FUMFutura Medical plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £5,22 Mn | £13,59 Mn | £11,82 Mn | £6,47 Mn | £11,80 Mn | £1,62 Mn | £4,90 Mn | £10,88 Mn | £9,60 Mn | £13,44 Mn | £5,52 Mn | £10,33 Mn | £1,47 Mn | £3,21 Mn | £2,95 Mn | £1,05 Mn | £2,08 Mn | £1,04 Mn | £3,09 Mn | £4,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £2,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£3,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,70 Mn | £13,93 Mn | £3,10 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £31.778 | £0,00 | £362.727 | £170.362 | £29.476 | £43.929 | £370.902 | £75.000 | £158.055 | £125.000 | £50.000 | £150.000 | £15.000 | £301 |
| Brüt Kâr | £1,24 Mn | £9,69 Mn | £1,77 Mn | -£24.734 | -£19.808 | -£25.008 | — | -£19.850 | — | — | — | — | — | — | — | -£643.153 | -£771.366 | — | — | — |
| FAVÖK | -£5,54 Mn | £1,30 Mn | -£6,86 Mn | -£6,75 Mn | -£5,89 Mn | -£2,92 Mn | -£11,15 Mn | -£7,23 Mn | -£4,83 Mn | -£4,55 Mn | -£6,11 Mn | -£3,52 Mn | -£2,53 Mn | -£2,45 Mn | -£2,09 Mn | -£1,33 Mn | -£1,55 Mn | -£2,23 Mn | -£2,70 Mn | -£2,10 Mn |
| Net Kâr | -£9,07 Mn | £1,29 Mn | -£6,51 Mn | -£5,85 Mn | -£4,96 Mn | -£2,41 Mn | -£8,92 Mn | -£5,88 Mn | -£3,90 Mn | -£3,70 Mn | -£5,08 Mn | -£3,00 Mn | -£2,21 Mn | -£2,18 Mn | -£1,81 Mn | -£1,09 Mn | -£1,39 Mn | -£1,93 Mn | -£2,25 Mn | -£1,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | 0,00 | -0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,01 | -0,04 | -0,04 | -0,03 | -0,04 | -0,05 | -0,03 | -0,03 | -0,03 | -0,03 | -0,02 | -0,02 | -0,03 | -0,04 | -0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£1,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£5,58 Mn | -£1,29 Mn | -£863.800 | -£6,52 Mn | -£4,29 Mn | -£4,55 Mn | -£6,67 Mn | -£4,68 Mn | -£4,21 Mn | -£3,28 Mn | -£5,33 Mn | -£3,05 Mn | -£2,01 Mn | -£1,93 Mn | -£1,81 Mn | -£1,03 Mn | -£1,31 Mn | -£1,86 Mn | -£2,16 Mn | -£1,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 1,02 | 0,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,25 | 0,02 | 0,05 | 0,12 | 0,02 | 0,14 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 4,96 | 1,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,13 | 0,06 | 0,01 | 0,02 | 0,13 | 0,03 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,05 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,1% | 69,6% | 57,2% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -514,5% | -1.542,7% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -326,3% | 9,3% | -221,2% | — | — | — | -35.092,0% | — | -1.332,4% | -2.669,5% | -20.728,2% | -8.018,2% | -681,5% | -3.271,7% | -1.325,5% | -1.062,8% | -3.090,4% | -1.487,3% | -18.017,5% | -697.000,0% |
| Net Kâr Marjı | -534,6% | 9,3% | -210,0% | — | — | — | -28.067,5% | — | -1.075,3% | -2.170,2% | -17.239,3% | -6.824,4% | -595,4% | -2.902,2% | -1.148,3% | -872,8% | -2.785,4% | -1.289,8% | -15.029,4% | -590.203,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -328,7% | -9,3% | -27,9% | — | — | — | -20.979,0% | — | -1.161,0% | -1.922,9% | -18.076,5% | -6.951,4% | -541,3% | -2.571,8% | -1.145,9% | -824,9% | -2.616,2% | -1.237,1% | -14.377,6% | -575.475,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.