NWTNewmark Security PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £16,15 Mn | £16,65 Mn | £18,53 Mn | £16,18 Mn | £15,78 Mn | £13,65 Mn | £12,15 Mn | £10,62 Mn | £12,56 Mn | £19,02 Mn | £18,37 Mn | £16,47 Mn | £14,96 Mn | £17,40 Mn | £16,58 Mn | £14,16 Mn | £13,50 Mn | £13,49 Mn | £14,58 Mn | £12,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £344.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £7,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £8,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £4,01 Mn | £4,87 Mn | £5,94 Mn | £5,41 Mn | £3,67 Mn | £2,00 Mn | £945.000 | £544.000 | £177.000 | £163.000 | £256.000 | £320.000 | £478.000 | £2,57 Mn | £2,24 Mn | £380.000 | £916.000 | £1,52 Mn | £4,48 Mn | £1,92 Mn |
| Net Borç† | £3,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £23,04 Mn | £22,28 Mn | £20,31 Mn | £19,14 Mn | £17,66 Mn | £18,77 Mn | £19,58 Mn | £16,05 Mn | £16,04 Mn | £21,81 Mn | £22,85 Mn | £19,17 Mn | £18,32 Mn | £13,09 Mn | £12,65 Mn | £13,79 Mn | £12,96 Mn | £14,87 Mn | £13,42 Mn | £11,84 Mn |
| Brüt Kâr | £9,38 Mn | £8,59 Mn | £7,64 Mn | £6,42 Mn | £6,63 Mn | £7,45 Mn | £7,76 Mn | £5,79 Mn | £5,82 Mn | £9,13 Mn | £9,71 Mn | £8,28 Mn | £7,88 Mn | £5,27 Mn | £5,31 Mn | £5,98 Mn | £5,76 Mn | £6,60 Mn | £5,82 Mn | £4,88 Mn |
| FAVÖK | £2,49 Mn | £2,26 Mn | £1,45 Mn | -£2.000 | £1,13 Mn | £1,67 Mn | £1,26 Mn | -£133.000 | -£149.000 | £2,60 Mn | £3,49 Mn | £2,83 Mn | £3,38 Mn | £1,25 Mn | £1,45 Mn | £2,26 Mn | £1,95 Mn | £2,48 Mn | £2,12 Mn | £1,30 Mn |
| Net Kâr | £662.000 | £134.000 | £353.000 | -£804.000 | £151.000 | £1,13 Mn | £189.000 | -£1,87 Mn | -£5,24 Mn | £1,23 Mn | £2,14 Mn | £857.000 | £140.000 | £177.000 | £857.000 | £1,41 Mn | £1,10 Mn | £2,48 Mn | £1,09 Mn | £908.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,01 | 0,04 | -0,09 | 0,02 | 0,12 | 0,02 | -0,20 | -0,56 | 0,13 | 0,22 | 0,09 | 0,02 | 0,02 | 0,09 | 0,15 | 0,12 | 0,28 | 0,13 | 0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,03 Mn | £2,29 Mn | £1,39 Mn | -£1,31 Mn | £47.000 | £725.000 | £109.000 | -£1,82 Mn | -£1,19 Mn | £1,55 Mn | £4,28 Mn | £1,73 Mn | £2,58 Mn | £1,85 Mn | £809.000 | £1,37 Mn | £1,87 Mn | £1,47 Mn | £1,15 Mn | £129.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,9% | 29,3% | 32,1% | 33,4% | 23,3% | 14,7% | 7,8% | 5,1% | 1,4% | 0,9% | 1,4% | 1,9% | 3,2% | 14,8% | 13,5% | 2,7% | 6,8% | 11,3% | 30,8% | 14,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,43 | 1,34 | 1,10 | 1,18 | 1,12 | 1,37 | 1,61 | 1,51 | 1,28 | 1,15 | 1,24 | 1,16 | 1,22 | 0,75 | 0,76 | 0,97 | 0,96 | 1,10 | 0,92 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,66 | 2,57 | 2,34 | 2,21 | 2,04 | 2,16 | 2,26 | 1,85 | 1,85 | 2,52 | 2,64 | 2,21 | 2,11 | 1,51 | 1,46 | 1,59 | 1,49 | 1,71 | 1,55 | 1,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,7% | 38,5% | 37,6% | 33,5% | 37,5% | 39,7% | 39,7% | 36,1% | 36,3% | 41,9% | 42,5% | 43,2% | 43,0% | 40,2% | 42,0% | 43,4% | 44,4% | 44,4% | 43,3% | 41,2% |
| FAVÖK Marjı | 10,8% | 10,1% | 7,1% | -0,0% | 6,4% | 8,9% | 6,4% | -0,8% | -0,9% | 11,9% | 15,3% | 14,8% | 18,5% | 9,5% | 11,4% | 16,4% | 15,1% | 16,7% | 15,8% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 0,6% | 1,7% | -4,2% | 0,9% | 6,0% | 1,0% | -11,6% | -32,7% | 5,6% | 9,4% | 4,5% | 0,8% | 1,4% | 6,8% | 10,2% | 8,5% | 16,7% | 8,1% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,5% | 10,3% | 6,8% | -6,8% | 0,3% | 3,9% | 0,6% | -11,3% | -7,4% | 7,1% | 18,7% | 9,0% | 14,1% | 14,1% | 6,4% | 9,9% | 14,4% | 9,9% | 8,5% | 1,1% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.