FABFusion Antibodies Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £2,73 Mn | £1,32 Mn | £2,42 Mn | £2,06 Mn | £4,92 Mn | £5,83 Mn | £6,04 Mn | £6,24 Mn | £7,21 Mn | £2,16 Mn | £1,87 Mn | £370.962 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £331.000 | £20.000 | £43.000 | £75.000 | £69.000 | £230.000 | £380.000 | £139.175 | £77.287 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£712.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | £2,11 Mn | £1,97 Mn | £1,14 Mn | £2,90 Mn | £4,80 Mn | £4,17 Mn | £3,90 Mn | £2,18 Mn | £2,69 Mn | £1,91 Mn | £1,48 Mn | £909.294 |
| Brüt Kâr | £1,10 Mn | £325.000 | -£264.000 | £202.000 | £1,72 Mn | £1,31 Mn | £1,15 Mn | £374.617 | £1,41 Mn | £928.507 | £840.974 | £429.419 |
| FAVÖK | -£1,85 Mn | -£1,62 Mn | -£2,06 Mn | -£2,46 Mn | -£581.000 | -£665.000 | -£492.000 | -£1,16 Mn | -£48.820 | £92.730 | £38.840 | -£95.780 |
| Net Kâr | -£1,15 Mn | -£1,71 Mn | -£2,23 Mn | -£2,60 Mn | -£1,20 Mn | -£2,90 Mn | -£697.000 | -£1,26 Mn | -£699.941 | £119.954 | £1,15 Mn | -£85.112 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,02 | -0,04 | -0,10 | -0,05 | -0,11 | -0,03 | -0,06 | -0,04 | 0,01 | 0,05 | -0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£861.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£1,17 Mn | -£1,37 Mn | -£1,77 Mn | -£1,87 Mn | -£591.000 | -£1,52 Mn | -£275.000 | -£2,46 Mn | -£368.220 | -£128.260 | £310.310 | -£193.910 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£60.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,1% | 1,5% | 1,8% | 3,6% | 1,4% | 3,9% | 6,3% | 2,2% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 1,49 | 0,47 | 1,41 | 0,98 | 0,71 | 0,64 | 0,35 | 0,37 | 0,89 | 0,79 | 2,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,30 | 1,21 | 0,70 | 1,79 | 2,96 | 2,57 | 2,40 | 1,35 | 1,66 | 1,18 | 0,91 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,3% | 16,5% | -23,2% | 7,0% | 35,8% | 31,5% | 29,6% | 17,2% | 52,5% | 48,5% | 56,8% | 47,2% |
| FAVÖK Marjı | -87,9% | -82,5% | -181,2% | -84,8% | -12,1% | -16,0% | -12,6% | -53,3% | -1,8% | 4,8% | 2,6% | -10,5% |
| Net Kâr Marjı | -54,5% | -87,2% | -196,0% | -89,5% | -25,0% | -69,6% | -17,9% | -58,0% | -26,0% | 6,3% | 77,9% | -9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -55,4% | -69,8% | -156,1% | -64,4% | -12,3% | -36,4% | -7,1% | -112,9% | -13,7% | -6,7% | 20,9% | -21,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.