CPXCAP-XX Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £5,29 Mn | £5,40 Mn | £6,84 Mn | £6,89 Mn | £6,19 Mn | £7,43 Mn | £4,27 Mn | £3,77 Mn | £4,67 Mn | £3,39 Mn | £3,19 Mn | £2,26 Mn | £2,66 Mn | £4,65 Mn | £4,56 Mn | £3,82 Mn | £3,80 Mn | £3,30 Mn | £6,62 Mn | £9,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £3,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £833.372 | £1,47 Mn | £1,71 Mn | £1,37 Mn | £2,16 Mn | £1,48 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £557.002 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£1,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £2,47 Mn | £2,39 Mn | £2,03 Mn | £3,03 Mn | £2,27 Mn | £1,91 Mn | £1,77 Mn | £2,83 Mn | £2,46 Mn | £2,44 Mn | £2,35 Mn | £2,24 Mn | £2,34 Mn | £2,26 Mn | £2,38 Mn | £3,28 Mn | £3,61 Mn | £2,29 Mn | £2,03 Mn | £1,08 Mn |
| Brüt Kâr | -£286.491 | -£352.286 | -£246.823 | £88.991 | £655.709 | £449.119 | £465.468 | £617.577 | £621.561 | £967.861 | £380.260 | £172.329 | £416.243 | £243.308 | £136.228 | £964.162 | £1,49 Mn | -£515.765 | -£72.746 | -£1,75 Mn |
| FAVÖK | -£2,58 Mn | -£3,49 Mn | -£3,72 Mn | -£3,38 Mn | -£3,33 Mn | -£4,28 Mn | -£2,35 Mn | -£2,25 Mn | -£1,88 Mn | -£1,46 Mn | -£1,57 Mn | -£2,03 Mn | -£2,04 Mn | -£2,69 Mn | -£2,17 Mn | -£921.350 | -£1,31 Mn | -£4,26 Mn | -£3,67 Mn | -£2,47 Mn |
| Net Kâr | -£1,97 Mn | -£3,20 Mn | -£3,11 Mn | -£2,69 Mn | -£1,96 Mn | -£2,61 Mn | -£1,55 Mn | -£1,46 Mn | -£989.644 | -£634.795 | -£995.507 | -£1,44 Mn | -£1,49 Mn | -£1,90 Mn | -£2,04 Mn | -£1,40 Mn | -£1,44 Mn | -£5,17 Mn | -£3,65 Mn | -£4,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,03 | -0,02 | -0,03 | -0,11 | -0,08 | -0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£638.477 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,20 Mn | -£2,11 Mn | -£2,49 Mn | -£1,50 Mn | -£2,53 Mn | -£2,95 Mn | -£1,54 Mn | -£1,24 Mn | £451.110 | -£1,67 Mn | -£1,19 Mn | -£1,46 Mn | -£1,74 Mn | -£2,08 Mn | -£2,02 Mn | -£1,63 Mn | -£1,17 Mn | -£4,13 Mn | -£3,86 Mn | -£3,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£95.415 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,8% | 27,2% | 24,9% | 19,8% | 34,9% | 19,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 16,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,44 | 0,30 | 0,44 | 0,37 | 0,26 | 0,41 | 0,75 | 0,53 | 0,72 | 0,74 | 0,99 | 0,88 | 0,49 | 0,52 | 0,86 | 0,95 | 0,69 | 0,31 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 0,75 | 0,63 | 0,95 | 0,71 | 0,60 | 0,55 | 0,88 | 0,77 | 0,76 | 0,73 | 0,70 | 0,73 | 0,70 | 0,74 | 1,02 | 1,13 | 0,71 | 0,63 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -11,6% | -14,7% | -12,2% | 2,9% | 28,8% | 23,5% | 26,3% | 21,9% | 25,2% | 39,7% | 16,2% | 7,7% | 17,8% | 10,8% | 5,7% | 29,4% | 41,3% | -22,6% | -3,6% | -161,6% |
| FAVÖK Marjı | -104,4% | -146,0% | -183,3% | -111,5% | -146,5% | -224,3% | -132,5% | -79,6% | -76,4% | -59,9% | -67,1% | -90,6% | -87,4% | -119,0% | -91,2% | -28,1% | -36,2% | -186,4% | -181,3% | -227,3% |
| Net Kâr Marjı | -79,5% | -133,7% | -153,1% | -88,9% | -86,1% | -136,8% | -87,8% | -51,6% | -40,2% | -26,0% | -42,4% | -64,1% | -63,9% | -84,0% | -85,5% | -42,7% | -39,8% | -226,2% | -180,4% | -399,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -48,5% | -88,3% | -122,6% | -49,6% | -111,2% | -154,4% | -87,2% | -44,0% | 18,3% | -68,5% | -50,7% | -64,9% | -74,3% | -92,0% | -84,6% | -49,6% | -32,5% | -180,5% | -190,6% | -279,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.