GMRGaming Realms PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $111,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £45,13 Mn | £39,02 Mn | £28,19 Mn | £21,64 Mn | £20,12 Mn | £17,81 Mn | £18,96 Mn | £28,85 Mn | £29,97 Mn | £35,69 Mn | £35,82 Mn | £23,30 Mn | £12,56 Mn | £3,67 Mn | £10,49 Mn | £11,93 Mn | £7,77 Mn | £12,06 Mn | £11,96 Mn | £9,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £17,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £39,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £752.202 | £968.324 | £185.580 | £385.411 | £341.114 | £3,84 Mn | £3,83 Mn | £2,80 Mn | £3,58 Mn | £0,00 | £0,00 | £14.504 | £44.504 | £24.879 | £33.869 | £0,00 | £0,00 | £31.748 | £137.261 | £168.987 |
| Net Borç† | -£17,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £31,37 Mn | £28,47 Mn | £23,42 Mn | £18,65 Mn | £14,67 Mn | £11,40 Mn | £6,88 Mn | £6,17 Mn | £7,61 Mn | £32,19 Mn | £21,21 Mn | £8,98 Mn | £881.060 | £682.375 | £490.382 | £128.019 | £45.225 | £455.493 | £3,05 Mn | £1,50 Mn |
| Brüt Kâr | £20,07 Mn | £18,21 Mn | £14,48 Mn | £10,83 Mn | £8,44 Mn | £6,14 Mn | £2,20 Mn | £1,59 Mn | £1,65 Mn | £18,87 Mn | £13,19 Mn | £5,96 Mn | £360.099 | £96.809 | -£204.154 | -£619.903 | -£943.264 | -£777.763 | £246.452 | £482.906 |
| FAVÖK | £13,27 Mn | £12,12 Mn | £9,43 Mn | £7,22 Mn | £5,02 Mn | £2,47 Mn | -£403.850 | -£123.760 | -£2,74 Mn | -£2,68 Mn | -£4,78 Mn | -£6,08 Mn | -£1,89 Mn | -£14,09 Mn | -£14,93 Mn | -£8,40 Mn | -£6,16 Mn | -£6,70 Mn | -£6,24 Mn | -£3,55 Mn |
| Net Kâr | £5,95 Mn | £8,84 Mn | £5,93 Mn | £3,61 Mn | £1,26 Mn | -£1,53 Mn | -£6,02 Mn | -£11,47 Mn | -£8,23 Mn | -£6,69 Mn | -£7,44 Mn | -£7,80 Mn | -£3,40 Mn | -£17,85 Mn | -£15,33 Mn | -£8,68 Mn | -£7,07 Mn | -£7,46 Mn | -£6,52 Mn | -£3,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,04 | -0,03 | -0,03 | -0,03 | -0,05 | -0,09 | -21,36 | -20,71 | -12,53 | -11,18 | -12,12 | -11,46 | -7,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £15,16 Mn | £11,78 Mn | £9,24 Mn | £6,24 Mn | £4,61 Mn | £1,76 Mn | -£1,92 Mn | -£2,43 Mn | £775.470 | £1,90 Mn | -£4,00 Mn | -£8,15 Mn | -£3,83 Mn | -£15,16 Mn | -£12,78 Mn | -£5,79 Mn | -£6,43 Mn | -£6,16 Mn | -£5,40 Mn | -£3,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£8,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,7% | 2,5% | 0,7% | 1,8% | 1,7% | 21,6% | 20,2% | 9,7% | 11,9% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 0,7% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 1,1% | 1,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,73 | 0,83 | 0,86 | 0,73 | 0,64 | 0,36 | 0,21 | 0,25 | 0,90 | 0,59 | 0,39 | 0,07 | 0,19 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,26 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,72 | 0,60 | 0,47 | 0,37 | 0,29 | 0,18 | 0,16 | 0,19 | 0,82 | 0,54 | 0,23 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,0% | 64,0% | 61,8% | 58,1% | 57,5% | 53,8% | 31,9% | 25,8% | 21,7% | 58,6% | 62,2% | 66,3% | 40,9% | 14,2% | -41,6% | -484,2% | -2.085,7% | -170,8% | 8,1% | 32,3% |
| FAVÖK Marjı | 42,3% | 42,6% | 40,3% | 38,7% | 34,2% | 21,7% | -5,9% | -2,0% | -36,1% | -8,3% | -22,5% | -67,7% | -214,2% | -2.064,8% | -3.045,4% | -6.562,5% | -13.623,5% | -1.471,4% | -204,6% | -237,6% |
| Net Kâr Marjı | 19,0% | 31,1% | 25,3% | 19,4% | 8,6% | -13,4% | -87,5% | -185,9% | -108,1% | -20,8% | -35,1% | -86,8% | -386,1% | -2.615,7% | -3.127,1% | -6.781,3% | -15.642,9% | -1.637,7% | -213,6% | -264,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 48,3% | 41,4% | 39,5% | 33,5% | 31,4% | 15,4% | -27,9% | -39,4% | 10,2% | 5,9% | -18,8% | -90,7% | -434,3% | -2.222,3% | -2.605,4% | -4.520,3% | -14.214,9% | -1.353,2% | -177,0% | -228,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.