HUWHelios Underwriting PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $215,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £249,14 Mn | £243,01 Mn | £650,30 Mn | £489,50 Mn | £341,63 Mn | £192,62 Mn | £149,16 Mn | £146,49 Mn | £100,73 Mn | £97,21 Mn | £67,44 Mn | £51,40 Mn | £39,33 Mn | £34,78 Mn | £25,22 Mn | £25,39 Mn | £19,56 Mn | £12,17 Mn | £7,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £28,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £68,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £180,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £54,34 Mn | £58,46 Mn | £59,05 Mn | £15,00 Mn | £0,00 | £4,00 Mn | £2,00 Mn | £9,20 Mn | £1,09 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | £25,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | £1,31 Mn | £1,49 Mn | £209,36 Mn | £153,23 Mn | £72,01 Mn | £52,30 Mn | £45,22 Mn | £32,00 Mn | £31,13 Mn | £25,67 Mn | £17,01 Mn | £14,20 Mn | £10,05 Mn | £7,27 Mn | £6,75 Mn | £7,26 Mn | £7,61 Mn | £3,03 Mn | £73.000 |
| Brüt Kâr | £1,31 Mn | £1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | £22,99 Mn | £26,99 Mn | £24,30 Mn | -£4,21 Mn | — | -£746.000 | £1,00 Mn | -£756.000 | -£123.000 | — | £735.000 | £1,42 Mn | £1,33 Mn | £726.000 | -£334.000 | £374.000 | £1,20 Mn | £65.000 | — |
| Net Kâr | £20,55 Mn | £18,57 Mn | £16,37 Mn | -£2,10 Mn | -£434.000 | £301.000 | £4,05 Mn | £456.000 | -£694.000 | £713.000 | £910.000 | £2,06 Mn | £731.000 | £763.000 | -£387.000 | £132.000 | £724.000 | -£48.000 | £62.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,25 | 0,21 | -0,03 | -0,01 | 0,02 | 0,25 | 0,03 | -0,05 | 0,06 | 0,09 | 0,23 | 0,08 | 0,10 | -0,05 | 0,02 | 0,09 | -0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £19,51 Mn | -£2,16 Mn | £9,64 Mn | -£24,96 Mn | -£17,02 Mn | -£11,94 Mn | £601.000 | -£2,66 Mn | -£2,78 Mn | £8,83 Mn | £1,47 Mn | -£632.000 | -£964.000 | -£1,76 Mn | -£676.000 | £4,48 Mn | £4,22 Mn | £2,12 Mn | -£84.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,8% | 24,1% | 9,1% | 3,1% | 0,0% | 2,1% | 1,3% | 6,3% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,01 | 0,32 | 0,31 | 0,21 | 0,27 | 0,30 | 0,22 | 0,31 | 0,26 | 0,25 | 0,28 | 0,26 | 0,21 | 0,27 | 0,29 | 0,39 | 0,25 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 1,16 | 0,85 | 0,40 | 0,29 | 0,25 | 0,18 | 0,17 | 0,14 | 0,09 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,02 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 100,0% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 1.758,8% | 1.817,6% | 11,6% | -2,7% | — | -1,4% | 2,2% | -2,4% | -0,4% | — | 4,3% | 10,0% | 13,2% | 10,0% | -4,9% | 5,2% | 15,8% | 2,1% | — |
| Net Kâr Marjı | 1.572,1% | 1.250,8% | 7,8% | -1,4% | -0,6% | 0,6% | 9,0% | 1,4% | -2,2% | 2,8% | 5,3% | 14,5% | 7,3% | 10,5% | -5,7% | 1,8% | 9,5% | -1,6% | 84,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1.492,8% | -145,3% | 4,6% | -16,3% | -23,6% | -22,8% | 1,3% | -8,3% | -8,9% | 34,4% | 8,6% | -4,5% | -9,6% | -24,2% | -10,0% | 61,7% | 55,5% | 70,1% | -115,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.