | -195,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.