MFAIMindflair Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,65 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £9,58 Mn | £11,83 Mn | £7,39 Mn | £9,35 Mn | £7,40 Mn | £3,06 Mn | £2,60 Mn | £1,09 Mn | £794.439 | £256.168 | £674.245 | £1,12 Mn | £1,41 Mn | £1,33 Mn | £1,06 Mn | £2,35 Mn | £12,46 Mn | £12,06 Mn | £11,97 Mn | £10,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £610.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £165.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £9,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £885.000 | £1,33 Mn | £1,24 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £4.234 | £18.237 | £1,55 Mn | £1,25 Mn | £1,21 Mn | £0,00 |
| Net Borç† | -£9,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,11 Mn | £4.000 | £4.000 | £14.000 | £61.000 | £110.571 | £420.566 | £82.203 | £44.213 | -£3.942 | £45.303 | -£9.148 | -£16.562 | £29.335 | £54.587 | £63.855 | £761.784 | £25.073 | £350.713 | £58.674 |
| Brüt Kâr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | £1,22 Mn | £761.784 | £25.073 | £350.713 | £57.785 |
| FAVÖK | -£1,66 Mn | £3,16 Mn | -£2,67 Mn | -£366.000 | £1,49 Mn | -£588.860 | £865.510 | £322.070 | -£142.690 | -£550.190 | -£387.140 | -£326.010 | -£352.330 | -£353.000 | — | — | -£83.550 | -£782.930 | -£450.050 | — |
| Net Kâr | -£1,66 Mn | £3,16 Mn | -£2,67 Mn | -£366.000 | £1,49 Mn | -£588.855 | £865.510 | £322.069 | -£142.916 | -£551.020 | -£388.253 | -£326.909 | -£352.634 | £1,17 Mn | -£1,78 Mn | -£11,48 Mn | £325.818 | -£791.515 | -£463.642 | -£572.347 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | 0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,01 | -0,00 | -0,05 | -0,05 | -0,03 | -0,05 | 0,30 | -8,00 | -68,00 | 5,50 | -13,00 | -7,75 | -12,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£943.000 | -£661.000 | -£793.000 | -£1,03 Mn | -£545.000 | -£444.000 | -£386.800 | -£282.000 | -£253.310 | -£190.130 | -£316.580 | -£270.550 | -£369.830 | -£347.860 | -£91.330 | -£490.430 | -£418.560 | -£60.640 | -£346.580 | -£408.300 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 7,5% | 18,0% | 13,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,8% | 12,4% | 10,3% | 10,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,16 | 0,08 | 0,06 | -0,02 | 0,07 | -0,01 | -0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,03 | 0,06 | 0,00 | 0,03 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,01 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,08 | 0,00 | 0,04 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.917,1% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% |
| FAVÖK Marjı | -149,3% | 78.975,0% | -66.625,0% | -2.614,3% | 2.444,3% | -532,6% | 205,8% | 391,8% | -322,7% | 13.957,1% | -854,6% | 3.563,7% | 2.127,3% | -1.203,3% | — | — | -11,0% | -3.122,6% | -128,3% | — |
| Net Kâr Marjı | -149,3% | 78.975,0% | -66.625,0% | -2.614,3% | 2.444,3% | -532,6% | 205,8% | 391,8% | -323,2% | 13.978,2% | -857,0% | 3.573,6% | 2.129,2% | 4.001,7% | -3.260,6% | -17.981,5% | 42,8% | -3.156,8% | -132,2% | -975,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -84,8% | -16.525,0% | -19.825,0% | -7.385,7% | -893,4% | -401,6% | -92,0% | -343,1% | -572,9% | 4.823,2% | -698,8% | 2.957,5% | 2.233,0% | -1.185,8% | -167,3% | -768,0% | -54,9% | -241,9% | -98,8% | -695,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.