CNSLCambridge Nutritional Sciences PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £7,45 Mn | £13,80 Mn | £14,25 Mn | £14,40 Mn | £17,84 Mn | £29,55 Mn | £18,84 Mn | £23,48 Mn | £22,90 Mn | £25,76 Mn | £23,78 Mn | £22,64 Mn | £21,99 Mn | £17,61 Mn | £16,71 Mn | £17,40 Mn | £9,05 Mn | £8,15 Mn | £7,93 Mn | £1,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £2,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £5,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £125.000 | £349.000 | £148.000 | £74.000 | £370.000 | £2,84 Mn | £2,57 Mn | £921.760 | £882.879 | £431.384 | £410.697 | £553.218 | £746.867 | £852.121 | £1,30 Mn | £1,61 Mn | £1,94 Mn | £2,25 Mn | £2,27 Mn | £317.081 |
| Net Borç† | -£2,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £6,97 Mn | £8,33 Mn | £9,77 Mn | £7,55 Mn | £8,54 Mn | £6,82 Mn | £9,82 Mn | £8,76 Mn | £8,33 Mn | £14,25 Mn | £12,74 Mn | £12,11 Mn | £11,59 Mn | £11,26 Mn | £11,12 Mn | £7,90 Mn | £6,20 Mn | £5,44 Mn | £3,49 Mn | £2,03 Mn |
| Brüt Kâr | £4,28 Mn | £5,00 Mn | £5,61 Mn | £3,17 Mn | £4,75 Mn | £3,79 Mn | £5,62 Mn | £5,52 Mn | £5,36 Mn | £9,03 Mn | £7,83 Mn | £7,29 Mn | £6,96 Mn | £6,65 Mn | £6,59 Mn | £4,51 Mn | £3,62 Mn | £3,25 Mn | £1,90 Mn | £831.489 |
| FAVÖK | -£392.000 | -£25.000 | £248.000 | -£2,19 Mn | -£35.000 | -£106.000 | £539.700 | -£147.700 | -£812.090 | £1,20 Mn | £1,02 Mn | £1,20 Mn | £1,28 Mn | £981.900 | £2,31 Mn | £877.700 | £518.660 | £742.300 | £421.540 | -£77.110 |
| Net Kâr | -£5,83 Mn | £1,57 Mn | -£328.000 | -£3,86 Mn | -£11,33 Mn | -£2,10 Mn | -£6,83 Mn | £72.445 | -£7,27 Mn | £713.261 | £571.912 | £739.046 | £692.851 | £582.266 | £526.983 | £31.457 | £187.099 | £221.041 | £237.515 | -£1,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,01 | -0,00 | -0,02 | -0,06 | -0,01 | -0,05 | 0,00 | -0,06 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | -0,44 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£134.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,39 Mn | -£142.000 | £595.000 | -£3,18 Mn | -£4,23 Mn | -£4,43 Mn | £94.220 | -£68.070 | -£1,34 Mn | £1,38 Mn | £825.090 | £566.440 | £1,22 Mn | £702.460 | £230.100 | £122.710 | £80.230 | £579.900 | £153.520 | -£17.720 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£810.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 2,5% | 1,0% | 0,5% | 2,1% | 9,6% | 13,7% | 3,9% | 3,9% | 1,7% | 1,7% | 2,4% | 3,4% | 4,8% | 7,8% | 9,2% | 21,4% | 27,6% | 28,6% | 18,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,94 | 0,60 | 0,69 | 0,52 | 0,48 | 0,23 | 0,52 | 0,37 | 0,36 | 0,55 | 0,54 | 0,53 | 0,53 | 0,64 | 0,67 | 0,45 | 0,68 | 0,67 | 0,44 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,47 | 1,72 | 1,33 | 1,50 | 1,20 | 1,73 | 1,54 | 1,47 | 2,51 | 2,24 | 2,13 | 2,04 | 1,98 | 1,96 | 1,39 | 1,09 | 0,96 | 0,61 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 61,3% | 60,1% | 57,4% | 42,0% | 55,6% | 55,6% | 57,2% | 63,0% | 64,3% | 63,4% | 61,4% | 60,3% | 60,0% | 59,0% | 59,2% | 57,1% | 58,3% | 59,7% | 54,4% | 40,9% |
| FAVÖK Marjı | -5,6% | -0,3% | 2,5% | -29,0% | -0,4% | -1,6% | 5,5% | -1,7% | -9,7% | 8,4% | 8,0% | 9,9% | 11,0% | 8,7% | 20,8% | 11,1% | 8,4% | 13,6% | 12,1% | -3,8% |
| Net Kâr Marjı | -83,5% | 18,8% | -3,4% | -51,2% | -132,7% | -30,9% | -69,5% | 0,8% | -87,3% | 5,0% | 4,5% | 6,1% | 6,0% | 5,2% | 4,7% | 0,4% | 3,0% | 4,1% | 6,8% | -56,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -19,9% | -1,7% | 6,1% | -42,2% | -49,6% | -64,9% | 1,0% | -0,8% | -16,0% | 9,7% | 6,5% | 4,7% | 10,5% | 6,2% | 2,1% | 1,6% | 1,3% | 10,7% | 4,4% | -0,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.