METMetir plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £2,01 Mn | £1,40 Mn | £713.000 | £3,13 Mn | £5,16 Mn | £1,61 Mn | £4,16 Mn | £6,73 Mn | £4,37 Mn | £7,13 Mn | £5,20 Mn | £5,65 Mn | £4,28 Mn | £2,52 Mn | £2,69 Mn | £1,32 Mn | £1,90 Mn | £2,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £778.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £1,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £5.000 | £19.000 | £21.000 | £56.246 | £127.345 | £53.467 | £164.541 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £6.334 |
| Net Borç† | -£1,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | £1,44 Mn | £232.000 | £492.000 | £1,57 Mn | £906.876 | £198.258 | £872.125 | £578.258 | £342.514 | £851.180 | £782.813 | £1,14 Mn | £908.442 | £606.281 | £267.999 | £337.207 | £622.263 | £710.935 |
| Brüt Kâr | £488.000 | -£283.000 | £13.000 | £668.250 | £181.283 | -£108.128 | £297.503 | £209.063 | £82.484 | £260.492 | £256.194 | £393.777 | £326.919 | -£880.209 | -£1,16 Mn | -£863.230 | £462.445 | £582.185 |
| FAVÖK | -£799.000 | -£1,55 Mn | -£2,36 Mn | -£1,14 Mn | -£3,26 Mn | -£2,47 Mn | -£2,90 Mn | -£3,03 Mn | -£2,80 Mn | -£3,33 Mn | -£3,95 Mn | -£3,16 Mn | -£2,52 Mn | -£1,93 Mn | -£2,03 Mn | -£1,42 Mn | -£1,20 Mn | -£1,10 Mn |
| Net Kâr | -£867.000 | -£1,58 Mn | -£2,60 Mn | -£2,29 Mn | -£3,13 Mn | -£2,37 Mn | -£2,78 Mn | -£2,76 Mn | -£2,64 Mn | -£3,10 Mn | -£3,52 Mn | -£3,00 Mn | -£2,29 Mn | -£1,87 Mn | -£1,90 Mn | -£1,38 Mn | -£1,07 Mn | -£936.369 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,01 | -0,26 | -0,23 | -0,35 | -3,25 | -3,81 | -5,33 | -9,13 | -18,31 | -33,69 | -34,19 | -29,44 | -28,50 | -34,19 | -34,56 | -17,83 | -15,60 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£67.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£767.000 | -£1,71 Mn | -£1,05 Mn | -£2,32 Mn | -£1,91 Mn | -£2,10 Mn | -£2,64 Mn | -£2,77 Mn | -£2,53 Mn | -£2,91 Mn | -£3,99 Mn | -£2,85 Mn | -£2,49 Mn | -£1,42 Mn | -£2,04 Mn | -£543.430 | -£932.600 | -£892.900 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£34.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 1,4% | 2,9% | 1,8% | 2,5% | 3,3% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,17 | 0,69 | 0,50 | 0,18 | 0,12 | 0,21 | 0,09 | 0,08 | 0,12 | 0,15 | 0,20 | 0,21 | 0,24 | 0,10 | 0,26 | 0,33 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,17 | 0,19 | 0,40 | 1,27 | 0,73 | 0,16 | 0,71 | 0,47 | 0,28 | 0,69 | 0,63 | 0,92 | 0,73 | 0,49 | 0,22 | 0,27 | 0,50 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,9% | -122,0% | 2,6% | 42,6% | 20,0% | -54,5% | 34,1% | 36,2% | 24,1% | 30,6% | 32,7% | 34,4% | 36,0% | -145,2% | -431,1% | -256,0% | 74,3% | 81,9% |
| FAVÖK Marjı | -55,5% | -668,5% | -479,9% | -72,6% | -360,0% | -1.245,7% | -332,8% | -523,8% | -817,8% | -390,7% | -504,9% | -276,0% | -277,4% | -319,0% | -757,2% | -421,5% | -192,6% | -155,2% |
| Net Kâr Marjı | -60,2% | -679,7% | -527,8% | -146,0% | -345,0% | -1.196,8% | -318,9% | -478,0% | -771,6% | -364,4% | -450,3% | -262,8% | -251,5% | -308,0% | -708,7% | -410,0% | -171,9% | -131,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -53,3% | -736,2% | -212,8% | -147,9% | -210,4% | -1.058,7% | -302,7% | -478,8% | -737,5% | -342,4% | -509,1% | -248,9% | -274,4% | -233,9% | -762,8% | -161,2% | -149,9% | -125,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.