HVTHeavitree Brewery PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £24,06 Mn | £22,57 Mn | £21,36 Mn | £20,52 Mn | £20,93 Mn | £20,35 Mn | £20,64 Mn | £20,40 Mn | £21,04 Mn | £20,28 Mn | £19,62 Mn | £16,68 Mn | £17,27 Mn | £17,25 Mn | £16,96 Mn | £15,79 Mn | £15,94 Mn | £18,11 Mn | £18,99 Mn | £18,74 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £2,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £4,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £19,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,64 Mn | £2,38 Mn | £2,20 Mn | £2,42 Mn | £5,23 Mn | £5,84 Mn | £6,12 Mn | £6,88 Mn | £7,67 Mn | £7,39 Mn | £7,76 Mn | £4,84 Mn | £6,10 Mn | £5,70 Mn | £5,06 Mn | £4,56 Mn | £5,00 Mn | £6,48 Mn | £5,38 Mn | £6,88 Mn |
| Net Borç† | -£673.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £7,63 Mn | £7,50 Mn | £7,35 Mn | £7,28 Mn | £4,62 Mn | £5,02 Mn | £7,53 Mn | £7,61 Mn | £7,30 Mn | £7,16 Mn | £7,08 Mn | £7,20 Mn | £7,23 Mn | £7,27 Mn | £7,35 Mn | £7,39 Mn | £9,21 Mn | £13,11 Mn | £13,30 Mn | £13,41 Mn |
| Brüt Kâr | £2,80 Mn | £2,79 Mn | £2,64 Mn | £2,60 Mn | £1,18 Mn | £1,47 Mn | £2,82 Mn | £2,86 Mn | £2,73 Mn | £2,69 Mn | £2,71 Mn | £2,70 Mn | £2,81 Mn | £2,67 Mn | £2,73 Mn | £2,77 Mn | £2,97 Mn | £3,83 Mn | £4,66 Mn | £4,64 Mn |
| FAVÖK | £1,26 Mn | £1,35 Mn | £1,07 Mn | £1,44 Mn | -£192.000 | £399.000 | £1,76 Mn | £1,59 Mn | £1,64 Mn | £1,39 Mn | £1,40 Mn | £1,40 Mn | £1,42 Mn | £1,39 Mn | £1,59 Mn | £1,61 Mn | £1,42 Mn | £1,26 Mn | £2,23 Mn | £2,45 Mn |
| Net Kâr | £2,62 Mn | £1,32 Mn | £1,51 Mn | £1,97 Mn | £801.000 | £114.000 | £1,53 Mn | £1,93 Mn | £1,33 Mn | £1,36 Mn | £915.000 | £1,38 Mn | £744.000 | £631.000 | £843.000 | £857.000 | £1,11 Mn | £1,13 Mn | £2,08 Mn | £1,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,27 | 0,31 | 0,41 | 0,17 | 0,02 | 0,32 | 0,40 | 0,27 | 0,28 | 0,19 | 0,28 | 0,15 | 0,13 | 0,16 | 0,17 | 0,22 | 0,22 | 0,39 | 0,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £539.000 | £172.000 | -£942.000 | £1,50 Mn | -£716.000 | £58.000 | £1,11 Mn | -£142.000 | -£138.000 | -£395.000 | -£2,61 Mn | £485.000 | -£291.000 | -£696.000 | -£236.000 | £376.000 | -£19.000 | -£1,20 Mn | -£411.000 | £103.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£828.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,8% | 10,6% | 10,3% | 11,8% | 25,0% | 28,7% | 29,7% | 33,8% | 36,5% | 36,4% | 39,6% | 29,0% | 35,3% | 33,1% | 29,8% | 28,9% | 31,4% | 35,8% | 28,3% | 36,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,33 | 0,34 | 0,35 | 0,22 | 0,25 | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,35 | 0,36 | 0,43 | 0,42 | 0,42 | 0,43 | 0,47 | 0,58 | 0,72 | 0,70 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,38 | 0,37 | 0,37 | 0,23 | 0,25 | 0,38 | 0,39 | 0,37 | 0,36 | 0,36 | 0,36 | 0,37 | 0,37 | 0,37 | 0,37 | 0,47 | 0,66 | 0,67 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,7% | 37,2% | 35,9% | 35,6% | 25,6% | 29,2% | 37,5% | 37,6% | 37,4% | 37,6% | 38,2% | 37,5% | 38,9% | 36,7% | 37,1% | 37,5% | 32,3% | 29,2% | 35,0% | 34,6% |
| FAVÖK Marjı | 16,6% | 18,0% | 14,6% | 19,8% | -4,2% | 7,9% | 23,4% | 20,9% | 22,5% | 19,4% | 19,8% | 19,5% | 19,6% | 19,2% | 21,6% | 21,8% | 15,4% | 9,6% | 16,8% | 18,2% |
| Net Kâr Marjı | 34,4% | 17,6% | 20,6% | 27,0% | 17,3% | 2,3% | 20,3% | 25,3% | 18,2% | 19,1% | 12,9% | 19,2% | 10,3% | 8,7% | 11,5% | 11,6% | 12,1% | 8,6% | 15,7% | 13,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | 2,3% | -12,8% | 20,7% | -15,5% | 1,2% | 14,8% | -1,9% | -1,9% | -5,5% | -36,8% | 6,7% | -4,0% | -9,6% | -3,2% | 5,1% | -0,2% | -9,2% | -3,1% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.