PMGParkmead Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $32,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £32,46 Mn | £27,27 Mn | £28,62 Mn | £86,32 Mn | £78,67 Mn | £89,81 Mn | £82,28 Mn | £78,89 Mn | £82,16 Mn | £87,48 Mn | £105,56 Mn | £127,44 Mn | £53,38 Mn | £22,91 Mn | £12,33 Mn | £11,34 Mn | £6,35 Mn | £17,27 Mn | £17,57 Mn | £22,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £13,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £5,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £26,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £1,68 Mn | £1,16 Mn | £1,36 Mn | £1,73 Mn | £1,25 Mn | £4,70 Mn | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £412.000 | £6,25 Mn | £2,00 Mn | £2,98 Mn | £0,00 | £1.043 | £13.565 | £26.086 | £0,00 | £855.079 |
| Net Borç† | -£12,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £4,05 Mn | £7,23 Mn | £12,39 Mn | £12,13 Mn | £3,61 Mn | £4,08 Mn | £8,27 Mn | £7,02 Mn | £4,14 Mn | £10,44 Mn | £18,64 Mn | £24,66 Mn | £4,07 Mn | £2,95 Mn | £3,75 Mn | £2,36 Mn | £161.498 | £1,28 Mn | £2,28 Mn | £13,01 Mn |
| Brüt Kâr | £1,71 Mn | £4,53 Mn | £9,90 Mn | £9,37 Mn | £901.000 | £437.000 | £5,07 Mn | £3,19 Mn | £192.000 | -£5,54 Mn | -£21,75 Mn | £2,73 Mn | £1,34 Mn | £827.286 | £1,73 Mn | £814.480 | — | — | £5,34 Mn | £8,02 Mn |
| FAVÖK | £44.000 | £3,87 Mn | £9,03 Mn | £8,54 Mn | -£64.000 | £1,34 Mn | £5,20 Mn | £151.000 | -£885.000 | -£2,73 Mn | -£13,40 Mn | £6,94 Mn | -£5,58 Mn | -£4,62 Mn | -£3,45 Mn | -£1,27 Mn | -£2,48 Mn | -£1,19 Mn | -£1,66 Mn | -£3,03 Mn |
| Net Kâr | £7,35 Mn | £4,94 Mn | -£42,33 Mn | -£814.000 | -£13,81 Mn | -£482.000 | £2,42 Mn | -£7,15 Mn | -£4,91 Mn | -£6,69 Mn | -£31,36 Mn | £1,24 Mn | -£5,58 Mn | -£4,91 Mn | -£1,86 Mn | -£1,49 Mn | -£6,33 Mn | -£374.272 | -£4,57 Mn | -£6,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,04 | -0,39 | -0,01 | -0,13 | -0,00 | 0,02 | -0,07 | -0,05 | -0,07 | -0,35 | 0,02 | -0,10 | -0,12 | -0,05 | -0,04 | -0,26 | -0,02 | -0,18 | -0,56 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£2,63 Mn | £1,46 Mn | £5,55 Mn | £1,32 Mn | -£1,56 Mn | -£1,40 Mn | £2,90 Mn | £2,12 Mn | -£917.000 | -£11,07 Mn | -£12,38 Mn | £1,20 Mn | -£8,26 Mn | -£2,66 Mn | -£1,32 Mn | -£2,74 Mn | -£1,28 Mn | -£1,63 Mn | -£206.770 | -£1,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£356.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 4,2% | 4,8% | 2,0% | 1,6% | 5,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 4,9% | 3,7% | 13,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,2% | 0,0% | 3,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,27 | 0,43 | 0,14 | 0,05 | 0,05 | 0,10 | 0,09 | 0,05 | 0,12 | 0,18 | 0,19 | 0,08 | 0,13 | 0,30 | 0,21 | 0,03 | 0,07 | 0,13 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,27 | 0,46 | 0,45 | 0,13 | 0,15 | 0,31 | 0,26 | 0,15 | 0,39 | 0,69 | 0,91 | 0,15 | 0,11 | 0,14 | 0,09 | 0,01 | 0,05 | 0,08 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,1% | 62,6% | 79,9% | 77,2% | 25,0% | 10,7% | 61,3% | 45,4% | 4,6% | -53,1% | -116,7% | 11,1% | 32,9% | 28,1% | 46,2% | 34,5% | — | — | 234,5% | 61,6% |
| FAVÖK Marjı | 1,1% | 53,5% | 72,8% | 70,4% | -1,8% | 32,8% | 62,8% | 2,2% | -21,4% | -26,2% | -71,9% | 28,1% | -137,1% | -156,6% | -92,2% | -53,8% | -1.537,4% | -92,4% | -72,7% | -23,3% |
| Net Kâr Marjı | 181,2% | 68,3% | -341,5% | -6,7% | -382,6% | -11,8% | 29,2% | -101,8% | -118,7% | -64,1% | -168,3% | 5,0% | -137,2% | -166,6% | -49,6% | -63,2% | -3.917,5% | -29,2% | -200,8% | -48,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -64,9% | 20,2% | 44,8% | 10,9% | -43,1% | -34,3% | 35,0% | 30,2% | -22,2% | -106,1% | -66,4% | 4,9% | -203,1% | -90,3% | -35,2% | -116,1% | -791,2% | -127,0% | -9,1% | -7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.