GDRGenedrive Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £2,81 Mn | £6,80 Mn | £4,51 Mn | £6,62 Mn | £4,88 Mn | £10,45 Mn | £7,26 Mn | £5,91 Mn | £12,05 Mn | £11,86 Mn | £15,99 Mn | £14,62 Mn | £14,07 Mn | £10,47 Mn | £7,81 Mn | £7,81 Mn | £5,92 Mn | £3,16 Mn | £3,34 Mn | £1,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £19.000 | £241.000 | £16.000 | £119.000 | £11,60 Mn | £8,52 Mn | £5,63 Mn | £5,20 Mn | £4,99 Mn | £4,03 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £105.000 | £37.000 | £135.000 | £152.425 | £347.136 | £180.791 |
| Net Borç† | -£1,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £764.000 | £332.000 | £55.000 | £49.000 | £687.000 | £1,06 Mn | £2,36 Mn | £1,94 Mn | £2,62 Mn | £3,09 Mn | £3,70 Mn | £4,50 Mn | £5,36 Mn | £5,56 Mn | £5,75 Mn | £5,74 Mn | £3,97 Mn | £2,07 Mn | £1,36 Mn | £901.161 |
| Brüt Kâr | £697.000 | £85.000 | -£199.000 | — | — | — | — | — | £168.000 | -£191.000 | -£230.000 | £8.000 | £1,56 Mn | £1,45 Mn | £2,68 Mn | £3,04 Mn | £1,54 Mn | £555.904 | £245.351 | £196.479 |
| FAVÖK | -£5,50 Mn | -£5,23 Mn | -£4,97 Mn | -£5,37 Mn | -£5,24 Mn | -£5,58 Mn | -£4,35 Mn | -£4,18 Mn | -£3,93 Mn | -£6,37 Mn | -£4,67 Mn | -£3,44 Mn | -£1,24 Mn | -£642.000 | £579.000 | £481.000 | -£570.000 | -£1,34 Mn | -£1,13 Mn | -£726.580 |
| Net Kâr | -£5,23 Mn | -£7,08 Mn | -£5,15 Mn | -£4,67 Mn | -£691.000 | -£19,42 Mn | -£3,64 Mn | -£6,61 Mn | -£6,44 Mn | -£5,92 Mn | -£3,02 Mn | -£1,69 Mn | -£1,16 Mn | -£244.000 | £385.000 | £290.000 | £83.000 | -£1,15 Mn | -£1,04 Mn | -£625.471 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,05 | -0,04 | -0,04 | -0,01 | -0,43 | -0,11 | -0,28 | -0,27 | -0,44 | -0,24 | -0,14 | -0,10 | -0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | -0,13 | -0,17 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£4,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£5,12 Mn | -£3,77 Mn | -£3,83 Mn | -£4,67 Mn | -£5,29 Mn | -£3,83 Mn | -£3,70 Mn | -£2,56 Mn | -£1,89 Mn | -£3,95 Mn | -£3,71 Mn | -£2,63 Mn | -£2,34 Mn | -£1,58 Mn | -£1,77 Mn | -£983.000 | £1,61 Mn | -£1,09 Mn | -£817.940 | -£1,10 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£23.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,3% | 5,3% | 0,2% | 2,4% | 111,0% | 117,4% | 95,2% | 43,2% | 42,1% | 25,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 0,5% | 2,3% | 4,8% | 10,4% | 12,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,14 | 0,10 | 0,33 | 0,33 | 0,22 | 0,26 | 0,23 | 0,31 | 0,38 | 0,53 | 0,74 | 0,73 | 0,67 | 0,65 | 0,41 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,23 | 0,04 | 0,03 | 0,48 | 0,74 | 1,64 | 1,35 | 1,82 | 2,15 | 2,58 | 3,13 | 3,72 | 3,87 | 4,00 | 3,99 | 2,76 | 1,44 | 0,94 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,2% | 25,6% | -361,8% | — | — | — | — | — | 6,4% | -6,2% | -6,2% | 0,2% | 29,1% | 26,0% | 46,6% | 53,0% | 38,9% | 26,9% | 18,1% | 21,8% |
| FAVÖK Marjı | -720,3% | -1.576,5% | -9.036,4% | -10.949,0% | -762,2% | -527,2% | -184,2% | -215,9% | -150,1% | -205,9% | -126,1% | -76,5% | -23,1% | -11,5% | 10,1% | 8,4% | -14,4% | -64,9% | -83,4% | -80,6% |
| Net Kâr Marjı | -684,7% | -2.131,0% | -9.363,6% | -9.540,8% | -100,6% | -1.833,7% | -153,9% | -341,0% | -245,7% | -191,2% | -81,7% | -37,6% | -21,7% | -4,4% | 6,7% | 5,1% | 2,1% | -55,9% | -76,4% | -69,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -670,7% | -1.134,6% | -6.960,0% | -9.534,7% | -769,7% | -361,5% | -156,6% | -132,0% | -72,3% | -127,5% | -100,2% | -58,4% | -43,7% | -28,5% | -30,8% | -17,1% | 40,5% | -52,7% | -60,3% | -122,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.