PHARPharos Energy PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $164,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £299,62 Mn | £341,18 Mn | £358,49 Mn | £476,27 Mn | £435,38 Mn | £401,62 Mn | £647,67 Mn | £642,27 Mn | £524,71 Mn | £738,64 Mn | £801,34 Mn | £822,13 Mn | £822,64 Mn | £884,10 Mn | £822,29 Mn | £751,28 Mn | £658,93 Mn | £677,74 Mn | £301,56 Mn | £284,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £29,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £88,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £211,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £159.693 | £32,16 Mn | £62,35 Mn | £59,43 Mn | £39,58 Mn | £79,49 Mn | £75,06 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £29,16 Mn | £30,43 Mn | £49,80 Mn | £144,08 Mn | £158,75 Mn | £112,58 Mn | £112,53 Mn |
| Net Borç† | -£29,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £86,96 Mn | £106,43 Mn | £135,07 Mn | £161,64 Mn | £97,51 Mn | £110,73 Mn | £148,70 Mn | £131,32 Mn | £121,29 Mn | £114,58 Mn | £140,59 Mn | £272,20 Mn | £389,04 Mn | £392,28 Mn | £146,07 Mn | £31,34 Mn | £44,43 Mn | £30,19 Mn | £49,18 Mn | £41,55 Mn |
| Brüt Kâr | £10,93 Mn | £34,28 Mn | £43,84 Mn | £65,68 Mn | £13,31 Mn | £12,63 Mn | £45,78 Mn | £51,60 Mn | £30,52 Mn | £24,16 Mn | £6,87 Mn | £183,60 Mn | £280,85 Mn | £290,61 Mn | £103,78 Mn | £23,31 Mn | £37,44 Mn | £19,85 Mn | £32,92 Mn | £30,05 Mn |
| FAVÖK | £40,97 Mn | £64,80 Mn | £82,78 Mn | £103,51 Mn | £41,95 Mn | £53,03 Mn | £89,75 Mn | £79,65 Mn | £65,54 Mn | £65,07 Mn | £66,24 Mn | £208,19 Mn | £301,07 Mn | £311,44 Mn | £110,01 Mn | £25,21 Mn | £43,42 Mn | £20,89 Mn | £35,12 Mn | £30,33 Mn |
| Net Kâr | -£5,01 Mn | £18,47 Mn | -£39,26 Mn | £19,81 Mn | -£3,42 Mn | -£168,13 Mn | -£20,77 Mn | £22,42 Mn | -£3,88 Mn | -£3,11 Mn | -£22,12 Mn | £8,50 Mn | £66,60 Mn | £130,63 Mn | £55,26 Mn | £65,70 Mn | £32,76 Mn | £224,22 Mn | £16,15 Mn | £15,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,04 | -0,09 | 0,05 | -0,01 | -0,43 | -0,05 | 0,07 | -0,01 | -0,01 | -0,07 | 0,03 | 0,20 | 0,40 | 0,16 | 0,18 | 0,10 | 0,68 | 0,05 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £29,97 Mn | £25,98 Mn | £20,11 Mn | £17,86 Mn | -£14,83 Mn | £12,71 Mn | £11,29 Mn | £28,20 Mn | £18,79 Mn | £27,87 Mn | £6,74 Mn | £100,63 Mn | £178,11 Mn | £171,97 Mn | -£6,72 Mn | -£55,55 Mn | £26,37 Mn | -£24,11 Mn | -£11,14 Mn | £564.430 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£17,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 9,0% | 13,1% | 13,7% | 9,9% | 12,3% | 11,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,3% | 3,7% | 6,6% | 21,9% | 23,4% | 37,3% | 39,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,31 | 0,38 | 0,34 | 0,22 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,23 | 0,16 | 0,18 | 0,33 | 0,47 | 0,44 | 0,18 | 0,04 | 0,07 | 0,04 | 0,16 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,41 | 0,50 | 0,64 | 0,77 | 0,46 | 0,52 | 0,70 | 0,62 | 0,57 | 0,54 | 0,67 | 1,29 | 1,84 | 1,86 | 0,69 | 0,15 | 0,21 | 0,14 | 0,23 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 32,2% | 32,5% | 40,6% | 13,6% | 11,4% | 30,8% | 39,3% | 25,2% | 21,1% | 4,9% | 67,4% | 72,2% | 74,1% | 71,0% | 74,4% | 84,3% | 65,8% | 66,9% | 72,3% |
| FAVÖK Marjı | 47,1% | 60,9% | 61,3% | 64,0% | 43,0% | 47,9% | 60,4% | 60,7% | 54,0% | 56,8% | 47,1% | 76,5% | 77,4% | 79,4% | 75,3% | 80,4% | 97,7% | 69,2% | 71,4% | 73,0% |
| Net Kâr Marjı | -5,8% | 17,4% | -29,1% | 12,3% | -3,5% | -151,8% | -14,0% | 17,1% | -3,2% | -2,7% | -15,7% | 3,1% | 17,1% | 33,3% | 37,8% | 209,6% | 73,7% | 742,8% | 32,8% | 38,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 34,5% | 24,4% | 14,9% | 11,0% | -15,2% | 11,5% | 7,6% | 21,5% | 15,5% | 24,3% | 4,8% | 37,0% | 45,8% | 43,8% | -4,6% | -177,2% | 59,4% | -79,9% | -22,6% | 1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.