DIALDiales Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £22,46 Mn | £22,97 Mn | £25,36 Mn | £31,40 Mn | £31,41 Mn | £35,00 Mn | £31,64 Mn | £34,30 Mn | £29,91 Mn | £28,38 Mn | £26,06 Mn | £20,33 Mn | £19,13 Mn | £15,97 Mn | £9,99 Mn | £9,70 Mn | £10,81 Mn | £11,33 Mn | £7,21 Mn | £6,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £8,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £13,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £738.000 | £730.000 | £1,16 Mn | £1,39 Mn | £1,80 Mn | £4,72 Mn | £2,13 Mn | £3,11 Mn | £5,11 Mn | £10,46 Mn | £3,58 Mn | £1,60 Mn | £1,59 Mn | £2,32 Mn | £24.000 | £1,26 Mn | £851.000 | £1,22 Mn | £629.000 | £625.000 |
| Net Borç† | -£2,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £42,96 Mn | £42,97 Mn | £42,63 Mn | £45,07 Mn | £48,77 Mn | £53,07 Mn | £58,49 Mn | £62,62 Mn | £60,23 Mn | £52,38 Mn | £47,95 Mn | £39,08 Mn | £36,64 Mn | £26,26 Mn | £17,36 Mn | £16,41 Mn | £20,54 Mn | £18,15 Mn | £12,68 Mn | £9,12 Mn |
| Brüt Kâr | £11,98 Mn | £11,52 Mn | £10,83 Mn | £9,50 Mn | £12,42 Mn | £13,91 Mn | £13,54 Mn | £16,28 Mn | £14,84 Mn | £10,84 Mn | £10,57 Mn | £9,74 Mn | £9,51 Mn | £7,05 Mn | £4,66 Mn | £3,81 Mn | £5,53 Mn | £6,49 Mn | £4,47 Mn | £3,73 Mn |
| FAVÖK | £2,07 Mn | £1,88 Mn | £1,52 Mn | -£1,79 Mn | £3,27 Mn | £3,23 Mn | £3,53 Mn | £3,31 Mn | £3,04 Mn | -£991.000 | £897.000 | £3,25 Mn | £3,09 Mn | £1,64 Mn | £598.000 | -£674.000 | £1,14 Mn | £2,08 Mn | £1,50 Mn | £1,48 Mn |
| Net Kâr | £683.000 | -£617.000 | -£336.000 | -£2,88 Mn | £1,11 Mn | £1,34 Mn | £2,75 Mn | £2,17 Mn | £703.000 | -£5,24 Mn | -£1,96 Mn | £2,29 Mn | £2,10 Mn | £809.000 | £228.000 | -£667.000 | £781.000 | £1,40 Mn | £654.000 | £1,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,05 | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | -0,17 | -0,06 | 0,08 | 0,07 | 0,03 | 0,01 | -0,03 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £205.000 | £252.000 | £2,28 Mn | £371.000 | -£50.000 | £4,79 Mn | -£321.000 | £5,21 Mn | £1,66 Mn | -£6,41 Mn | -£1,89 Mn | -£680.000 | £1,86 Mn | £880.000 | £1,02 Mn | -£630.000 | £696.000 | £1,24 Mn | £190.000 | -£141.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£220.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,3% | 3,2% | 4,6% | 4,4% | 5,7% | 13,5% | 6,7% | 9,1% | 17,1% | 36,9% | 13,7% | 7,9% | 8,3% | 14,5% | 0,2% | 13,0% | 7,9% | 10,8% | 8,7% | 9,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,91 | 1,87 | 1,68 | 1,44 | 1,55 | 1,52 | 1,85 | 1,83 | 2,01 | 1,85 | 1,84 | 1,92 | 1,92 | 1,64 | 1,74 | 1,69 | 1,90 | 1,60 | 1,76 | 1,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,08 | 3,08 | 3,05 | 3,23 | 3,49 | 3,80 | 4,19 | 4,49 | 4,31 | 3,75 | 3,43 | 2,80 | 2,62 | 1,88 | 1,24 | 1,18 | 1,47 | 1,30 | 0,91 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,9% | 26,8% | 25,4% | 21,1% | 25,5% | 26,2% | 23,1% | 26,0% | 24,6% | 20,7% | 22,0% | 24,9% | 26,0% | 26,8% | 26,8% | 23,2% | 26,9% | 35,8% | 35,2% | 40,9% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 4,4% | 3,6% | -4,0% | 6,7% | 6,1% | 6,0% | 5,3% | 5,0% | -1,9% | 1,9% | 8,3% | 8,4% | 6,3% | 3,4% | -4,1% | 5,5% | 11,4% | 11,8% | 16,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | -1,4% | -0,8% | -6,4% | 2,3% | 2,5% | 4,7% | 3,5% | 1,2% | -10,0% | -4,1% | 5,9% | 5,7% | 3,1% | 1,3% | -4,1% | 3,8% | 7,7% | 5,2% | 11,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,5% | 0,6% | 5,4% | 0,8% | -0,1% | 9,0% | -0,5% | 8,3% | 2,8% | -12,2% | -3,9% | -1,7% | 5,1% | 3,4% | 5,9% | -3,8% | 3,4% | 6,8% | 1,5% | -1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.