LIVLivermore Investments Group Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $84,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £106,90 Mn | £114,82 Mn | £109,53 Mn | £109,48 Mn | £136,27 Mn | £123,69 Mn | £134,64 Mn | £141,54 Mn | £132,64 Mn | £146,90 Mn | £166,70 Mn | £161,91 Mn | £170,20 Mn | £179,51 Mn | £173,56 Mn | £171,85 Mn | £146,45 Mn | £195,77 Mn | £199,93 Mn | £159,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £15,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £3,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £103,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £332.162 | £0,00 | £72.325 | £129.942 | £198.983 | £249.858 | £0,00 | £0,00 | £938.777 | £60,80 Mn | £56,72 Mn | £65,12 Mn | £67,69 Mn | £72,43 Mn | £73,54 Mn | £59,21 Mn | £62,61 Mn | £42,82 Mn | £0,00 |
| Net Borç† | -£28,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £13,30 Mn | £17,62 Mn | £19,59 Mn | £19,21 Mn | £19,99 Mn | £17,16 Mn | £22,75 Mn | £23,65 Mn | £21,78 Mn | £19,52 Mn | £14,56 Mn | £20,80 Mn | £21,77 Mn | £19,79 Mn | £19,44 Mn | £9,49 Mn | -£17,10 Mn | -£3,39 Mn | £10,86 Mn | £1,25 Mn |
| Brüt Kâr | £13,14 Mn | £17,43 Mn | £19,38 Mn | £19,02 Mn | £19,84 Mn | £17,01 Mn | £22,59 Mn | £23,57 Mn | £21,69 Mn | £19,43 Mn | £14,47 Mn | £20,27 Mn | £21,37 Mn | £19,36 Mn | — | £9,22 Mn | — | — | — | — |
| FAVÖK | £3,38 Mn | £5,81 Mn | £11,59 Mn | -£19,38 Mn | £18,36 Mn | £640.230 | -£1,07 Mn | £3,90 Mn | £12,37 Mn | £14,93 Mn | £12,27 Mn | £15,90 Mn | £7,03 Mn | £16,29 Mn | £9,67 Mn | £4,61 Mn | -£18,08 Mn | -£10,71 Mn | £7,75 Mn | — |
| Net Kâr | £4,04 Mn | £5,15 Mn | £11,17 Mn | -£19,78 Mn | £17,96 Mn | £658.944 | -£847.352 | £3,87 Mn | £12,71 Mn | £19,58 Mn | -£3,11 Mn | £4,38 Mn | £1,58 Mn | £16,19 Mn | £3,34 Mn | £5,50 Mn | -£39,17 Mn | -£33,74 Mn | £10,35 Mn | £5,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,07 | -0,12 | 0,11 | 0,00 | -0,00 | 0,02 | 0,07 | 0,11 | -0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,08 | 0,01 | 0,02 | -0,13 | -0,12 | 0,04 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £8,75 Mn | £13,69 Mn | £16,55 Mn | £14,41 Mn | £20,74 Mn | £14,96 Mn | £14,26 Mn | £20,45 Mn | £15,57 Mn | £34,59 Mn | £25,64 Mn | £1,74 Mn | £8,37 Mn | £18,95 Mn | £11,59 Mn | £3,38 Mn | -£2,20 Mn | -£17,25 Mn | £37,17 Mn | £16,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,3% | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,6% | 36,5% | 35,0% | 38,3% | 37,7% | 41,7% | 42,8% | 40,4% | 32,0% | 21,4% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,15 | 0,18 | 0,18 | 0,15 | 0,14 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,06 | -0,12 | -0,02 | 0,05 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,17 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,17 | 0,22 | 0,23 | 0,21 | 0,19 | 0,14 | 0,20 | 0,21 | 0,19 | 0,19 | 0,09 | -0,16 | -0,03 | 0,10 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,8% | 98,9% | 99,0% | 99,0% | 99,2% | 99,1% | 99,3% | 99,6% | 99,6% | 99,5% | 99,4% | 97,4% | 98,2% | 97,8% | — | 97,2% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 25,4% | 32,9% | 59,2% | -100,9% | 91,9% | 3,7% | -4,7% | 16,5% | 56,8% | 76,5% | 84,2% | 76,4% | 32,3% | 82,3% | 49,7% | 48,6% | 105,8% | 315,9% | 71,4% | — |
| Net Kâr Marjı | 30,4% | 29,2% | 57,0% | -102,9% | 89,8% | 3,8% | -3,7% | 16,4% | 58,4% | 100,3% | -21,4% | 21,0% | 7,3% | 81,8% | 17,2% | 57,9% | 229,1% | 995,6% | 95,4% | 479,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 65,8% | 77,7% | 84,5% | 75,0% | 103,8% | 87,2% | 62,7% | 86,4% | 71,5% | 177,2% | 176,0% | 8,4% | 38,5% | 95,8% | 59,6% | 35,6% | 12,8% | 509,1% | 342,4% | 1.303,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.