EMGMan Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £3,54 Mr | £3,65 Mr | £3,44 Mr | £2,75 Mr | £2,16 Mr | £1,91 Mr | £2,08 Mr | £2,05 Mr | £2,20 Mr | £2,38 Mr | £2,30 Mr | £2,18 Mr | £1,95 Mr | £2,83 Mr | £3,87 Mr | £3,98 Mr | £3,89 Mr | £3,14 Mr | £28,07 Mr | £18,16 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £216,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £211,14 Mn | £198,02 Mn | £331,82 Mn | £210,33 Mn | £184,58 Mn | £198,98 Mn | £231,74 Mn | £117,78 Mn | £110,89 Mn | £120,58 Mn | £101,09 Mn | £95,56 Mn | £0,00 | £528,45 Mn | £878,97 Mn | £1,18 Mr | £657,90 Mn | £202,26 Mn | £810,16 Mn | £878,61 Mn |
| Net Borç† | -£5,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,11 Mr | £1,18 Mr | £995,13 Mn | £1,41 Mr | £1,11 Mr | £769,68 Mn | £897,52 Mn | £802,46 Mn | £868,13 Mn | £641,81 Mn | £760,57 Mn | £700,25 Mn | £768,35 Mn | £847,54 Mn | £799,09 Mn | £844,05 Mn | £1,47 Mr | £1,61 Mr | £1,17 Mr | £1,04 Mr |
| Brüt Kâr | £951,52 Mn | £1,04 Mr | £864,00 Mn | £1,26 Mr | £958,33 Mn | £613,71 Mn | £726,64 Mn | £645,72 Mn | £716,71 Mn | £204,55 Mn | £318,10 Mn | £334,03 Mn | £309,00 Mn | £348,99 Mn | £348,71 Mn | — | — | — | £672,78 Mn | — |
| FAVÖK | £305,79 Mn | £388,16 Mn | £312,14 Mn | £679,50 Mn | £516,25 Mn | £269,04 Mn | £344,90 Mn | £289,48 Mn | £312,93 Mn | £171,20 Mn | £282,76 Mn | £300,02 Mn | £254,62 Mn | £281,46 Mn | £269,48 Mn | £384,68 Mn | £871,78 Mn | £1,04 Mr | £737,31 Mn | £694,90 Mn |
| Net Kâr | £132,79 Mn | £233,21 Mn | £188,25 Mn | £493,59 Mn | £354,10 Mn | £107,61 Mn | £223,40 Mn | £204,74 Mn | £198,01 Mn | -£197,14 Mn | £111,93 Mn | £221,67 Mn | £46,06 Mn | -£496,66 Mn | £99,18 Mn | £264,20 Mn | £287,04 Mn | £877,74 Mn | £679,66 Mn | £568,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,20 | 0,16 | 0,37 | 0,25 | 0,07 | 0,14 | 0,13 | 0,12 | -0,12 | 0,07 | 0,12 | 0,02 | -0,29 | 0,05 | 0,16 | 0,17 | 0,46 | 0,39 | 0,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £194,25 Mn | £337,30 Mn | £213,99 Mn | £620,24 Mn | £448,63 Mn | £273,72 Mn | £209,29 Mn | £391,48 Mn | £178,60 Mn | £103,02 Mn | £309,59 Mn | £84,42 Mn | £300,69 Mn | £275,15 Mn | £213,34 Mn | £492,00 Mn | £1,05 Mr | £1,02 Mr | £690,76 Mn | £471,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£30,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,0% | 5,4% | 9,7% | 7,7% | 8,6% | 10,4% | 11,2% | 5,7% | 5,0% | 5,1% | 4,4% | 4,4% | 0,0% | 18,7% | 22,7% | 29,7% | 16,9% | 6,4% | 2,9% | 4,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,32 | 0,29 | 0,51 | 0,51 | 0,40 | 0,43 | 0,39 | 0,39 | 0,27 | 0,33 | 0,32 | 0,39 | 0,30 | 0,21 | 0,21 | 0,38 | 0,51 | 0,04 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 1,01 | 0,85 | 1,20 | 0,95 | 0,66 | 0,77 | 0,69 | 0,74 | 0,55 | 0,65 | 0,60 | 0,66 | 0,72 | 0,68 | 0,72 | 1,26 | 1,37 | 1,00 | 0,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,8% | 88,1% | 86,8% | 89,2% | 86,5% | 79,7% | 81,0% | 80,5% | 82,6% | 31,9% | 41,8% | 47,7% | 40,2% | 41,2% | 43,6% | — | — | — | 57,5% | — |
| FAVÖK Marjı | 27,6% | 32,9% | 31,4% | 48,2% | 46,6% | 35,0% | 38,4% | 36,1% | 36,0% | 26,7% | 37,2% | 42,8% | 33,1% | 33,2% | 33,7% | 45,6% | 59,2% | 64,6% | 63,0% | 66,6% |
| Net Kâr Marjı | 12,0% | 19,7% | 18,9% | 35,0% | 32,0% | 14,0% | 24,9% | 25,5% | 22,8% | -30,7% | 14,7% | 31,7% | 6,0% | -58,6% | 12,4% | 31,3% | 19,5% | 54,7% | 58,0% | 54,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,5% | 28,6% | 21,5% | 44,0% | 40,5% | 35,6% | 23,3% | 48,8% | 20,6% | 16,1% | 40,7% | 12,1% | 39,1% | 32,5% | 26,7% | 58,3% | 71,5% | 63,6% | 59,0% | 45,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.