LSCLondon Security plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $615,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £225,45 Mn | £205,13 Mn | £202,14 Mn | £195,91 Mn | £174,64 Mn | £169,43 Mn | £156,07 Mn | £151,53 Mn | £140,76 Mn | £135,01 Mn | £123,59 Mn | £125,23 Mn | £121,99 Mn | £109,95 Mn | £111,09 Mn | £106,77 Mn | £106,31 Mn | £103,98 Mn | £87,69 Mn | £83,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £45,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £53,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £171,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £8,23 Mn | £7,57 Mn | £7,15 Mn | £7,91 Mn | £8,11 Mn | £8,99 Mn | £9,56 Mn | £9,57 Mn | £11,13 Mn | £12,66 Mn | £13,10 Mn | £15,46 Mn | £18,14 Mn | £15,06 Mn | £26,36 Mn | £33,86 Mn | £43,19 Mn | £53,73 Mn | £32,41 Mn | £35,45 Mn |
| Net Borç† | -£37,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £244,30 Mn | £220,65 Mn | £219,71 Mn | £188,90 Mn | £166,63 Mn | £152,72 Mn | £146,92 Mn | £137,71 Mn | £125,87 Mn | £114,84 Mn | £101,17 Mn | £100,88 Mn | £101,36 Mn | £94,13 Mn | £96,27 Mn | £85,50 Mn | £85,97 Mn | £74,89 Mn | £66,61 Mn | £64,43 Mn |
| Brüt Kâr | £167,00 Mn | £150,26 Mn | £149,64 Mn | £129,05 Mn | £114,44 Mn | £106,49 Mn | £102,28 Mn | £99,55 Mn | £93,05 Mn | £85,75 Mn | £76,08 Mn | £77,98 Mn | £77,47 Mn | £72,35 Mn | £73,00 Mn | £66,89 Mn | £68,11 Mn | £59,56 Mn | £55,25 Mn | £52,71 Mn |
| FAVÖK | £44,56 Mn | £40,97 Mn | £42,12 Mn | £37,15 Mn | £35,36 Mn | £32,86 Mn | £32,44 Mn | £29,46 Mn | £27,86 Mn | £26,23 Mn | £23,18 Mn | £23,89 Mn | £23,96 Mn | £22,98 Mn | £24,47 Mn | £22,64 Mn | £23,18 Mn | £21,44 Mn | £18,79 Mn | £14,57 Mn |
| Net Kâr | £23,78 Mn | £21,66 Mn | £23,26 Mn | £20,22 Mn | £19,91 Mn | £17,85 Mn | £16,65 Mn | £16,40 Mn | £14,31 Mn | £13,78 Mn | £12,27 Mn | £12,68 Mn | £13,71 Mn | £19,00 Mn | £14,13 Mn | £13,08 Mn | £14,53 Mn | £5,56 Mn | £13,20 Mn | £7,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,94 | 1,77 | 1,90 | 1,65 | 1,62 | 1,46 | 1,36 | 1,34 | 1,17 | 1,12 | 1,00 | 1,03 | 1,12 | 1,55 | 1,15 | 1,07 | 1,18 | 0,45 | 1,07 | 0,62 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £31,59 Mn | £19,59 Mn | £22,30 Mn | £18,70 Mn | £21,81 Mn | £22,18 Mn | £20,62 Mn | £17,31 Mn | £14,21 Mn | £15,71 Mn | £11,56 Mn | £16,41 Mn | £14,43 Mn | £7,97 Mn | £14,17 Mn | £14,66 Mn | £16,89 Mn | £6,30 Mn | £10,31 Mn | £7,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£10,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,7% | 3,7% | 3,5% | 4,0% | 4,6% | 5,3% | 6,1% | 6,3% | 7,9% | 9,4% | 10,6% | 12,3% | 14,9% | 13,7% | 23,7% | 31,7% | 40,6% | 51,7% | 37,0% | 42,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 1,08 | 1,09 | 0,96 | 0,95 | 0,90 | 0,94 | 0,91 | 0,89 | 0,85 | 0,82 | 0,81 | 0,83 | 0,86 | 0,87 | 0,80 | 0,81 | 0,72 | 0,76 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,29 | 1,28 | 1,10 | 0,97 | 0,89 | 0,86 | 0,80 | 0,73 | 0,67 | 0,59 | 0,59 | 0,59 | 0,55 | 0,56 | 0,50 | 0,50 | 0,44 | 0,39 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,4% | 68,1% | 68,1% | 68,3% | 68,7% | 69,7% | 69,6% | 72,3% | 73,9% | 74,7% | 75,2% | 77,3% | 76,4% | 76,9% | 75,8% | 78,2% | 79,2% | 79,5% | 83,0% | 81,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 18,6% | 19,2% | 19,7% | 21,2% | 21,5% | 22,1% | 21,4% | 22,1% | 22,8% | 22,9% | 23,7% | 23,6% | 24,4% | 25,4% | 26,5% | 27,0% | 28,6% | 28,2% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 9,8% | 10,6% | 10,7% | 11,9% | 11,7% | 11,3% | 11,9% | 11,4% | 12,0% | 12,1% | 12,6% | 13,5% | 20,2% | 14,7% | 15,3% | 16,9% | 7,4% | 19,8% | 11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,9% | 8,9% | 10,1% | 9,9% | 13,1% | 14,5% | 14,0% | 12,6% | 11,3% | 13,7% | 11,4% | 16,3% | 14,2% | 8,5% | 14,7% | 17,1% | 19,6% | 8,4% | 15,5% | 11,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.