MTVWMountview Estates P.L.C.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $455,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £467,47 Mn | £491,92 Mn | £475,62 Mn | £457,08 Mn | £422,24 Mn | £427,36 Mn | £425,09 Mn | £426,10 Mn | £413,70 Mn | £380,39 Mn | £368,89 Mn | £358,00 Mn | £355,63 Mn | £348,91 Mn | £332,41 Mn | £293,55 Mn | £293,90 Mn | £305,07 Mn | £312,20 Mn | £222,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £920.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £64,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £402,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £57,40 Mn | £80,10 Mn | £66,50 Mn | £56,76 Mn | £19,20 Mn | £21,88 Mn | £33,16 Mn | £48,50 Mn | £50,36 Mn | £32,04 Mn | £43,33 Mn | £61,16 Mn | £77,97 Mn | £84,95 Mn | £90,00 Mn | £50,00 Mn | £73,88 Mn | £101,03 Mn | £107,69 Mn | £30,67 Mn |
| Net Borç† | £56,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £71,83 Mn | £72,13 Mn | £79,47 Mn | £73,59 Mn | £66,01 Mn | £65,73 Mn | £64,87 Mn | £65,43 Mn | £70,27 Mn | £78,23 Mn | £79,77 Mn | £71,33 Mn | £66,15 Mn | £56,65 Mn | £42,93 Mn | £47,66 Mn | £56,70 Mn | £53,60 Mn | £54,34 Mn | £68,17 Mn |
| Brüt Kâr | £38,56 Mn | £42,18 Mn | £48,45 Mn | £40,60 Mn | £40,87 Mn | £43,22 Mn | £41,35 Mn | £40,80 Mn | £43,36 Mn | £52,06 Mn | £53,01 Mn | £46,71 Mn | £38,59 Mn | £33,74 Mn | £27,19 Mn | £29,11 Mn | £34,51 Mn | £25,94 Mn | £35,99 Mn | £43,09 Mn |
| FAVÖK | £31,86 Mn | £35,47 Mn | £41,50 Mn | £34,06 Mn | £34,73 Mn | £37,42 Mn | £35,79 Mn | £35,42 Mn | £37,92 Mn | £46,90 Mn | £47,98 Mn | £41,80 Mn | £34,52 Mn | £30,15 Mn | £23,59 Mn | £24,98 Mn | £30,62 Mn | £22,37 Mn | £31,93 Mn | £38,69 Mn |
| Net Kâr | £20,36 Mn | £23,49 Mn | £28,42 Mn | £26,46 Mn | £26,88 Mn | £30,89 Mn | £28,30 Mn | £28,01 Mn | £29,88 Mn | £36,23 Mn | £38,71 Mn | £31,82 Mn | £28,44 Mn | £22,14 Mn | £17,45 Mn | £16,97 Mn | £21,64 Mn | £9,39 Mn | £20,67 Mn | £35,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,22 | 6,03 | 7,29 | 6,79 | 6,89 | 7,92 | 7,26 | 7,18 | 7,66 | 9,29 | 9,93 | 8,16 | 7,30 | 5,68 | 4,48 | 4,35 | 5,55 | 2,41 | 5,30 | 8,99 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £43,57 Mn | £1,89 Mn | £9,72 Mn | -£8,18 Mn | £30,37 Mn | £23,92 Mn | £28,31 Mn | £14,07 Mn | -£2,77 Mn | £22,41 Mn | £30,89 Mn | £26,91 Mn | £20,54 Mn | £4,96 Mn | -£29,59 Mn | £10,88 Mn | £31,33 Mn | £11,72 Mn | -£71,07 Mn | £21,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 16,3% | 14,0% | 12,4% | 4,5% | 5,1% | 7,8% | 11,4% | 12,2% | 8,4% | 11,7% | 17,1% | 21,9% | 24,3% | 27,1% | 17,0% | 25,1% | 33,1% | 34,5% | 13,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,15 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,17 | 0,21 | 0,22 | 0,20 | 0,19 | 0,16 | 0,13 | 0,16 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,18 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,17 | 0,19 | 0,20 | 0,18 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 53,7% | 58,5% | 61,0% | 55,2% | 61,9% | 65,8% | 63,7% | 62,4% | 61,7% | 66,5% | 66,5% | 65,5% | 58,3% | 59,6% | 63,3% | 61,1% | 60,9% | 48,4% | 66,2% | 63,2% |
| FAVÖK Marjı | 44,4% | 49,2% | 52,2% | 46,3% | 52,6% | 56,9% | 55,2% | 54,1% | 54,0% | 60,0% | 60,2% | 58,6% | 52,2% | 53,2% | 55,0% | 52,4% | 54,0% | 41,7% | 58,8% | 56,8% |
| Net Kâr Marjı | 28,3% | 32,6% | 35,8% | 36,0% | 40,7% | 47,0% | 43,6% | 42,8% | 42,5% | 46,3% | 48,5% | 44,6% | 43,0% | 39,1% | 40,7% | 35,6% | 38,2% | 17,5% | 38,0% | 51,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 60,7% | 2,6% | 12,2% | -11,1% | 46,0% | 36,4% | 43,6% | 21,5% | -3,9% | 28,6% | 38,7% | 37,7% | 31,1% | 8,8% | -68,9% | 22,8% | 55,3% | 21,9% | -130,8% | 32,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.