HTGHunting PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $765,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £876,40 Mn | £1,02 Mr | £960,46 Mn | £872,31 Mn | £746,87 Mn | £814,59 Mn | £1,07 Mr | £1,07 Mr | £947,85 Mn | £1,05 Mr | £1,01 Mr | £1,26 Mr | £1,25 Mr | £1,29 Mr | £1,28 Mr | £859,00 Mn | £818,50 Mn | £874,20 Mn | £920,20 Mn | £735,30 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £108,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £218,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £658,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £87,28 Mn | £108,51 Mn | £61,89 Mn | £32,75 Mn | £27,10 Mn | £33,21 Mn | £38,27 Mn | £5,18 Mn | £4,44 Mn | £53,58 Mn | £115,00 Mn | £143,21 Mn | £226,54 Mn | £268,72 Mn | £291,50 Mn | £59,00 Mn | £38,60 Mn | £49,10 Mn | £219,90 Mn | £188,40 Mn |
| Net Borç† | -£20,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £773,05 Mn | £820,86 Mn | £747,43 Mn | £589,23 Mn | £379,26 Mn | £488,16 Mn | £752,51 Mn | £683,51 Mn | £562,89 Mn | £337,80 Mn | £530,50 Mn | £842,06 Mn | £827,59 Mn | £826,08 Mn | £608,80 Mn | £461,60 Mn | £359,90 Mn | £418,50 Mn | £1,95 Mr | £1,81 Mr |
| Brüt Kâr | £212,31 Mn | £212,79 Mn | £183,18 Mn | £139,15 Mn | £49,44 Mn | £54,43 Mn | £183,50 Mn | £182,39 Mn | £104,21 Mn | £12,90 Mn | £101,06 Mn | £242,57 Mn | £223,08 Mn | £236,53 Mn | £168,40 Mn | £119,70 Mn | £97,90 Mn | £125,70 Mn | £175,70 Mn | £169,00 Mn |
| FAVÖK | £93,63 Mn | £94,93 Mn | £67,33 Mn | £37,02 Mn | -£18,98 Mn | -£13,80 Mn | £104,25 Mn | £103,57 Mn | £48,69 Mn | -£35,65 Mn | £40,06 Mn | £165,38 Mn | £154,57 Mn | £151,59 Mn | £100,60 Mn | £60,10 Mn | £48,80 Mn | £73,30 Mn | £132,00 Mn | £117,00 Mn |
| Net Kâr | £31,19 Mn | -£21,91 Mn | £88,73 Mn | -£3,73 Mn | -£62,39 Mn | -£183,02 Mn | £31,12 Mn | £66,97 Mn | -£20,27 Mn | -£85,75 Mn | -£151,07 Mn | £41,36 Mn | £65,58 Mn | £59,51 Mn | £29,10 Mn | £26,40 Mn | £24,80 Mn | £36,10 Mn | £57,40 Mn | £48,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | -0,14 | 0,53 | -0,02 | -0,39 | -1,12 | 0,18 | 0,39 | -0,12 | -0,57 | -1,02 | 0,27 | 0,44 | 0,40 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,28 | 0,42 | 0,36 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£4,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £77,93 Mn | £118,95 Mn | £15,69 Mn | -£45,14 Mn | £16,36 Mn | £30,41 Mn | £83,79 Mn | £19,80 Mn | £26,63 Mn | £18,75 Mn | £41,17 Mn | £81,14 Mn | £67,81 Mn | £55,09 Mn | -£12,80 Mn | -£34,40 Mn | £30,00 Mn | £45,80 Mn | -£13,10 Mn | £31,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£28,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,0% | 10,6% | 6,4% | 3,8% | 3,6% | 4,1% | 3,6% | 0,5% | 0,5% | 5,1% | 11,3% | 11,3% | 18,1% | 20,8% | 22,7% | 6,9% | 4,7% | 5,6% | 23,9% | 25,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,88 | 0,80 | 0,78 | 0,68 | 0,51 | 0,60 | 0,70 | 0,64 | 0,59 | 0,32 | 0,52 | 0,67 | 0,66 | 0,64 | 0,47 | 0,54 | 0,44 | 0,48 | 2,12 | 2,46 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 1,25 | 1,14 | 0,90 | 0,58 | 0,74 | 1,14 | 1,04 | 0,86 | 0,51 | 0,81 | 1,28 | 1,26 | 1,26 | 0,92 | 0,70 | 0,55 | 0,64 | 2,96 | 2,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,5% | 25,9% | 24,5% | 23,6% | 13,0% | 11,2% | 24,4% | 26,7% | 18,5% | 3,8% | 19,0% | 28,8% | 27,0% | 28,6% | 27,7% | 25,9% | 27,2% | 30,0% | 9,0% | 9,3% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 11,6% | 9,0% | 6,3% | -5,0% | -2,8% | 13,9% | 15,2% | 8,6% | -10,6% | 7,6% | 19,6% | 18,7% | 18,3% | 16,5% | 13,0% | 13,6% | 17,5% | 6,8% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | -2,7% | 11,9% | -0,6% | -16,4% | -37,5% | 4,1% | 9,8% | -3,6% | -25,4% | -28,5% | 4,9% | 7,9% | 7,2% | 4,8% | 5,7% | 6,9% | 8,6% | 2,9% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,1% | 14,5% | 2,1% | -7,7% | 4,3% | 6,2% | 11,1% | 2,9% | 4,7% | 5,6% | 7,8% | 9,6% | 8,2% | 6,7% | -2,1% | -7,5% | 8,3% | 10,9% | -0,7% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.