JNEOJourneo plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $128,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £53,42 Mn | £42,15 Mn | £35,75 Mn | £15,31 Mn | £10,87 Mn | £10,29 Mn | £8,65 Mn | £7,85 Mn | £7,83 Mn | £7,95 Mn | £9,15 Mn | £9,41 Mn | £9,81 Mn | £11,31 Mn | £13,20 Mn | £11,41 Mn | £11,89 Mn | £14,77 Mn | £18,25 Mn | £18,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £12,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £30,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £22,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,70 Mn | £1,24 Mn | £1,18 Mn | £3,00 Mn | £2,16 Mn | £1,65 Mn | £1,86 Mn | £1,58 Mn | £1,23 Mn | £354.000 | £158.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £251.000 | £1,97 Mn | £3,59 Mn | £4,02 Mn |
| Net Borç† | -£10,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £55,02 Mn | £49,56 Mn | £46,09 Mn | £21,12 Mn | £15,59 Mn | £13,61 Mn | £11,40 Mn | £12,60 Mn | £11,76 Mn | £11,55 Mn | £12,23 Mn | £9,03 Mn | £10,83 Mn | £14,03 Mn | £14,01 Mn | £10,84 Mn | £10,47 Mn | £7,73 Mn | £15,46 Mn | £15,25 Mn |
| Brüt Kâr | £20,79 Mn | £16,71 Mn | £13,56 Mn | £7,28 Mn | £5,58 Mn | £4,87 Mn | £4,09 Mn | £4,54 Mn | £4,66 Mn | £4,29 Mn | £5,21 Mn | £3,29 Mn | £4,07 Mn | £7,53 Mn | £7,79 Mn | £6,29 Mn | £6,53 Mn | £4,73 Mn | £8,44 Mn | £8,51 Mn |
| FAVÖK | £7,30 Mn | £6,23 Mn | £5,41 Mn | £1,78 Mn | £1,10 Mn | £701.000 | -£319.000 | £312.000 | £96.000 | -£1,44 Mn | -£14.000 | -£167.000 | £203.000 | £2,00 Mn | £1,66 Mn | £1,13 Mn | £1,25 Mn | £598.000 | £1,53 Mn | £1,29 Mn |
| Net Kâr | £4,15 Mn | £4,52 Mn | £2,97 Mn | £903.000 | £407.000 | £195.000 | -£933.000 | £142.000 | -£351.000 | -£2,30 Mn | -£4,83 Mn | -£383.000 | -£244.000 | £1,35 Mn | £1,21 Mn | £563.000 | -£375.000 | -£764.000 | -£454.000 | £400.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,26 | 0,18 | 0,10 | 0,04 | 0,02 | -0,11 | 0,02 | — | -0,40 | -0,83 | -0,07 | -0,04 | 0,23 | 0,21 | 0,10 | -0,07 | -0,15 | -0,09 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£700.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £7,97 Mn | £7,42 Mn | £1,23 Mn | -£645.000 | -£163.000 | £1,52 Mn | -£294.000 | £289.000 | -£771.000 | -£520.000 | -£614.000 | £1,33 Mn | £491.000 | -£156.000 | £1,72 Mn | £679.000 | £1,45 Mn | £645.000 | £1,29 Mn | £957.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 2,9% | 3,3% | 19,6% | 19,9% | 16,1% | 21,5% | 20,1% | 15,7% | 4,5% | 1,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,1% | 13,3% | 19,7% | 22,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 1,18 | 1,29 | 1,38 | 1,43 | 1,32 | 1,32 | 1,60 | 1,50 | 1,45 | 1,34 | 0,96 | 1,10 | 1,24 | 1,06 | 0,95 | 0,88 | 0,52 | 0,85 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,39 | 2,16 | 2,01 | 0,92 | 0,68 | 0,59 | 0,50 | 0,55 | 0,51 | 0,50 | 0,53 | 0,39 | 0,47 | 0,61 | 0,61 | 0,47 | 0,46 | 0,34 | 0,67 | 0,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,8% | 33,7% | 29,4% | 34,4% | 35,8% | 35,8% | 35,8% | 36,0% | 39,6% | 37,1% | 42,6% | 36,4% | 37,6% | 53,7% | 55,6% | 58,0% | 62,3% | 61,1% | 54,6% | 55,8% |
| FAVÖK Marjı | 13,3% | 12,6% | 11,7% | 8,4% | 7,1% | 5,2% | -2,8% | 2,5% | 0,8% | -12,4% | -0,1% | -1,9% | 1,9% | 14,3% | 11,8% | 10,4% | 12,0% | 7,7% | 9,9% | 8,5% |
| Net Kâr Marjı | 7,5% | 9,1% | 6,5% | 4,3% | 2,6% | 1,4% | -8,2% | 1,1% | -3,0% | -19,9% | -39,4% | -4,2% | -2,3% | 9,6% | 8,6% | 5,2% | -3,6% | -9,9% | -2,9% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,5% | 15,0% | 2,7% | -3,1% | -1,0% | 11,2% | -2,6% | 2,3% | -6,6% | -4,5% | -5,0% | 14,8% | 4,5% | -1,1% | 12,3% | 6,3% | 13,9% | 8,3% | 8,4% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.