MLVNMalvern International plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £6,54 Mn | £6,68 Mn | £6,76 Mn | £6,39 Mn | £5,40 Mn | £5,41 Mn | £8,21 Mn | £8,60 Mn | £4,94 Mn | £3,60 Mn | £4,75 Mn | £5,66 Mn | £8,32 Mn | £12,62 Mn | £16,54 Mn | £14,60 Mn | £14,34 Mn | £6,69 Mn | £3,46 Mn | £2,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £11,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£5,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £3,21 Mn | £3,79 Mn | £4,63 Mn | £5,56 Mn | £6,23 Mn | £5,76 Mn | £8,02 Mn | £562.040 | £1,31 Mn | £29.270 | £38.875 | £77.839 | £175.155 | £378.954 | £720.601 | £1,11 Mn | £403.085 | £199.369 | £252.459 | £89.058 |
| Net Borç† | £1,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £20,34 Mn | £16,63 Mn | £12,26 Mn | £6,51 Mn | £2,42 Mn | £1,90 Mn | £4,70 Mn | £6,34 Mn | £3,96 Mn | £3,99 Mn | £4,79 Mn | £8,13 Mn | £10,99 Mn | £14,78 Mn | £18,63 Mn | £17,40 Mn | £11,95 Mn | £5,50 Mn | £2,62 Mn | £1,46 Mn |
| Brüt Kâr | £8,82 Mn | £3,21 Mn | £2,58 Mn | £784.399 | -£228.874 | -£500.372 | £112.780 | £1,44 Mn | £937.020 | £486.549 | £2,11 Mn | £2,62 Mn | £3,50 Mn | £6,40 Mn | £8,99 Mn | £4,05 Mn | £1,95 Mn | £1,39 Mn | £692.780 | £81.927 |
| FAVÖK | £481.230 | £271.670 | £661.920 | -£541.050 | -£1,12 Mn | -£1,39 Mn | -£363.640 | -£92.570 | -£750.440 | -£1,14 Mn | -£866.100 | -£1,25 Mn | -£972.600 | -£1,20 Mn | £585.770 | -£745.560 | £420.220 | £236.060 | £208.150 | -£328.310 |
| Net Kâr | -£1,73 Mn | -£151.131 | -£160.038 | -£1,08 Mn | -£1,59 Mn | -£2,14 Mn | -£7,99 Mn | -£566.946 | -£701.328 | -£1,35 Mn | -£1,53 Mn | -£1,44 Mn | -£2,83 Mn | -£2,98 Mn | £321.514 | -£376.291 | £831.209 | £562.606 | £199.095 | -£271.934 |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,01 | -0,01 | -0,05 | -0,09 | -0,29 | -3,12 | -0,31 | -0,66 | -1,82 | -2,42 | -2,28 | -6,19 | -6,75 | 0,67 | -0,85 | 2,19 | 2,80 | 1,30 | -1,80 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,38 Mn | £1.590 | £1,90 Mn | £1,12 Mn | -£1,21 Mn | -£1,04 Mn | -£2,38 Mn | -£2,30 Mn | £155.740 | -£695.940 | £161.760 | -£1,20 Mn | -£2,08 Mn | -£2,84 Mn | £1,31 Mn | -£521.740 | £2,04 Mn | £1,55 Mn | -£1.490 | £280.800 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£224.442 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,1% | 56,7% | 68,5% | 87,1% | 115,5% | 106,4% | 97,7% | 6,5% | 26,6% | 0,8% | 0,8% | 1,4% | 2,1% | 3,0% | 4,4% | 7,6% | 2,8% | 3,0% | 7,3% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 3,11 | 2,49 | 1,81 | 1,02 | 0,45 | 0,35 | 0,57 | 0,74 | 0,80 | 1,11 | 1,01 | 1,44 | 1,32 | 1,17 | 1,13 | 1,19 | 0,83 | 0,82 | 0,76 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -3,92 | -3,21 | -2,36 | -1,26 | -0,47 | -0,37 | -0,91 | -1,22 | -0,76 | -0,77 | -0,92 | -1,57 | -2,12 | -2,85 | -3,59 | -3,36 | -2,31 | -1,06 | -0,50 | -0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,4% | 19,3% | 21,0% | 12,0% | -9,5% | -26,3% | 2,4% | 22,8% | 23,7% | 12,2% | 44,0% | 32,2% | 31,8% | 43,3% | 48,2% | 23,3% | 16,3% | 25,3% | 26,5% | 5,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,4% | 1,6% | 5,4% | -8,3% | -46,4% | -73,2% | -7,7% | -1,5% | -19,0% | -28,6% | -18,1% | -15,3% | -8,9% | -8,1% | 3,1% | -4,3% | 3,5% | 4,3% | 8,0% | -22,4% |
| Net Kâr Marjı | -8,5% | -0,9% | -1,3% | -16,6% | -66,0% | -112,5% | -169,9% | -8,9% | -17,7% | -33,9% | -31,8% | -17,7% | -25,8% | -20,2% | 1,7% | -2,2% | 7,0% | 10,2% | 7,6% | -18,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,8% | 0,0% | 15,5% | 17,2% | -49,9% | -54,7% | -50,5% | -36,3% | 3,9% | -17,4% | 3,4% | -14,7% | -18,9% | -19,2% | 7,1% | -3,0% | 17,0% | 28,2% | -0,1% | 19,2% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.