CWRCeres Power Holdings plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £145,80 Mn | £181,10 Mn | £206,37 Mn | £259,51 Mn | £299,99 Mn | £147,51 Mn | £93,25 Mn | £16,73 Mn | £23,94 Mn | £12,39 Mn | £22,77 Mn | £11,80 Mn | £19,17 Mn | £17,46 Mn | £33,87 Mn | £47,05 Mn | £27,08 Mn | £30,45 Mn | £13,66 Mn | £16,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £35,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £38,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £107,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £2,41 Mn | £2,22 Mn | £2,60 Mn | £3,12 Mn | £3,04 Mn | £4,45 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£80,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £32,64 Mn | £51,89 Mn | £22,32 Mn | £19,79 Mn | £30,78 Mn | £21,12 Mn | £15,30 Mn | £6,33 Mn | £3,12 Mn | £1,11 Mn | £324.000 | £1,22 Mn | £523.000 | £226.000 | £692.000 | £786.000 | £952.000 | £722.000 | £98.000 | £110.000 |
| Brüt Kâr | £18,85 Mn | £38,79 Mn | £12,53 Mn | £9,68 Mn | £18,04 Mn | £14,22 Mn | £11,50 Mn | £3,23 Mn | £1,78 Mn | -£401.000 | -£793.000 | -£110.000 | -£799.000 | -£1,33 Mn | -£604.000 | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | -£35,66 Mn | -£24,57 Mn | -£54,03 Mn | -£47,84 Mn | -£21,52 Mn | -£9,42 Mn | -£7,84 Mn | -£11,48 Mn | -£11,21 Mn | -£12,12 Mn | -£11,43 Mn | -£8,06 Mn | -£8,35 Mn | -£16,69 Mn | -£15,71 Mn | -£12,64 Mn | -£8,86 Mn | -£6,44 Mn | -£6,19 Mn | -£4,63 Mn |
| Net Kâr | -£47,55 Mn | -£28,30 Mn | -£54,01 Mn | -£47,62 Mn | -£21,09 Mn | -£9,88 Mn | -£4,83 Mn | -£9,92 Mn | -£9,41 Mn | -£10,46 Mn | -£10,04 Mn | -£7,39 Mn | -£11,38 Mn | -£14,90 Mn | -£13,82 Mn | -£11,72 Mn | -£7,98 Mn | -£4,99 Mn | -£4,88 Mn | -£3,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,25 | -0,15 | -0,28 | -0,25 | -0,11 | -0,06 | -0,03 | -0,10 | -0,10 | -0,14 | -0,13 | -0,14 | -0,39 | -1,23 | -1,14 | -1,08 | -0,85 | -0,57 | -0,59 | -0,47 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£48,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£18,19 Mn | -£32,16 Mn | -£36,60 Mn | -£61,95 Mn | -£27,60 Mn | -£14,62 Mn | -£10,56 Mn | -£10,88 Mn | -£9,38 Mn | -£11,32 Mn | -£9,10 Mn | -£7,70 Mn | -£7,33 Mn | -£16,50 Mn | -£15,05 Mn | -£12,39 Mn | -£4,35 Mn | -£3,91 Mn | -£3,38 Mn | -£4,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 1,2% | 1,3% | 1,2% | 1,0% | 3,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,29 | 0,11 | 0,08 | 0,10 | 0,14 | 0,16 | 0,38 | 0,13 | 0,09 | 0,01 | 0,10 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,48 | 0,21 | 0,18 | 0,29 | 0,20 | 0,14 | 0,06 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 57,7% | 74,8% | 56,1% | 48,9% | 58,6% | 67,3% | 75,1% | 51,1% | 57,2% | -36,0% | -244,8% | -9,0% | -152,8% | -590,3% | -87,3% | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -109,2% | -47,3% | -242,0% | -241,8% | -69,9% | -44,6% | -51,3% | -181,5% | -359,6% | -1.088,9% | -3.527,8% | -658,3% | -1.597,3% | -7.386,7% | -2.270,8% | -1.608,4% | -930,7% | -891,8% | -6.320,4% | -4.209,1% |
| Net Kâr Marjı | -145,7% | -54,5% | -241,9% | -240,6% | -68,5% | -46,8% | -31,6% | -156,8% | -301,6% | -939,8% | -3.099,1% | -604,0% | -2.175,0% | -6.592,9% | -1.997,3% | -1.491,5% | -838,0% | -691,1% | -4.984,7% | -3.437,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -55,7% | -62,0% | -163,9% | -313,1% | -89,7% | -69,2% | -69,0% | -171,9% | -300,7% | -1.017,0% | -2.807,7% | -628,8% | -1.402,3% | -7.303,1% | -2.175,6% | -1.576,0% | -456,6% | -541,1% | -3.445,9% | -3.710,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.