IOMIomart Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $20,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £240,39 Mn | £254,69 Mn | £230,87 Mn | £218,68 Mn | £208,34 Mn | £228,48 Mn | £224,95 Mn | £191,02 Mn | £174,21 Mn | £143,50 Mn | £147,05 Mn | £123,38 Mn | £120,04 Mn | £79,26 Mn | £62,62 Mn | £53,32 Mn | £45,39 Mn | £43,58 Mn | £33,49 Mn | £41,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £8,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £186,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £54,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £117,54 Mn | £115,01 Mn | £58,09 Mn | £53,58 Mn | £56,62 Mn | £77,66 Mn | £73,14 Mn | £49,31 Mn | £36,07 Mn | £19,50 Mn | £35,92 Mn | £23,74 Mn | £32,84 Mn | £11,82 Mn | £6,46 Mn | £3,77 Mn | £1,31 Mn | £202.000 | £1,22 Mn | £5,83 Mn |
| Net Borç† | £108,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £154,88 Mn | £143,46 Mn | £127,05 Mn | £115,64 Mn | £103,02 Mn | £111,88 Mn | £112,58 Mn | £103,71 Mn | £97,80 Mn | £89,57 Mn | £76,28 Mn | £65,80 Mn | £55,62 Mn | £43,06 Mn | £33,48 Mn | £25,25 Mn | £18,33 Mn | £11,80 Mn | £8,12 Mn | £21,09 Mn |
| Brüt Kâr | £41,19 Mn | £44,07 Mn | £46,87 Mn | £42,07 Mn | £38,32 Mn | £42,39 Mn | £43,76 Mn | £44,66 Mn | £41,93 Mn | £38,92 Mn | £34,20 Mn | £28,80 Mn | £26,90 Mn | £22,20 Mn | £17,63 Mn | £12,17 Mn | £8,14 Mn | £4,98 Mn | £3,52 Mn | £16,40 Mn |
| FAVÖK | £25,60 Mn | £34,08 Mn | £37,30 Mn | £35,22 Mn | £37,63 Mn | £40,37 Mn | £42,17 Mn | £41,13 Mn | £38,94 Mn | £34,73 Mn | £31,43 Mn | £28,24 Mn | £22,35 Mn | £16,25 Mn | £11,08 Mn | £6,35 Mn | £2,73 Mn | -£549.000 | -£1,59 Mn | £1,33 Mn |
| Net Kâr | -£9,17 Mn | -£55,12 Mn | £6,44 Mn | £7,00 Mn | £9,40 Mn | £10,20 Mn | £13,65 Mn | £12,88 Mn | £12,38 Mn | £12,08 Mn | £11,02 Mn | £8,89 Mn | £7,72 Mn | £6,95 Mn | £6,20 Mn | £2,86 Mn | £2,07 Mn | -£1,42 Mn | £353.000 | £2,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,49 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | -0,01 | 0,00 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £7,91 Mn | £12,28 Mn | £23,36 Mn | £23,07 Mn | £23,87 Mn | £23,74 Mn | £20,24 Mn | £14,26 Mn | £18,49 Mn | £22,54 Mn | £12,76 Mn | £12,04 Mn | £8,98 Mn | £8,94 Mn | £6,40 Mn | £3,72 Mn | £1,49 Mn | -£400.000 | £80.000 | -£585.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£9,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,9% | 45,2% | 25,2% | 24,5% | 27,2% | 34,0% | 32,5% | 25,8% | 20,7% | 13,6% | 24,4% | 19,2% | 27,4% | 14,9% | 10,3% | 7,1% | 2,9% | 0,5% | 3,6% | 13,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,56 | 0,55 | 0,53 | 0,49 | 0,49 | 0,50 | 0,54 | 0,56 | 0,62 | 0,52 | 0,53 | 0,46 | 0,54 | 0,53 | 0,47 | 0,40 | 0,27 | 0,24 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,86 | 2,65 | 2,34 | 2,13 | 1,90 | 2,06 | 2,08 | 1,91 | 1,80 | 1,65 | 1,41 | 1,21 | 1,03 | 0,79 | 0,62 | 0,47 | 0,34 | 0,22 | 0,15 | 0,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 30,7% | 36,9% | 36,4% | 37,2% | 37,9% | 38,9% | 43,1% | 42,9% | 43,4% | 44,8% | 43,8% | 48,4% | 51,6% | 52,7% | 48,2% | 44,4% | 42,2% | 43,4% | 77,8% |
| FAVÖK Marjı | 16,5% | 23,8% | 29,4% | 30,5% | 36,5% | 36,1% | 37,5% | 39,7% | 39,8% | 38,8% | 41,2% | 42,9% | 40,2% | 37,7% | 33,1% | 25,2% | 14,9% | -4,7% | -19,6% | 6,3% |
| Net Kâr Marjı | -5,9% | -38,4% | 5,1% | 6,0% | 9,1% | 9,1% | 12,1% | 12,4% | 12,7% | 13,5% | 14,4% | 13,5% | 13,9% | 16,1% | 18,5% | 11,3% | 11,3% | -12,0% | 4,3% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,1% | 8,6% | 18,4% | 19,9% | 23,2% | 21,2% | 18,0% | 13,8% | 18,9% | 25,2% | 16,7% | 18,3% | 16,1% | 20,8% | 19,1% | 14,7% | 8,1% | -3,4% | 1,0% | -2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.