IXIIXICO Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £13,84 Mn | £11,19 Mn | £12,99 Mn | £14,65 Mn | £14,26 Mn | £12,10 Mn | £10,70 Mn | £10,34 Mn | £4,51 Mn | £5,68 Mn | £4,24 Mn | £5,41 Mn | £5,15 Mn | £10,59 Mn | £18,60 Mn | £24,61 Mn | £4,88 Mn | £8,49 Mn | £4,15 Mn | £8,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £2,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £11,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £179.000 | £314.000 | £387.000 | £516.000 | £597.000 | £213.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£3,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £6,53 Mn | £5,77 Mn | £6,67 Mn | £8,64 Mn | £9,19 Mn | £9,53 Mn | £7,56 Mn | £5,39 Mn | £4,10 Mn | £3,27 Mn | £3,12 Mn | £2,56 Mn | £10.000 | £18.717 | £66.659 | £696.854 | £867.426 | £2,62 Mn | £2,88 Mn | £1,88 Mn |
| Brüt Kâr | £2,91 Mn | £2,46 Mn | £2,85 Mn | £4,77 Mn | £5,53 Mn | £5,91 Mn | £4,83 Mn | £3,02 Mn | £2,12 Mn | £1,24 Mn | £1,64 Mn | £1,45 Mn | -£17.000 | -£8.188 | £16.855 | £609.407 | £680.665 | £2,45 Mn | £2,65 Mn | £1,54 Mn |
| FAVÖK | -£2,12 Mn | -£2,41 Mn | -£1,11 Mn | £750.000 | £1,31 Mn | £674.000 | -£85.000 | -£1,20 Mn | -£1,78 Mn | -£2,71 Mn | -£2,12 Mn | -£1,77 Mn | -£5,13 Mn | -£9,43 Mn | -£8,50 Mn | -£4,45 Mn | -£4,11 Mn | -£2,99 Mn | -£5,96 Mn | -£6,51 Mn |
| Net Kâr | -£1,65 Mn | -£2,00 Mn | -£1,18 Mn | £1,03 Mn | £1,51 Mn | £952.000 | £432.000 | -£668.000 | -£1,54 Mn | -£2,12 Mn | -£1,19 Mn | -£1,72 Mn | -£4,77 Mn | -£7,77 Mn | -£7,66 Mn | -£3,80 Mn | -£3,91 Mn | -£2,27 Mn | -£5,37 Mn | -£5,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,04 | -0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | -0,02 | -0,06 | -0,09 | -0,08 | -0,11 | -0,69 | -1,10 | -1,10 | -0,65 | -1,55 | -1,14 | -3,71 | -4,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£1,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£934.000 | -£1,67 Mn | £301.000 | £1,24 Mn | £444.000 | £1,25 Mn | -£343.000 | £303.000 | -£665.000 | -£1,56 Mn | -£1,36 Mn | -£2,38 Mn | -£4,29 Mn | -£8,69 Mn | -£6,07 Mn | -£4,40 Mn | -£3,27 Mn | -£2,41 Mn | -£5,37 Mn | -£5,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£870.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,3% | 2,8% | 3,0% | 3,5% | 4,2% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,52 | 0,51 | 0,59 | 0,64 | 0,79 | 0,71 | 0,52 | 0,91 | 0,58 | 0,73 | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,18 | 0,31 | 0,69 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,49 | 0,57 | 0,74 | 0,78 | 0,81 | 0,64 | 0,46 | 0,35 | 0,28 | 0,27 | 0,22 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,06 | 0,07 | 0,22 | 0,25 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,5% | 42,6% | 42,7% | 55,2% | 60,2% | 62,0% | 63,9% | 56,0% | 51,8% | 38,0% | 52,7% | 56,6% | -170,0% | -43,7% | 25,3% | 87,5% | 78,5% | 93,6% | 92,0% | 81,9% |
| FAVÖK Marjı | -32,4% | -41,8% | -16,6% | 8,7% | 14,2% | 7,1% | -1,1% | -22,2% | -43,4% | -83,0% | -68,1% | -69,0% | -51.340,0% | -50.387,4% | -12.755,8% | -638,9% | -473,8% | -114,1% | -207,0% | -345,6% |
| Net Kâr Marjı | -25,3% | -34,7% | -17,7% | 11,9% | 16,5% | 10,0% | 5,7% | -12,4% | -37,5% | -64,8% | -38,3% | -67,2% | -47.670,0% | -41.493,3% | -11.488,8% | -545,5% | -450,8% | -86,7% | -186,3% | -299,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,3% | -29,0% | 4,5% | 14,4% | 4,8% | 13,1% | -4,5% | 5,6% | -16,2% | -47,7% | -43,7% | -93,0% | -42.900,0% | -46.413,5% | -9.098,8% | -631,4% | -376,5% | -92,0% | -186,3% | -302,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.