PCIPPCI-PAL PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $67,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £15,85 Mn | £15,52 Mn | £11,51 Mn | £12,95 Mn | £13,69 Mn | £9,25 Mn | £4,86 Mn | £7,65 Mn | £6,31 Mn | £4,23 Mn | £4,12 Mn | £4,78 Mn | £3,56 Mn | £3,22 Mn | £2,59 Mn | £2,06 Mn | £2,01 Mn | £2,02 Mn | £1,41 Mn | £830.653 |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £17,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -£1,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £37.000 | £23.000 | £67.000 | £109.000 | £15.000 | £1,32 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £1,21 Mn | £1,16 Mn | £1,24 Mn | £130.063 | £232.058 | £205.852 | £0,00 | £3.781 | £34.564 | £98.726 | £137.538 |
| Net Borç† | -£3,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £22,48 Mn | £17,96 Mn | £14,95 Mn | £11,94 Mn | £7,36 Mn | £4,40 Mn | £2,82 Mn | £2,01 Mn | £1,88 Mn | £1,10 Mn | £6,49 Mn | £8,39 Mn | £8,08 Mn | £6,75 Mn | £5,25 Mn | £4,60 Mn | £3,97 Mn | £3,95 Mn | £3,57 Mn | £2,92 Mn |
| Brüt Kâr | £18,55 Mn | £14,64 Mn | £11,94 Mn | £9,04 Mn | £4,82 Mn | £2,50 Mn | £1,45 Mn | £705.000 | £789.000 | £562.000 | £2,20 Mn | £2,85 Mn | £2,99 Mn | £2,61 Mn | £1,99 Mn | £1,78 Mn | £1,77 Mn | £1,98 Mn | £1,77 Mn | £1,24 Mn |
| FAVÖK | £1,34 Mn | £1,58 Mn | -£1,38 Mn | -£2,12 Mn | -£2,67 Mn | -£3,65 Mn | -£3,98 Mn | -£3,62 Mn | -£1,68 Mn | -£855.000 | -£9.820 | £683.950 | £724.050 | £678.600 | £287.050 | £294.600 | £161.630 | £499.870 | £434.230 | £201.090 |
| Net Kâr | £41.000 | -£1,18 Mn | -£4,89 Mn | -£2,94 Mn | -£4,04 Mn | -£4,13 Mn | -£4,37 Mn | -£3,77 Mn | -£1,04 Mn | £120.000 | -£795.575 | £217.184 | £472.856 | £408.096 | £66.914 | £99.430 | £4.779 | £572.768 | £404.476 | £171.417 |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | -0,02 | -0,07 | -0,05 | -0,07 | -0,09 | -0,10 | -0,10 | -0,03 | 0,00 | -0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,21 Mn | £1,78 Mn | -£2,08 Mn | -£1,49 Mn | £158.000 | -£1,70 Mn | -£3,81 Mn | -£3,42 Mn | -£1,06 Mn | -£41.000 | £175.880 | -£865.630 | £453.980 | £306.880 | £242.340 | £82.210 | £264.200 | £74.020 | £278.170 | £226.740 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,1% | 0,6% | 0,8% | 0,1% | 14,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,6% | 28,3% | 25,9% | 3,7% | 7,2% | 8,0% | 0,0% | 0,2% | 1,7% | 7,0% | 16,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 1,16 | 1,30 | 0,92 | 0,54 | 0,48 | 0,58 | 0,26 | 0,30 | 0,26 | 1,58 | 1,75 | 2,27 | 2,10 | 2,03 | 2,23 | 1,98 | 1,96 | 2,53 | 3,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -19,24 | -15,38 | -12,80 | -10,22 | -6,30 | -3,76 | -2,41 | -1,72 | -1,61 | -0,94 | -5,55 | -7,18 | -6,91 | -5,78 | -4,49 | -3,94 | -3,40 | -3,38 | -3,06 | -2,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 82,6% | 81,5% | 79,9% | 75,7% | 65,4% | 56,8% | 51,6% | 35,1% | 42,0% | 51,0% | 33,9% | 33,9% | 37,1% | 38,7% | 38,0% | 38,6% | 44,6% | 50,1% | 49,5% | 42,4% |
| FAVÖK Marjı | 6,0% | 8,8% | -9,3% | -17,8% | -36,3% | -83,1% | -141,3% | -180,4% | -89,2% | -77,5% | -0,2% | 8,2% | 9,0% | 10,1% | 5,5% | 6,4% | 4,1% | 12,7% | 12,2% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | -6,6% | -32,7% | -24,7% | -54,8% | -93,9% | -155,0% | -188,1% | -55,6% | 10,9% | -12,3% | 2,6% | 5,9% | 6,0% | 1,3% | 2,2% | 0,1% | 14,5% | 11,3% | 5,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,4% | 9,9% | -13,9% | -12,5% | 2,1% | -38,6% | -135,1% | -170,7% | -56,5% | -3,7% | 2,7% | -10,3% | 5,6% | 4,5% | 4,6% | 1,8% | 6,7% | 1,9% | 7,8% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.