PENPennant International Group plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £12,16 Mn | £15,94 Mn | £18,71 Mn | £19,79 Mn | £21,63 Mn | £22,76 Mn | £22,88 Mn | £18,66 Mn | £16,94 Mn | £16,30 Mn | £9,63 Mn | £12,25 Mn | £9,93 Mn | £9,05 Mn | £8,17 Mn | £6,92 Mn | £6,51 Mn | £6,83 Mn | £7,88 Mn | £7,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £466.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £6,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,91 Mn | £3,94 Mn | £3,90 Mn | £2,09 Mn | £5,18 Mn | £3,81 Mn | £3,78 Mn | £25.733 | £31.840 | £36.027 | £22.185 | £33.785 | £44.400 | £29.203 | £15.279 | £253.548 | £437.832 | £623.899 | £764.610 | £908.088 |
| Net Borç† | £1,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £9,66 Mn | £13,78 Mn | £15,54 Mn | £13,69 Mn | £15,96 Mn | £15,06 Mn | £20,43 Mn | £21,07 Mn | £18,07 Mn | £17,21 Mn | £9,89 Mn | £17,80 Mn | £18,68 Mn | £14,47 Mn | £10,35 Mn | £9,57 Mn | £9,49 Mn | £9,84 Mn | £12,35 Mn | £11,31 Mn |
| Brüt Kâr | £3,73 Mn | £5,26 Mn | £6,37 Mn | £4,27 Mn | £2,99 Mn | £3,24 Mn | £6,88 Mn | £8,11 Mn | £7,16 Mn | £6,96 Mn | £2,30 Mn | £6,96 Mn | £6,45 Mn | £5,52 Mn | £4,10 Mn | £3,97 Mn | £3,71 Mn | £3,42 Mn | £4,41 Mn | £4,12 Mn |
| FAVÖK | -£715.000 | £1,94 Mn | £1,49 Mn | -£1,43 Mn | -£2,20 Mn | -£2,42 Mn | -£100.000 | £1,80 Mn | £2,40 Mn | £2,55 Mn | -£1,59 Mn | £2,60 Mn | £2,49 Mn | £1,87 Mn | £952.900 | £800.590 | £524.580 | £28.030 | £1,13 Mn | £919.260 |
| Net Kâr | -£2,25 Mn | -£2,58 Mn | -£933.000 | -£901.000 | -£1,61 Mn | -£2,63 Mn | -£1,49 Mn | £3,15 Mn | £1,53 Mn | £1,92 Mn | -£2,31 Mn | £2,98 Mn | £1,70 Mn | £1,17 Mn | £551.179 | £560.465 | £293.235 | -£480.867 | £1,01 Mn | £558.600 |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,06 | -0,03 | -0,02 | -0,04 | -0,07 | -0,04 | 0,09 | 0,04 | 0,06 | -0,09 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | -0,01 | 0,03 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £59.000 | -£42.000 | £990.000 | £2,51 Mn | -£261.000 | £3,03 Mn | -£2,62 Mn | £1,46 Mn | -£2,27 Mn | -£1,33 Mn | £1,08 Mn | £1,45 Mn | -£130.120 | £589.910 | £2,06 Mn | £870.110 | £930.860 | -£608.820 | £419.670 | £567.480 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£1,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,7% | 24,7% | 20,8% | 10,6% | 23,9% | 16,7% | 16,5% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,4% | 0,3% | 0,2% | 3,7% | 6,7% | 9,1% | 9,7% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,79 | 0,86 | 0,83 | 0,69 | 0,74 | 0,66 | 0,89 | 1,13 | 1,07 | 1,06 | 1,03 | 1,45 | 1,88 | 1,60 | 1,27 | 1,38 | 1,46 | 1,44 | 1,57 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,99 | 2,25 | 1,98 | 2,31 | 2,18 | 2,96 | 3,05 | 2,62 | 2,49 | 1,43 | 2,58 | 2,70 | 2,09 | 1,50 | 1,39 | 1,37 | 1,42 | 1,79 | 1,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 38,6% | 38,2% | 41,0% | 31,2% | 18,7% | 21,5% | 33,7% | 38,5% | 39,6% | 40,4% | 23,3% | 39,1% | 34,5% | 38,1% | 39,6% | 41,4% | 39,1% | 34,8% | 35,7% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | -7,4% | 14,1% | 9,6% | -10,5% | -13,8% | -16,0% | -0,5% | 8,5% | 13,3% | 14,8% | -16,1% | 14,6% | 13,3% | 13,0% | 9,2% | 8,4% | 5,5% | 0,3% | 9,1% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | -23,3% | -18,7% | -6,0% | -6,6% | -10,1% | -17,4% | -7,3% | 14,9% | 8,5% | 11,2% | -23,3% | 16,8% | 9,1% | 8,1% | 5,3% | 5,9% | 3,1% | -4,9% | 8,2% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | -0,3% | 6,4% | 18,3% | -1,6% | 20,1% | -12,8% | 6,9% | -12,5% | -7,7% | 11,0% | 8,1% | -0,7% | 4,1% | 19,9% | 9,1% | 9,8% | -6,2% | 3,4% | 5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.