PXSProvexis PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $34,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £1,01 Mn | £498.036 | £845.992 | £1,13 Mn | £1,29 Mn | £468.758 | £462.031 | £418.643 | £158.200 | £256.585 | £359.981 | £643.287 | £10,37 Mn | £13,41 Mn | £12,04 Mn | £11,36 Mn | £5,77 Mn | £7,95 Mn | £7,45 Mn | £9,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £708.087 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £248.206 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £763.815 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £226.645 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £100.000 | £0,00 |
| Net Borç† | -£708.087 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £1,29 Mn | £801.964 | £389.916 | £426.168 | £505.330 | £347.937 | £322.189 | £235.804 | £227.618 | £91.649 | £38.224 | £3.967 | £37.351 | £3,48 Mn | £50.086 | £14.767 | £5.400 | £161.702 | £66.653 | £267.660 |
| Brüt Kâr | £532.940 | £283.795 | £294.419 | £380.049 | £456.194 | £312.155 | £272.756 | £212.637 | £218.085 | — | — | — | £3,14 Mn | £1,76 Mn | £21.389 | — | — | — | -£83.353 | -£271.402 |
| FAVÖK | -£448.320 | -£598.900 | -£437.560 | -£296.220 | -£351.810 | -£440.360 | -£548.280 | — | -£423.040 | -£464.340 | -£495.680 | -£960.620 | -£1,28 Mn | -£2,23 Mn | -£2,45 Mn | -£1,85 Mn | -£1,58 Mn | -£1,33 Mn | -£1,53 Mn | -£3,05 Mn |
| Net Kâr | -£452.720 | -£586.243 | -£385.241 | -£224.250 | -£341.007 | -£406.229 | -£513.033 | -£448.108 | -£380.087 | -£409.569 | -£435.598 | £488.353 | -£4,34 Mn | -£3,87 Mn | -£1,98 Mn | -£1,65 Mn | -£4,57 Mn | -£1,19 Mn | -£2,44 Mn | -£3,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -£325.625 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£338.900 | -£189.760 | -£519.850 | -£213.540 | -£262.080 | -£334.640 | -£383.520 | -£362.680 | -£429.290 | -£363.170 | -£399.830 | -£568.580 | -£1,42 Mn | -£2,58 Mn | -£1,96 Mn | -£1,44 Mn | -£1,30 Mn | -£1,51 Mn | -£2,15 Mn | -£2,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | £0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,28 | 1,61 | 0,46 | 0,38 | 0,39 | 0,74 | 0,70 | 0,56 | 1,44 | 0,36 | 0,11 | 0,01 | 0,00 | 0,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,05 | 0,51 | 0,56 | 0,66 | 0,46 | 0,42 | 0,31 | 0,30 | 0,12 | 0,05 | 0,01 | 0,05 | 4,55 | 0,07 | 0,02 | 0,01 | 0,21 | 0,09 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,2% | 35,4% | 75,5% | 89,2% | 90,3% | 89,7% | 84,7% | 90,2% | 95,8% | — | — | — | 8.410,5% | 50,5% | 42,7% | — | — | — | -125,1% | -101,4% |
| FAVÖK Marjı | -34,7% | -74,7% | -112,2% | -69,5% | -69,6% | -126,6% | -170,2% | — | -185,9% | -506,7% | -1.296,8% | -24.215,3% | -3.414,3% | -64,0% | -4.884,8% | -12.507,6% | -29.174,1% | -820,3% | -2.295,6% | -1.140,6% |
| Net Kâr Marjı | -35,0% | -73,1% | -98,8% | -52,6% | -67,5% | -116,8% | -159,2% | -190,0% | -167,0% | -446,9% | -1.139,6% | 12.310,4% | -11.615,8% | -111,4% | -3.961,6% | -11.161,2% | -84.639,0% | -735,4% | -3.657,5% | -1.294,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -26,2% | -23,7% | -133,3% | -50,1% | -51,9% | -96,2% | -119,0% | -153,8% | -188,6% | -396,3% | -1.046,0% | -14.332,7% | -3.812,4% | -74,0% | -3.919,0% | -9.784,7% | -24.106,5% | -931,5% | -3.226,3% | -988,0% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.