PEGPetards Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £12,48 Mn | £13,25 Mn | £10,72 Mn | £11,96 Mn | £11,95 Mn | £13,93 Mn | £14,16 Mn | £14,38 Mn | £12,13 Mn | £9,48 Mn | £8,49 Mn | £8,12 Mn | £6,06 Mn | £4,51 Mn | £6,40 Mn | £5,39 Mn | £6,74 Mn | £5,67 Mn | £8,55 Mn | £9,50 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £12.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £6,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £5,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £2,41 Mn | £2,56 Mn | £732.000 | £339.000 | £767.000 | £1,02 Mn | £1,35 Mn | £1,16 Mn | £38.000 | £1,55 Mn | £1,54 Mn | £1,52 Mn | £1,52 Mn | £94.000 | £1,50 Mn | £2,00 Mn | £1,45 Mn | £2,43 Mn | £4,92 Mn | £4,71 Mn |
| Net Borç† | £2,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £14,95 Mn | £12,02 Mn | £9,42 Mn | £10,87 Mn | £13,57 Mn | £13,00 Mn | £15,71 Mn | £19,97 Mn | £15,58 Mn | £15,31 Mn | £13,07 Mn | £13,46 Mn | £6,26 Mn | £9,01 Mn | £12,13 Mn | £11,39 Mn | £15,95 Mn | £18,86 Mn | £17,68 Mn | £23,23 Mn |
| Brüt Kâr | £6,77 Mn | £4,83 Mn | £4,23 Mn | £4,96 Mn | £5,49 Mn | £3,72 Mn | £3,87 Mn | £5,53 Mn | £5,31 Mn | £5,23 Mn | £4,33 Mn | £3,89 Mn | £2,27 Mn | £3,67 Mn | £4,10 Mn | £4,32 Mn | £5,83 Mn | £5,90 Mn | £6,53 Mn | £8,19 Mn |
| FAVÖK | £1,00 Mn | £410.000 | £340.000 | £1,15 Mn | £1,49 Mn | £294.000 | -£311.000 | £1,48 Mn | £1,59 Mn | £1,59 Mn | £1,26 Mn | £1,00 Mn | -£716.000 | £607.000 | £733.000 | £473.000 | £1,65 Mn | £1,62 Mn | -£724.000 | £1,12 Mn |
| Net Kâr | -£406.000 | -£1,13 Mn | -£1,05 Mn | £524.000 | £865.000 | -£583.000 | -£193.000 | £693.000 | £1,24 Mn | £910.000 | £765.000 | £620.000 | -£2,29 Mn | £200.000 | £312.000 | £364.000 | £1,11 Mn | £1,00 Mn | -£475.000 | -£389.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,02 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | -0,16 | 0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,16 | 0,15 | -0,06 | -0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£38.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £911.000 | -£116.000 | -£120.000 | £510.000 | £609.000 | £2,33 Mn | -£178.000 | £2,23 Mn | £30.000 | £732.000 | £1,06 Mn | £691.000 | -£1,30 Mn | £593.000 | £830.000 | -£932.000 | £1,92 Mn | £364.000 | -£342.000 | £67.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£606.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,3% | 19,3% | 6,8% | 2,8% | 6,4% | 7,4% | 9,5% | 8,0% | 0,3% | 16,3% | 18,2% | 18,8% | 25,0% | 2,1% | 23,5% | 37,1% | 21,5% | 42,9% | 57,6% | 49,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,20 | 0,91 | 0,88 | 0,91 | 1,14 | 0,93 | 1,11 | 1,39 | 1,28 | 1,61 | 1,54 | 1,66 | 1,03 | 2,00 | 1,90 | 2,11 | 2,37 | 3,33 | 2,07 | 2,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,50 | 2,01 | 1,57 | 1,82 | 2,27 | 2,17 | 2,62 | 3,33 | 2,60 | 2,56 | 2,18 | 2,25 | 1,04 | 1,50 | 2,02 | 1,90 | 2,66 | 3,15 | 2,95 | 3,88 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 45,3% | 40,2% | 44,9% | 45,6% | 40,4% | 28,6% | 24,6% | 27,7% | 34,1% | 34,1% | 33,1% | 28,9% | 36,2% | 40,7% | 33,8% | 37,9% | 36,6% | 31,3% | 36,9% | 35,3% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | 3,4% | 3,6% | 10,6% | 11,0% | 2,3% | -2,0% | 7,4% | 10,2% | 10,4% | 9,6% | 7,5% | -11,4% | 6,7% | 6,0% | 4,2% | 10,4% | 8,6% | -4,1% | 4,8% |
| Net Kâr Marjı | -2,7% | -9,4% | -11,1% | 4,8% | 6,4% | -4,5% | -1,2% | 3,5% | 7,9% | 5,9% | 5,9% | 4,6% | -36,6% | 2,2% | 2,6% | 3,2% | 6,9% | 5,3% | -2,7% | -1,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | -1,0% | -1,3% | 4,7% | 4,5% | 17,9% | -1,1% | 11,1% | 0,2% | 4,8% | 8,1% | 5,1% | -20,8% | 6,6% | 6,8% | -8,2% | 12,0% | 1,9% | -1,9% | 0,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.