IGPIntercede Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $98,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £30,35 Mn | £28,69 Mn | £25,69 Mn | £17,44 Mn | £12,93 Mn | £13,01 Mn | £10,96 Mn | £9,69 Mn | £7,55 Mn | £8,87 Mn | £7,30 Mn | £7,82 Mn | £9,79 Mn | £8,40 Mn | £8,46 Mn | £7,33 Mn | £5,98 Mn | £4,96 Mn | £1,62 Mn | £925.000 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £20,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £11,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £19,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,10 Mn | £619.000 | £804.000 | £465.000 | £756.000 | £1,11 Mn | £6,36 Mn | £6,40 Mn | £4,74 Mn | £4,12 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £2,04 Mn | £1,83 Mn | £1,70 Mn |
| Net Borç† | -£18,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £17,16 Mn | £17,71 Mn | £19,96 Mn | £12,11 Mn | £9,93 Mn | £10,96 Mn | £10,36 Mn | £10,11 Mn | £9,20 Mn | £8,29 Mn | £11,00 Mn | £8,82 Mn | £9,78 Mn | £6,73 Mn | £6,96 Mn | £6,87 Mn | £6,19 Mn | £5,70 Mn | £2,81 Mn | £2,62 Mn |
| Brüt Kâr | £16,45 Mn | £17,19 Mn | £19,40 Mn | £11,71 Mn | £9,42 Mn | £10,41 Mn | £10,03 Mn | £9,74 Mn | £9,01 Mn | £8,07 Mn | £10,59 Mn | £8,47 Mn | £9,67 Mn | £6,61 Mn | £6,85 Mn | £6,80 Mn | £6,13 Mn | £5,66 Mn | £2,77 Mn | £2,55 Mn |
| FAVÖK | £3,33 Mn | £3,81 Mn | £5,89 Mn | £947.000 | £728.000 | £2,07 Mn | £1,46 Mn | £471.000 | -£3,67 Mn | -£4,69 Mn | -£1,84 Mn | -£1,69 Mn | £574.000 | -£672.000 | £896.000 | £2,00 Mn | £2,06 Mn | £1,28 Mn | -£93.000 | -£292.000 |
| Net Kâr | £3,38 Mn | £4,05 Mn | £6,02 Mn | £1,31 Mn | £723.000 | £1,53 Mn | £1,01 Mn | £449.000 | -£3,83 Mn | -£3,89 Mn | -£993.000 | -£1,31 Mn | £780.000 | -£572.000 | £677.000 | £2,00 Mn | £496.000 | £1,75 Mn | -£87.000 | -£379.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,06 | 0,10 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | -0,08 | -0,08 | -0,02 | -0,03 | 0,02 | -0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | 0,04 | -0,00 | -0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£4,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £3,02 Mn | £2,56 Mn | £9,27 Mn | £2,79 Mn | £77.000 | £4,14 Mn | £1,25 Mn | £1,10 Mn | -£5,01 Mn | -£3,11 Mn | -£20.000 | -£664.000 | £952.000 | -£323.000 | £898.000 | £1,33 Mn | £963.000 | £2,48 Mn | -£178.000 | -£459.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£68.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 2,2% | 3,1% | 2,7% | 5,8% | 8,5% | 58,0% | 66,1% | 62,7% | 46,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 41,2% | 112,9% | 183,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,62 | 0,78 | 0,69 | 0,77 | 0,84 | 0,95 | 1,04 | 1,22 | 0,93 | 1,51 | 1,13 | 1,00 | 0,80 | 0,82 | 0,94 | 1,04 | 1,15 | 1,73 | 2,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,92 | 1,04 | 0,63 | 0,52 | 0,57 | 0,54 | 0,52 | 0,48 | 0,43 | 0,57 | 0,46 | 0,51 | 0,35 | 0,36 | 0,36 | 0,32 | 0,30 | 0,15 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,9% | 97,0% | 97,2% | 96,7% | 94,9% | 95,0% | 96,8% | 96,4% | 97,9% | 97,4% | 96,3% | 96,1% | 98,8% | 98,3% | 98,4% | 98,9% | 98,9% | 99,3% | 98,9% | 97,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,4% | 21,5% | 29,5% | 7,8% | 7,3% | 18,9% | 14,1% | 4,7% | -39,9% | -56,6% | -16,7% | -19,1% | 5,9% | -10,0% | 12,9% | 29,1% | 33,2% | 22,4% | -3,3% | -11,1% |
| Net Kâr Marjı | 19,7% | 22,9% | 30,2% | 10,8% | 7,3% | 13,9% | 9,7% | 4,4% | -41,6% | -46,9% | -9,0% | -14,8% | 8,0% | -8,5% | 9,7% | 29,1% | 8,0% | 30,7% | -3,1% | -14,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,6% | 14,5% | 46,4% | 23,1% | 0,8% | 37,8% | 12,1% | 10,9% | -54,4% | -37,5% | -0,2% | -7,5% | 9,7% | -4,8% | 12,9% | 19,4% | 15,5% | 43,5% | -6,3% | -17,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.