EOGEuropa Oil & Gas (Holdings) plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,60 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £7,54 Mn | £9,78 Mn | £15,64 Mn | £17,01 Mn | £8,27 Mn | £6,74 Mn | £12,12 Mn | £8,89 Mn | £10,99 Mn | £7,62 Mn | £9,94 Mn | £11,59 Mn | £8,80 Mn | £8,97 Mn | £21,73 Mn | £15,22 Mn | £13,52 Mn | £13,91 Mn | £11,95 Mn | £10,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £294.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £6,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £4.000 | £12.000 | £22.000 | £57.000 | £81.000 | £116.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £164.000 | £186.000 | £208.000 | £230.000 | £1,23 Mn | £1,25 Mn | £1,54 Mn | £1,85 Mn | £849.000 | £651.583 |
| Net Borç† | -£290.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £2,76 Mn | £3,57 Mn | £6,65 Mn | £6,58 Mn | £1,37 Mn | £1,24 Mn | £1,71 Mn | £1,63 Mn | £1,57 Mn | £1,27 Mn | £2,21 Mn | £3,88 Mn | £4,50 Mn | £5,08 Mn | £3,77 Mn | £3,09 Mn | £2,94 Mn | £4,42 Mn | £2,50 Mn | £2,83 Mn |
| Brüt Kâr | -£26.823 | £12.000 | £2,79 Mn | £2,54 Mn | -£107.000 | -£440.000 | -£151.000 | £104.000 | -£113.000 | -£217.000 | £121.000 | £1,41 Mn | £1,55 Mn | £2,39 Mn | £1,13 Mn | £1,25 Mn | £945.000 | £2,87 Mn | £1,65 Mn | £1,44 Mn |
| FAVÖK | -£660.000 | -£833.000 | £2,47 Mn | £3,34 Mn | -£484.000 | -£815.000 | -£686.000 | -£623.000 | -£259.000 | -£411.000 | -£286.000 | £1,22 Mn | £1,41 Mn | £2,31 Mn | £1,26 Mn | £1,04 Mn | £1,02 Mn | £3,33 Mn | £1,73 Mn | £1,65 Mn |
| Net Kâr | -£1,93 Mn | -£6,78 Mn | -£852.000 | £1,36 Mn | -£718.000 | -£5,44 Mn | -£654.000 | -£2,63 Mn | -£491.000 | -£1,64 Mn | -£1,78 Mn | £565.000 | -£101.000 | -£11,32 Mn | -£1,02 Mn | -£1,96 Mn | £20.000 | £149.000 | -£2,23 Mn | -£639.596 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,08 | -0,01 | -0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£732.000 | -£1,29 Mn | £2,18 Mn | £2,06 Mn | -£539.000 | -£938.000 | -£651.000 | -£472.000 | -£406.000 | -£336.000 | -£276.000 | £767.000 | £1,55 Mn | £1,69 Mn | -£2,31 Mn | £700.000 | £1,08 Mn | -£2,28 Mn | -£1,15 Mn | -£1,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£949.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,3% | 1,0% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 1,6% | 2,4% | 2,6% | 5,6% | 8,2% | 11,4% | 13,3% | 7,1% | 6,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,36 | 0,43 | 0,39 | 0,17 | 0,18 | 0,14 | 0,18 | 0,14 | 0,17 | 0,22 | 0,33 | 0,51 | 0,57 | 0,17 | 0,20 | 0,22 | 0,32 | 0,21 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,46 | 3,18 | 5,92 | 5,86 | 1,22 | 1,11 | 1,53 | 1,46 | 1,40 | 1,13 | 1,96 | 3,45 | 4,01 | 4,52 | 3,35 | 2,75 | 2,61 | 3,93 | 2,23 | 2,52 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,0% | 0,3% | 41,9% | 38,7% | -7,8% | -35,4% | -8,8% | 6,4% | -7,2% | -17,1% | 5,5% | 36,3% | 34,4% | 47,0% | 29,9% | 40,6% | 32,2% | 64,9% | 66,1% | 50,9% |
| FAVÖK Marjı | -23,9% | -23,4% | 37,1% | 50,7% | -35,3% | -65,5% | -40,0% | -38,1% | -16,5% | -32,4% | -13,0% | 31,5% | 31,3% | 45,4% | 33,4% | 33,8% | 34,8% | 75,5% | 69,0% | 58,3% |
| Net Kâr Marjı | -70,0% | -190,2% | -12,8% | 20,6% | -52,3% | -437,3% | -38,2% | -161,0% | -31,3% | -129,1% | -80,9% | 14,6% | -2,2% | -222,8% | -27,1% | -63,5% | 0,7% | 3,4% | -89,1% | -22,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -26,5% | -36,3% | 32,8% | 31,2% | -39,3% | -75,4% | -38,0% | -28,9% | -25,9% | -26,5% | -12,5% | 19,8% | 34,4% | 33,3% | -61,3% | 22,6% | 36,9% | -51,7% | -46,0% | -55,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.