RE.R.E.A. Holdings plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $76,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £430,33 Mn | £478,32 Mn | £423,91 Mn | £466,62 Mn | £436,67 Mn | £419,75 Mn | £452,27 Mn | £490,01 Mn | £478,50 Mn | £542,92 Mn | £426,38 Mn | £390,37 Mn | £362,84 Mn | £350,05 Mn | £328,49 Mn | £282,71 Mn | £230,35 Mn | £227,97 Mn | £141,39 Mn | £127,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £17,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £206,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £223,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £112,78 Mn | £131,52 Mn | £144,98 Mn | £150,11 Mn | £156,94 Mn | £134,23 Mn | £167,21 Mn | £169,46 Mn | £161,35 Mn | £191,17 Mn | £147,90 Mn | £119,83 Mn | £116,22 Mn | £95,46 Mn | £73,54 Mn | £76,00 Mn | £60,02 Mn | £64,61 Mn | £43,33 Mn | £49,90 Mn |
| Net Borç† | £95,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £147,92 Mn | £147,08 Mn | £142,17 Mn | £169,50 Mn | £139,54 Mn | £108,46 Mn | £97,97 Mn | £79,11 Mn | £77,84 Mn | £58,75 Mn | £59,25 Mn | £76,44 Mn | £70,72 Mn | £78,63 Mn | £92,17 Mn | £73,86 Mn | £50,55 Mn | £43,43 Mn | £28,78 Mn | £17,83 Mn |
| Brüt Kâr | £44,34 Mn | £40,26 Mn | £27,60 Mn | £51,57 Mn | £43,26 Mn | £22,54 Mn | £2,51 Mn | £4,42 Mn | £10,84 Mn | £5,51 Mn | £4,84 Mn | £29,12 Mn | £26,00 Mn | £38,52 Mn | £49,72 Mn | £42,40 Mn | £28,79 Mn | £28,34 Mn | £21,35 Mn | £9,77 Mn |
| FAVÖK | £52,02 Mn | £53,61 Mn | £36,39 Mn | £56,44 Mn | £54,16 Mn | £28,95 Mn | £13,51 Mn | £9,59 Mn | £15,48 Mn | £12,45 Mn | £10,09 Mn | £23,29 Mn | £19,31 Mn | £29,37 Mn | £42,04 Mn | £37,48 Mn | £26,46 Mn | £24,93 Mn | £21,66 Mn | £7,88 Mn |
| Net Kâr | £6,44 Mn | £20,70 Mn | -£8,24 Mn | £22,55 Mn | £5,33 Mn | -£10,61 Mn | -£13,96 Mn | -£10,25 Mn | -£15,24 Mn | -£7,71 Mn | -£8,15 Mn | £13,54 Mn | £8,16 Mn | £11,39 Mn | £28,36 Mn | £22,47 Mn | £18,80 Mn | £14,29 Mn | £15,85 Mn | £7,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,33 | -0,26 | 0,32 | -0,02 | -0,24 | -0,34 | -0,41 | -0,53 | -0,36 | -0,39 | 0,24 | 0,10 | 0,21 | 0,75 | 0,63 | 0,52 | 0,39 | 0,45 | 0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £5,13 Mn | -£4,95 Mn | £5,47 Mn | -£274.400 | £18,14 Mn | £18,12 Mn | -£12,03 Mn | -£37,92 Mn | -£9,52 Mn | -£19,86 Mn | -£7,87 Mn | -£5,24 Mn | -£17,65 Mn | -£20,46 Mn | -£513.390 | -£7,22 Mn | £2,22 Mn | -£3,44 Mn | -£6.500 | -£3,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£27,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,2% | 27,5% | 34,2% | 32,2% | 35,9% | 32,0% | 37,0% | 34,6% | 33,7% | 35,2% | 34,7% | 30,7% | 32,0% | 27,3% | 22,4% | 26,9% | 26,1% | 28,3% | 30,6% | 39,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,34 | 0,31 | 0,34 | 0,36 | 0,32 | 0,26 | 0,22 | 0,16 | 0,16 | 0,11 | 0,14 | 0,20 | 0,19 | 0,22 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,19 | 0,20 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,66 | 0,63 | 0,76 | 0,62 | 0,48 | 0,44 | 0,35 | 0,35 | 0,26 | 0,26 | 0,34 | 0,32 | 0,35 | 0,41 | 0,33 | 0,23 | 0,19 | 0,13 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,0% | 27,4% | 19,4% | 30,4% | 31,0% | 20,8% | 2,6% | 5,6% | 13,9% | 9,4% | 8,2% | 38,1% | 36,8% | 49,0% | 53,9% | 57,4% | 57,0% | 65,2% | 74,2% | 54,8% |
| FAVÖK Marjı | 35,2% | 36,4% | 25,6% | 33,3% | 38,8% | 26,7% | 13,8% | 12,1% | 19,9% | 21,2% | 17,0% | 30,5% | 27,3% | 37,3% | 45,6% | 50,7% | 52,3% | 57,4% | 75,2% | 44,2% |
| Net Kâr Marjı | 4,4% | 14,1% | -5,8% | 13,3% | 3,8% | -9,8% | -14,3% | -13,0% | -19,6% | -13,1% | -13,8% | 17,7% | 11,5% | 14,5% | 30,8% | 30,4% | 37,2% | 32,9% | 55,1% | 40,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | -3,4% | 3,8% | -0,2% | 13,0% | 16,7% | -12,3% | -47,9% | -12,2% | -33,8% | -13,3% | -6,9% | -25,0% | -26,0% | -0,6% | -9,8% | 4,4% | -7,9% | -0,0% | -19,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.