HWGHarworth Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $773,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,05 Mr | £1,05 Mr | £824,94 Mn | £781,32 Mn | £766,51 Mn | £666,38 Mn | £624,15 Mn | £581,64 Mn | £496,96 Mn | £438,46 Mn | £393,73 Mn | £64,72 Mn | £77,93 Mn | £75,55 Mn | £640,66 Mn | £694,76 Mn | £782,42 Mn | £813,21 Mn | £782,11 Mn | £717,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £27,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £353,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £698,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £174,22 Mn | £165,59 Mn | £64,13 Mn | £60,23 Mn | £37,88 Mn | £84,06 Mn | £82,87 Mn | £73,04 Mn | £40,65 Mn | £52,48 Mn | £64,52 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £61,23 Mn | £242,80 Mn | £181,81 Mn | £172,06 Mn | £97,92 Mn | £78,48 Mn |
| Net Borç† | £147,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £130,72 Mn | £185,93 Mn | £72,85 Mn | £166,85 Mn | £109,88 Mn | £71,04 Mn | £85,45 Mn | £78,10 Mn | £53,77 Mn | £33,74 Mn | £13,41 Mn | £1,66 Mn | £1,72 Mn | £4,96 Mn | £0,00 | £351,18 Mn | £316,00 Mn | £392,54 Mn | £328,49 Mn | £339,71 Mn |
| Brüt Kâr | £12,92 Mn | £35,02 Mn | £12,49 Mn | £83,41 Mn | £48,47 Mn | £11,37 Mn | £27,80 Mn | £24,48 Mn | £16,09 Mn | £12,83 Mn | £7,40 Mn | — | — | — | £0,00 | -£25,35 Mn | -£72,55 Mn | £6,93 Mn | £9,27 Mn | -£13,31 Mn |
| FAVÖK | -£26,32 Mn | £907.000 | -£14,77 Mn | £61,37 Mn | £30,75 Mn | -£2,94 Mn | £14,86 Mn | £9,56 Mn | £4,58 Mn | £2,82 Mn | £1,67 Mn | £11.000 | -£306.000 | £119,67 Mn | £126,02 Mn | £457.000 | — | — | — | — |
| Net Kâr | £9,47 Mn | £57,24 Mn | £37,96 Mn | £27,84 Mn | £93,99 Mn | £25,80 Mn | £25,48 Mn | £34,10 Mn | £49,68 Mn | £39,90 Mn | £74,04 Mn | £3,46 Mn | £1,74 Mn | -£149,42 Mn | £55,24 Mn | -£125,09 Mn | -£127,55 Mn | -£15,74 Mn | £94,02 Mn | £17,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,17 | 0,12 | 0,09 | 0,29 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,16 | 0,35 | 0,31 | 0,06 | 0,03 | -3,14 | 1,16 | -2,63 | -4,59 | -0,55 | 3,27 | 0,64 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£61,14 Mn | £34,75 Mn | £2,90 Mn | £37,28 Mn | £50,01 Mn | £20,99 Mn | £27,25 Mn | -£8,75 Mn | £23,61 Mn | £3,69 Mn | -£3,31 Mn | -£59.000 | -£3,77 Mn | £11,03 Mn | £39,81 Mn | -£72,07 Mn | -£143,11 Mn | -£58,01 Mn | -£39,36 Mn | -£61,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£10,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,6% | 15,7% | 7,8% | 7,7% | 4,9% | 12,6% | 13,3% | 12,6% | 8,2% | 12,0% | 16,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 9,6% | 34,9% | 23,2% | 21,2% | 12,5% | 10,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,18 | 0,09 | 0,21 | 0,14 | 0,11 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,07 | 0,00 | 0,51 | 0,40 | 0,48 | 0,42 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,27 | 0,10 | 0,24 | 0,16 | 0,10 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,50 | 0,45 | 0,56 | 0,47 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 18,8% | 17,1% | 50,0% | 44,1% | 16,0% | 32,5% | 31,3% | 29,9% | 38,0% | 55,2% | — | — | — | — | -7,2% | -23,0% | 1,8% | 2,8% | -3,9% |
| FAVÖK Marjı | -20,1% | 0,5% | -20,3% | 36,8% | 28,0% | -4,1% | 17,4% | 12,2% | 8,5% | 8,4% | 12,4% | 0,7% | -17,7% | 2.415,2% | — | 0,1% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | 30,8% | 52,1% | 16,7% | 85,5% | 36,3% | 29,8% | 43,7% | 92,4% | 118,3% | 552,2% | 208,2% | 101,1% | -3.015,5% | — | -35,6% | -40,4% | -4,0% | 28,6% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -46,8% | 18,7% | 4,0% | 22,3% | 45,5% | 29,5% | 31,9% | -11,2% | 43,9% | 10,9% | -24,7% | -3,5% | -218,7% | 222,6% | — | -20,5% | -45,3% | -14,8% | -12,0% | -18,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.