DOMDomino's Pizza Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,06 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £613,90 Mn | £602,90 Mn | £512,50 Mn | £520,70 Mn | £522,00 Mn | £592,20 Mn | £353,90 Mn | £398,50 Mn | £380,90 Mn | £256,37 Mn | £185,45 Mn | £165,99 Mn | £166,43 Mn | £181,78 Mn | £153,42 Mn | £135,62 Mn | £120,60 Mn | £64,18 Mn | £48,29 Mn | £42,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £24,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £702,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£88,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £549,30 Mn | £547,40 Mn | £515,20 Mn | £507,10 Mn | £465,10 Mn | £470,10 Mn | £248,30 Mn | £228,10 Mn | £118,20 Mn | £57,65 Mn | £12,44 Mn | £22,79 Mn | £47,25 Mn | £49,59 Mn | £45,75 Mn | £44,56 Mn | £45,43 Mn | £26,78 Mn | £16,20 Mn | £15,84 Mn |
| Net Borç† | £524,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £685,40 Mn | £664,50 Mn | £679,80 Mn | £600,30 Mn | £560,80 Mn | £505,10 Mn | £508,30 Mn | £493,40 Mn | £474,60 Mn | £360,58 Mn | £316,79 Mn | £288,69 Mn | £266,82 Mn | £240,52 Mn | £209,86 Mn | £188,15 Mn | £155,04 Mn | £135,98 Mn | £114,89 Mn | £94,97 Mn |
| Brüt Kâr | £300,60 Mn | £312,20 Mn | £305,50 Mn | £265,70 Mn | £262,70 Mn | £229,80 Mn | £225,80 Mn | £217,80 Mn | £188,50 Mn | £142,37 Mn | £120,47 Mn | £105,69 Mn | £98,47 Mn | £86,03 Mn | £75,93 Mn | £69,72 Mn | £59,29 Mn | £50,63 Mn | £44,16 Mn | £37,15 Mn |
| FAVÖK | £130,90 Mn | £136,10 Mn | £133,80 Mn | £120,80 Mn | £123,10 Mn | £118,20 Mn | £133,00 Mn | £118,80 Mn | £96,00 Mn | £90,80 Mn | £78,13 Mn | £67,30 Mn | £5,30 Mn | £51,44 Mn | £45,30 Mn | £40,02 Mn | £31,33 Mn | £25,37 Mn | £19,94 Mn | £15,85 Mn |
| Net Kâr | £58,60 Mn | £90,20 Mn | £115,00 Mn | £81,60 Mn | £78,30 Mn | £41,10 Mn | £13,10 Mn | £49,00 Mn | £67,50 Mn | £65,38 Mn | £49,66 Mn | £42,74 Mn | £17,57 Mn | £30,91 Mn | £26,75 Mn | £24,04 Mn | £33,48 Mn | £15,65 Mn | £13,24 Mn | £10,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,23 | 0,28 | 0,19 | 0,17 | 0,09 | 0,03 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,09 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £69,50 Mn | £75,50 Mn | £90,60 Mn | £69,80 Mn | £104,10 Mn | £96,30 Mn | £41,40 Mn | £62,90 Mn | £67,50 Mn | £49,16 Mn | £62,62 Mn | £55,40 Mn | £31,87 Mn | £42,61 Mn | £18,19 Mn | £23,98 Mn | £7,90 Mn | £6,62 Mn | £16,10 Mn | £11,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£24,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 89,5% | 90,8% | 100,5% | 97,4% | 89,1% | 79,4% | 70,2% | 57,2% | 31,0% | 22,5% | 6,7% | 13,7% | 28,4% | 27,3% | 29,8% | 32,9% | 37,7% | 41,7% | 33,5% | 37,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,12 | 1,10 | 1,33 | 1,15 | 1,07 | 0,85 | 1,44 | 1,24 | 1,25 | 1,41 | 1,71 | 1,74 | 1,60 | 1,32 | 1,37 | 1,39 | 1,29 | 2,12 | 2,38 | 2,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -7,71 | -7,47 | -7,65 | -6,75 | -6,31 | -5,68 | -5,72 | -5,55 | -5,34 | -4,06 | -3,56 | -3,25 | -3,00 | -2,71 | -2,36 | -2,12 | -1,74 | -1,53 | -1,29 | -1,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,9% | 47,0% | 44,9% | 44,3% | 46,8% | 45,5% | 44,4% | 44,1% | 39,7% | 39,5% | 38,0% | 36,6% | 36,9% | 35,8% | 36,2% | 37,1% | 38,2% | 37,2% | 38,4% | 39,1% |
| FAVÖK Marjı | 19,1% | 20,5% | 19,7% | 20,1% | 22,0% | 23,4% | 26,2% | 24,1% | 20,2% | 25,2% | 24,7% | 23,3% | 2,0% | 21,4% | 21,6% | 21,3% | 20,2% | 18,7% | 17,4% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,5% | 13,6% | 16,9% | 13,6% | 14,0% | 8,1% | 2,6% | 9,9% | 14,2% | 18,1% | 15,7% | 14,8% | 6,6% | 12,9% | 12,7% | 12,8% | 21,6% | 11,5% | 11,5% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | 11,4% | 13,3% | 11,6% | 18,6% | 19,1% | 8,1% | 12,7% | 14,2% | 13,6% | 19,8% | 19,2% | 11,9% | 17,7% | 8,7% | 12,7% | 5,1% | 4,9% | 14,0% | 12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.