ENWEnwell Energy plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $49,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £134,74 Mn | £152,51 Mn | £143,81 Mn | £201,42 Mn | £154,00 Mn | £106,78 Mn | £116,95 Mn | £96,84 Mn | £50,29 Mn | £52,17 Mn | £47,29 Mn | £60,74 Mn | £92,62 Mn | £184,41 Mn | £182,71 Mn | £193,03 Mn | £209,04 Mn | £153,29 Mn | £33,95 Mn | £34,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £72,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £11,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £123,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £692.911 | £666.720 | £221.996 | £404.855 | £814.353 | £450.638 | £731.459 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £5.791 | £13.413 | £25.389 | £70.249 | £4,35 Mn | £0,00 |
| Net Borç† | -£71,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £2,54 Mn | £35,16 Mn | £50,03 Mn | £108,28 Mn | £88,24 Mn | £36,85 Mn | £43,84 Mn | £49,57 Mn | £27,22 Mn | £19,02 Mn | £15,34 Mn | £21,00 Mn | £23,50 Mn | £25,94 Mn | £11,90 Mn | £18,80 Mn | £12,73 Mn | £6,25 Mn | £7,13 Mn | £5,87 Mn |
| Brüt Kâr | -£2,49 Mn | £21,13 Mn | £30,74 Mn | £69,14 Mn | £52,99 Mn | £11,61 Mn | £17,77 Mn | £25,39 Mn | £8,13 Mn | £5,07 Mn | £2,33 Mn | £7,10 Mn | £1,48 Mn | £12,28 Mn | £5,42 Mn | £10,09 Mn | £8,74 Mn | £3,15 Mn | £4,44 Mn | £1,37 Mn |
| FAVÖK | -£5,51 Mn | £21,25 Mn | £31,00 Mn | £70,35 Mn | £56,38 Mn | £16,06 Mn | £20,62 Mn | £27,31 Mn | £13,40 Mn | £8,47 Mn | £4,79 Mn | £9,23 Mn | £8,53 Mn | £13,54 Mn | £384.260 | £3,78 Mn | -£3,82 Mn | -£10,55 Mn | -£9,24 Mn | -£9,40 Mn |
| Net Kâr | -£3,40 Mn | £18,57 Mn | £21,31 Mn | £48,86 Mn | £37,17 Mn | £2,49 Mn | £9,56 Mn | £40,73 Mn | £1,78 Mn | -£933.076 | -£641.444 | £3,50 Mn | -£81,91 Mn | £7,35 Mn | -£2,95 Mn | -£26,28 Mn | -£6,29 Mn | -£27,72 Mn | -£11,01 Mn | -£62,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,06 | 0,07 | 0,15 | 0,12 | 0,01 | 0,03 | 0,13 | 0,01 | -0,00 | -0,00 | 0,01 | -0,26 | 0,02 | -0,01 | -0,08 | -0,02 | -0,14 | -0,08 | -0,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£526.600 | £24,44 Mn | £40,50 Mn | £5,85 Mn | £31,33 Mn | £5,13 Mn | £5,01 Mn | £17,30 Mn | £8,23 Mn | £977.540 | £5,19 Mn | £9,24 Mn | -£2,45 Mn | £8,08 Mn | -£15,88 Mn | -£42,09 Mn | -£47,88 Mn | -£19,98 Mn | -£6,87 Mn | -£10,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,4% | 0,2% | 0,2% | 0,5% | 0,4% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,23 | 0,35 | 0,54 | 0,57 | 0,35 | 0,37 | 0,51 | 0,54 | 0,36 | 0,32 | 0,35 | 0,25 | 0,14 | 0,07 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,21 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,29 | 0,41 | 0,88 | 0,72 | 0,30 | 0,36 | 0,40 | 0,22 | 0,15 | 0,12 | 0,17 | 0,19 | 0,21 | 0,10 | 0,15 | 0,10 | 0,05 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -98,1% | 60,1% | 61,4% | 63,9% | 60,1% | 31,5% | 40,5% | 51,2% | 29,9% | 26,7% | 15,2% | 33,8% | 6,3% | 47,4% | 45,6% | 53,7% | 68,6% | 50,5% | 62,3% | 23,4% |
| FAVÖK Marjı | -217,0% | 60,4% | 62,0% | 65,0% | 63,9% | 43,6% | 47,0% | 55,1% | 49,2% | 44,5% | 31,2% | 44,0% | 36,3% | 52,2% | 3,2% | 20,1% | -30,0% | -168,9% | -129,6% | -160,1% |
| Net Kâr Marjı | -134,0% | 52,8% | 42,6% | 45,1% | 42,1% | 6,7% | 21,8% | 82,2% | 6,5% | -4,9% | -4,2% | 16,6% | -348,5% | 28,3% | -24,8% | -139,8% | -49,4% | -443,8% | -154,5% | -1.066,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,7% | 69,5% | 80,9% | 5,4% | 35,5% | 13,9% | 11,4% | 34,9% | 30,3% | 5,1% | 33,8% | 44,0% | -10,4% | 31,1% | -133,5% | -223,9% | -376,0% | -320,0% | -96,4% | -178,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.