MDZMediaZest Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £5,09 Mn | £3,97 Mn | £3,41 Mn | £3,73 Mn | £3,60 Mn | £3,66 Mn | £3,41 Mn | £3,98 Mn | £3,31 Mn | £3,32 Mn | £3,63 Mn | £3,96 Mn | £3,47 Mn | £3,33 Mn | £3,81 Mn | £3,21 Mn | £3,69 Mn | £4,14 Mn | £4,12 Mn | £5,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £99.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £4,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £689.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,73 Mn | £1,97 Mn | £1,42 Mn | £1,39 Mn | £1,26 Mn | £1,32 Mn | £776.000 | £884.000 | £510.000 | £741.000 | £466.000 | £200.000 | £707.000 | £555.000 | £546.000 | £60.000 | £220.000 | £0,00 | £0,00 | £126.000 |
| Net Borç† | £1,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £4,15 Mn | £3,07 Mn | £2,33 Mn | £2,82 Mn | £2,25 Mn | £2,05 Mn | £3,30 Mn | £2,82 Mn | £3,01 Mn | £3,14 Mn | £2,48 Mn | £2,94 Mn | £1,85 Mn | £2,52 Mn | £1,92 Mn | £2,06 Mn | £4,42 Mn | £3,86 Mn | £3,17 Mn | £877.000 |
| Brüt Kâr | £2,24 Mn | £1,52 Mn | £1,20 Mn | £1,44 Mn | £1,00 Mn | £933.338 | £1,64 Mn | £1,32 Mn | £1,24 Mn | £1,25 Mn | £729.000 | £927.000 | £862.000 | £1,13 Mn | £961.000 | £896.800 | £1,58 Mn | £1,53 Mn | £1,12 Mn | £391.000 |
| FAVÖK | £341.000 | £29.000 | -£230.000 | £220.000 | £77.000 | -£140.660 | £129.000 | -£113.000 | -£2.000 | -£81.000 | -£625.000 | -£508.000 | -£366.000 | -£296.000 | -£354.000 | -£532.800 | -£570.000 | -£453.000 | -£916.000 | -£787.000 |
| Net Kâr | £98.000 | -£214.000 | -£553.000 | £12.000 | -£140.000 | -£298.668 | £6.000 | -£256.000 | -£142.000 | -£248.000 | -£656.000 | -£653.000 | -£551.000 | -£424.000 | -£457.000 | -£597.600 | -£605.000 | -£497.000 | -£989.000 | -£847.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,02 | -0,04 | -0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £378.000 | -£175.000 | £32.000 | -£133.000 | £167.000 | -£165.000 | £29.000 | -£493.000 | £179.000 | -£105.000 | -£687.000 | -£743.000 | -£440.000 | -£311.000 | -£510.000 | -£709.000 | -£152.000 | -£539.000 | -£682.000 | -£1,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£80.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,0% | 49,6% | 41,5% | 37,2% | 34,9% | 36,1% | 22,8% | 22,2% | 15,4% | 22,3% | 12,8% | 5,0% | 20,4% | 16,7% | 14,3% | 1,9% | 6,0% | 0,0% | 0,0% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,77 | 0,68 | 0,76 | 0,62 | 0,56 | 0,97 | 0,71 | 0,91 | 0,95 | 0,68 | 0,74 | 0,53 | 0,76 | 0,50 | 0,64 | 1,20 | 0,93 | 0,77 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,03 | 4,46 | 3,39 | 4,09 | 3,26 | 2,97 | 4,79 | 4,09 | 4,37 | 4,56 | 3,60 | 4,27 | 2,69 | 3,66 | 2,78 | 2,99 | 6,42 | 5,60 | 4,60 | 1,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,9% | 49,5% | 51,2% | 50,9% | 44,6% | 45,6% | 49,5% | 46,8% | 41,0% | 39,8% | 29,4% | 31,5% | 46,6% | 44,7% | 50,1% | 43,6% | 35,7% | 39,6% | 35,3% | 44,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 0,9% | -9,9% | 7,8% | 3,4% | -6,9% | 3,9% | -4,0% | -0,1% | -2,6% | -25,2% | -17,3% | -19,8% | -11,7% | -18,5% | -25,9% | -12,9% | -11,7% | -28,9% | -89,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,4% | -7,0% | -23,7% | 0,4% | -6,2% | -14,6% | 0,2% | -9,1% | -4,7% | -7,9% | -26,4% | -22,2% | -29,8% | -16,8% | -23,8% | -29,0% | -13,7% | -12,9% | -31,2% | -96,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | -5,7% | 1,4% | -4,7% | 7,4% | -8,1% | 0,9% | -17,5% | 5,9% | -3,3% | -27,7% | -25,2% | -23,8% | -12,3% | -26,6% | -34,5% | -3,4% | -14,0% | -21,5% | -160,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.