JLPJubilee Metals Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $99,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £300,41 Mn | £327,47 Mn | £300,14 Mn | £293,62 Mn | £194,67 Mn | £130,64 Mn | £102,04 Mn | £69,44 Mn | £69,25 Mn | £73,10 Mn | £67,55 Mn | £73,37 Mn | £83,76 Mn | £96,55 Mn | £110,06 Mn | £102,86 Mn | £48,21 Mn | £31,62 Mn | £23,00 Mn | £11,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £121,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £179,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £39,72 Mn | £36,19 Mn | £17,00 Mn | £8,83 Mn | £9,34 Mn | £9,09 Mn | £12,67 Mn | £3,07 Mn | £3,77 Mn | £0,00 | £811.890 | £795.315 | £1,74 Mn | £4,20 Mn | £3,48 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £2,03 Mn | £1,50 Mn |
| Net Borç† | £36,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £11,73 Mn | £14,69 Mn | £141,93 Mn | £140,01 Mn | £132,85 Mn | £54,77 Mn | £23,59 Mn | £14,14 Mn | £9,81 Mn | £1,47 Mn | £48.899 | £35.307 | £4,75 Mn | £3,73 Mn | £5,50 Mn | £950.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Brüt Kâr | -£3,64 Mn | £5,01 Mn | £22,76 Mn | £35,29 Mn | £69,31 Mn | £19,26 Mn | £9,85 Mn | £2,63 Mn | £767.178 | £267.161 | -£673.066 | -£712.294 | -£833.595 | £193.000 | £262.000 | £492.000 | -£34.000 | -£31.879 | -£24.619 | -£9.937 |
| FAVÖK | -£6,65 Mn | £714.170 | £18,89 Mn | £37,53 Mn | £48,78 Mn | £23,31 Mn | £8,70 Mn | £3,43 Mn | -£548.640 | -£3,15 Mn | -£2,11 Mn | -£1,89 Mn | -£4,51 Mn | -£5,82 Mn | -£4,01 Mn | -£3,61 Mn | -£2,38 Mn | -£3,08 Mn | -£1,92 Mn | -£932.610 |
| Net Kâr | -£23,44 Mn | £4,73 Mn | £12,91 Mn | £18,04 Mn | £39,60 Mn | £18,32 Mn | £6,99 Mn | -£2,11 Mn | -£10,57 Mn | -£3,70 Mn | -£3,54 Mn | -£5,37 Mn | -£7,76 Mn | -£6,78 Mn | -£6,82 Mn | -£2,23 Mn | -£4,20 Mn | -£3,33 Mn | -£1,70 Mn | -£616.640 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,03 | -0,01 | -0,04 | -0,03 | -0,02 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£9,90 Mn | -£9,08 Mn | -£2,78 Mn | -£5,45 Mn | £5,92 Mn | £18,05 Mn | £260.230 | £767.770 | -£7,69 Mn | -£5,11 Mn | -£1,43 Mn | -£1,66 Mn | -£2,84 Mn | -£5,43 Mn | -£8,38 Mn | -£9,45 Mn | £3,84 Mn | -£8,69 Mn | -£1,19 Mn | -£605.350 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£24,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,2% | 11,1% | 5,7% | 3,0% | 4,8% | 7,0% | 12,4% | 4,4% | 5,4% | 0,0% | 1,2% | 1,1% | 2,1% | 4,4% | 3,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 8,8% | 12,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,47 | 0,48 | 0,68 | 0,42 | 0,23 | 0,20 | 0,14 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 0,08 | 0,79 | 0,78 | 0,74 | 0,31 | 0,13 | 0,08 | 0,05 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -31,0% | 34,1% | 16,0% | 25,2% | 52,2% | 35,2% | 41,8% | 18,6% | 7,8% | 18,1% | -1.376,4% | -2.017,4% | -17,5% | 5,2% | 4,8% | 51,8% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -56,7% | 4,9% | 13,3% | 26,8% | 36,7% | 42,6% | 36,9% | 24,2% | -5,6% | -213,4% | -4.321,9% | -5.357,9% | -94,9% | -156,1% | -72,9% | -380,0% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -199,8% | 32,2% | 9,1% | 12,9% | 29,8% | 33,4% | 29,7% | -15,0% | -107,8% | -250,8% | -7.229,9% | -15.197,3% | -163,4% | -182,1% | -124,0% | -234,5% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -84,4% | -61,8% | -2,0% | -3,9% | 4,5% | 33,0% | 1,1% | 5,4% | -78,4% | -346,5% | -2.922,8% | -4.708,0% | -59,8% | -145,8% | -152,2% | -995,1% | — | — | — | — |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.