MWEMTI Wireless Edge Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £36,50 Mn | £35,78 Mn | £35,07 Mn | £33,63 Mn | £30,22 Mn | £26,43 Mn | £25,85 Mn | £22,98 Mn | £21,79 Mn | £21,19 Mn | £17,90 Mn | £14,59 Mn | £14,01 Mn | £13,81 Mn | £15,15 Mn | £16,07 Mn | £14,04 Mn | £16,87 Mn | £12,70 Mn | £11,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £7,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £13,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £23,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £537.526 | £728.202 | £699.718 | £742.373 | £691.055 | £386.261 | £804.680 | £791.457 | £1,35 Mn | £2,00 Mn | £2,15 Mn | £1,04 Mn | £1,30 Mn | £1,27 Mn | £1,49 Mn | £1,60 Mn | £0,00 | £0,00 | £11.052 | £55.693 |
| Net Borç† | -£6,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £39,06 Mn | £35,66 Mn | £36,71 Mn | £37,56 Mn | £31,40 Mn | £31,89 Mn | £31,39 Mn | £26,60 Mn | £26,91 Mn | £17,25 Mn | £12,82 Mn | £8,71 Mn | £8,59 Mn | £8,02 Mn | £9,17 Mn | £8,72 Mn | £8,62 Mn | £9,78 Mn | £9,51 Mn | £8,94 Mn |
| Brüt Kâr | £12,69 Mn | £11,12 Mn | £11,80 Mn | £11,84 Mn | £9,82 Mn | £10,20 Mn | £10,03 Mn | £9,04 Mn | £8,71 Mn | £6,34 Mn | £5,05 Mn | £3,12 Mn | £3,07 Mn | £2,79 Mn | £3,16 Mn | £2,79 Mn | £3,01 Mn | £3,49 Mn | £4,21 Mn | £3,97 Mn |
| FAVÖK | £5,37 Mn | £4,64 Mn | £4,95 Mn | £4,92 Mn | £3,91 Mn | £3,98 Mn | £3,47 Mn | £2,63 Mn | £2,36 Mn | £1,57 Mn | £1,54 Mn | £480.390 | £400.480 | £107.910 | £464.100 | -£146.380 | £280.670 | £657.270 | £2,02 Mn | £1,95 Mn |
| Net Kâr | £3,83 Mn | £3,42 Mn | £3,25 Mn | £3,02 Mn | £2,62 Mn | £2,63 Mn | £2,23 Mn | £1,75 Mn | £1,51 Mn | £693.693 | £799.841 | £150.010 | £248.226 | -£196.897 | £1.871 | -£528.523 | £10.893 | £541.640 | £2,32 Mn | £1,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£884.747 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £4,90 Mn | £1,70 Mn | £2,50 Mn | £2,47 Mn | £4,19 Mn | £2,76 Mn | £3,83 Mn | £1,31 Mn | £1,42 Mn | £655.900 | -£56.290 | £459.750 | -£147.140 | -£53.640 | -£462.860 | -£4,15 Mn | £478.670 | £366.550 | £1,08 Mn | £1,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£409.746 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,5% | 2,0% | 2,0% | 2,2% | 2,3% | 1,5% | 3,1% | 3,4% | 6,2% | 9,4% | 12,0% | 7,1% | 9,3% | 9,2% | 9,8% | 9,9% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,07 | 1,00 | 1,05 | 1,12 | 1,04 | 1,21 | 1,21 | 1,16 | 1,23 | 0,81 | 0,72 | 0,60 | 0,61 | 0,58 | 0,61 | 0,54 | 0,61 | 0,58 | 0,75 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,67 | 1,52 | 1,57 | 1,60 | 1,34 | 1,36 | 1,34 | 1,13 | 1,15 | 0,74 | 0,55 | 0,37 | 0,37 | 0,34 | 0,39 | 0,37 | 0,37 | 0,42 | 0,41 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 32,5% | 31,2% | 32,1% | 31,5% | 31,3% | 32,0% | 32,0% | 34,0% | 32,4% | 36,7% | 39,4% | 35,8% | 35,7% | 34,8% | 34,4% | 32,0% | 34,9% | 35,7% | 44,3% | 44,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 13,0% | 13,5% | 13,1% | 12,4% | 12,5% | 11,1% | 9,9% | 8,8% | 9,1% | 12,0% | 5,5% | 4,7% | 1,3% | 5,1% | -1,7% | 3,3% | 6,7% | 21,2% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 9,6% | 8,9% | 8,0% | 8,3% | 8,2% | 7,1% | 6,6% | 5,6% | 4,0% | 6,2% | 1,7% | 2,9% | -2,5% | 0,0% | -6,1% | 0,1% | 5,5% | 24,4% | 22,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,6% | 4,8% | 6,8% | 6,6% | 13,3% | 8,7% | 12,2% | 4,9% | 5,3% | 3,8% | -0,4% | 5,3% | -1,7% | -0,7% | -5,0% | -47,6% | 5,6% | 3,7% | 11,3% | 13,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.