IHCInspiration Healthcare Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £35,71 Mn | £41,08 Mn | £49,01 Mn | £54,89 Mn | £50,11 Mn | £43,23 Mn | £16,48 Mn | £8,18 Mn | £7,49 Mn | £6,44 Mn | £5,80 Mn | £1,71 Mn | £2,28 Mn | £2,03 Mn | £2,12 Mn | £2,22 Mn | £2,73 Mn | £3,85 Mn | £4,49 Mn | £2,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £20,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £15,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £11,77 Mn | £14,97 Mn | £12,83 Mn | £13,08 Mn | £7,54 Mn | £3,17 Mn | £558.000 | £0,00 | £0,00 | £16.000 | £33.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | £10,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £47,55 Mn | £38,25 Mn | £37,63 Mn | £41,23 Mn | £41,05 Mn | £36,98 Mn | £17,77 Mn | £15,49 Mn | £15,49 Mn | £14,32 Mn | £12,28 Mn | £1,85 Mn | £2,06 Mn | £1,67 Mn | £1,66 Mn | £1,32 Mn | £1,15 Mn | £1,98 Mn | £1,86 Mn | £1,56 Mn |
| Brüt Kâr | £20,07 Mn | £15,74 Mn | £17,28 Mn | £17,63 Mn | £20,25 Mn | £17,14 Mn | £8,12 Mn | £6,70 Mn | £6,56 Mn | £6,27 Mn | £5,46 Mn | £1,00 Mn | £1,16 Mn | £960.000 | £1,00 Mn | £805.000 | £457.000 | £1,09 Mn | £806.000 | £409.000 |
| FAVÖK | £3,08 Mn | £307.000 | £2,25 Mn | £3,77 Mn | £6,68 Mn | £5,80 Mn | £2,19 Mn | £1,59 Mn | £1,46 Mn | £1,37 Mn | £1,49 Mn | -£334.000 | -£64.000 | -£145.000 | -£71.000 | -£371.000 | -£978.000 | -£438.000 | -£739.000 | -£1,09 Mn |
| Net Kâr | -£1,04 Mn | -£14,97 Mn | -£6,03 Mn | £272.000 | £4,23 Mn | £2,81 Mn | £733.000 | £1,10 Mn | £1,22 Mn | £312.000 | £12.000 | -£375.000 | -£77.000 | -£164.000 | -£108.000 | -£488.000 | -£1,08 Mn | -£283.000 | -£699.000 | -£1,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,19 | -0,09 | 0,00 | 0,06 | 0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | -0,07 | -0,02 | -0,03 | -0,02 | -0,10 | -0,21 | -0,06 | -0,14 | -0,54 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£173.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £6,27 Mn | -£2,88 Mn | £1,11 Mn | -£9,74 Mn | £2,11 Mn | £4,45 Mn | £1,31 Mn | £753.000 | £698.000 | £254.000 | £1,49 Mn | -£467.000 | £57.000 | -£50.000 | -£64.000 | -£388.000 | -£986.000 | -£280.000 | -£1,07 Mn | -£895.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£2,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,9% | 36,5% | 26,2% | 23,8% | 15,1% | 7,3% | 3,4% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,33 | 0,93 | 0,77 | 0,75 | 0,82 | 0,86 | 1,08 | 1,89 | 2,07 | 2,22 | 2,12 | 1,08 | 0,90 | 0,82 | 0,78 | 0,60 | 0,42 | 0,51 | 0,41 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,03 | 2,44 | 2,40 | 2,63 | 2,62 | 2,36 | 1,13 | 0,99 | 0,99 | 0,91 | 0,78 | 0,12 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,13 | 0,12 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,2% | 41,2% | 45,9% | 42,8% | 49,3% | 46,3% | 45,7% | 43,2% | 42,3% | 43,7% | 44,4% | 54,4% | 56,4% | 57,4% | 60,3% | 60,8% | 39,7% | 55,0% | 43,3% | 26,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 0,8% | 6,0% | 9,2% | 16,3% | 15,7% | 12,3% | 10,3% | 9,4% | 9,6% | 12,1% | -18,1% | -3,1% | -8,7% | -4,3% | -28,0% | -84,9% | -22,1% | -39,7% | -69,6% |
| Net Kâr Marjı | -2,2% | -39,1% | -16,0% | 0,7% | 10,3% | 7,6% | 4,1% | 7,1% | 7,9% | 2,2% | 0,1% | -20,3% | -3,7% | -9,8% | -6,5% | -36,9% | -93,9% | -14,3% | -37,6% | -72,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,2% | -7,5% | 3,0% | -23,6% | 5,1% | 12,0% | 7,4% | 4,9% | 4,5% | 1,8% | 12,1% | -25,3% | 2,8% | -3,0% | -3,9% | -29,3% | -85,6% | -14,1% | -57,4% | -57,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.