CSCChesterfield Special Cylinders Holdings PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £17,50 Mn | £24,43 Mn | £26,94 Mn | £27,60 Mn | £30,93 Mn | £35,09 Mn | £54,74 Mn | £60,80 Mn | £63,76 Mn | £63,22 Mn | £67,61 Mn | £59,48 Mn | £28,28 Mn | £25,23 Mn | £23,57 Mn | £21,87 Mn | £19,78 Mn | £17,97 Mn | £14,54 Mn | £7,20 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £2,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £6,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £10,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £362.000 | £1,56 Mn | £3,31 Mn | £5,28 Mn | £8,13 Mn | £10,82 Mn | £13,57 Mn | £12,88 Mn | £15,86 Mn | £12,65 Mn | £10,57 Mn | £504.000 | £0,00 | £6.000 | £42.000 | £138.000 | £160.000 | £240.000 | £320.000 | £757.000 |
| Net Borç† | -£1,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £16,58 Mn | £14,83 Mn | £20,67 Mn | £24,94 Mn | £25,28 Mn | £25,40 Mn | £28,29 Mn | £21,17 Mn | £34,56 Mn | £35,75 Mn | £53,82 Mn | £54,02 Mn | £34,38 Mn | £30,44 Mn | £23,13 Mn | £21,71 Mn | £26,19 Mn | £23,66 Mn | £15,12 Mn | £8,17 Mn |
| Brüt Kâr | £6,39 Mn | £3,73 Mn | £7,00 Mn | £5,16 Mn | £5,71 Mn | £3,39 Mn | £7,34 Mn | £5,42 Mn | £7,30 Mn | £7,40 Mn | £13,50 Mn | £15,04 Mn | £10,11 Mn | £7,74 Mn | £6,29 Mn | £7,86 Mn | £8,39 Mn | £7,51 Mn | £3,94 Mn | £2,67 Mn |
| FAVÖK | £851.000 | -£871.000 | £2,02 Mn | -£1,30 Mn | £138.000 | -£1,15 Mn | £3,60 Mn | £2,11 Mn | £2,96 Mn | £1,13 Mn | £5,20 Mn | £8,70 Mn | £4,01 Mn | £2,90 Mn | £1,91 Mn | £4,01 Mn | £5,35 Mn | £5,11 Mn | £2,08 Mn | £1,17 Mn |
| Net Kâr | -£354.000 | -£2,44 Mn | -£679.000 | -£4,04 Mn | -£4,20 Mn | -£18,88 Mn | -£2,99 Mn | -£4,52 Mn | -£1,15 Mn | -£688.000 | £699.000 | £3,71 Mn | £2,20 Mn | £1,27 Mn | £401.000 | £2,53 Mn | £3,64 Mn | £3,58 Mn | £938.000 | £565.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,06 | -0,02 | -0,13 | -0,15 | -1,02 | -0,16 | -0,25 | -0,08 | -0,05 | 0,05 | 0,28 | 0,19 | 0,11 | 0,04 | 0,22 | 0,32 | 0,32 | 0,11 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£888.000 | £190.000 | -£606.000 | £129.000 | -£7,90 Mn | -£371.000 | -£5,90 Mn | -£1,62 Mn | -£750.000 | £3,80 Mn | -£315.000 | -£135.000 | £2,20 Mn | £1,32 Mn | £1,04 Mn | £1,61 Mn | £3,27 Mn | £1,47 Mn | -£1,18 Mn | £693.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£302.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,1% | 6,4% | 12,3% | 19,1% | 26,3% | 30,9% | 24,8% | 21,2% | 24,9% | 20,0% | 15,6% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,6% | 0,8% | 1,3% | 2,2% | 10,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,61 | 0,77 | 0,90 | 0,82 | 0,72 | 0,52 | 0,35 | 0,54 | 0,57 | 0,80 | 0,91 | 1,22 | 1,21 | 0,98 | 0,99 | 1,32 | 1,32 | 1,04 | 1,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,37 | 1,91 | 2,31 | 2,34 | 2,35 | 2,62 | 1,96 | 3,19 | 3,31 | 4,98 | 4,99 | 3,18 | 2,81 | 2,14 | 2,01 | 2,42 | 2,19 | 1,40 | 0,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,5% | 25,2% | 33,9% | 20,7% | 22,6% | 13,3% | 25,9% | 25,6% | 21,1% | 20,7% | 25,1% | 27,9% | 29,4% | 25,4% | 27,2% | 36,2% | 32,1% | 31,7% | 26,0% | 32,6% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | -5,9% | 9,8% | -5,2% | 0,5% | -4,5% | 12,7% | 10,0% | 8,6% | 3,2% | 9,7% | 16,1% | 11,7% | 9,5% | 8,3% | 18,4% | 20,4% | 21,6% | 13,8% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | -2,1% | -16,4% | -3,3% | -16,2% | -16,6% | -74,3% | -10,6% | -21,3% | -3,3% | -1,9% | 1,3% | 6,9% | 6,4% | 4,2% | 1,7% | 11,6% | 13,9% | 15,1% | 6,2% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,4% | 1,3% | -2,9% | 0,5% | -31,3% | -1,5% | -20,9% | -7,7% | -2,2% | 10,6% | -0,6% | -0,2% | 6,4% | 4,4% | 4,5% | 7,4% | 12,5% | 6,2% | -7,8% | 8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.