RFGRoebuck Food Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $35,22 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £14,38 Mn | £4,53 Mn | £12,51 Mn | £14,41 Mn | £14,41 Mn | £36,79 Mn | £35,80 Mn | £34,74 Mn | £30,95 Mn | £29,07 Mn | £28,82 Mn | £23,29 Mn | £21,34 Mn | £23,71 Mn | £19,14 Mn | £18,78 Mn | £18,25 Mn | £18,44 Mn | £16,26 Mn | £16,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £1,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £3,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £10,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £795.000 | £599.000 | £2,17 Mn | £4,93 Mn | £3,15 Mn | £10,26 Mn | £10,75 Mn | £12,07 Mn | £6,95 Mn | £7,29 Mn | £7,60 Mn | £7,40 Mn | £6,43 Mn | £8,11 Mn | £6,85 Mn | £7,11 Mn | £7,27 Mn | £8,06 Mn | £6,50 Mn | £7,00 Mn |
| Net Borç† | -£964.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £11,01 Mn | £11,48 Mn | £3,38 Mn | £31,35 Mn | £24,31 Mn | £18,76 Mn | £34,10 Mn | £36,80 Mn | £42,01 Mn | £32,10 Mn | £25,14 Mn | £23,64 Mn | £22,81 Mn | £14,88 Mn | £11,21 Mn | £10,65 Mn | £10,54 Mn | £9,69 Mn | £10,99 Mn | £10,67 Mn |
| Brüt Kâr | £1,06 Mn | £2,08 Mn | £303.000 | £571.000 | £199.000 | -£44.000 | £3,37 Mn | £3,20 Mn | £2,77 Mn | £1,34 Mn | £1,29 Mn | £1,60 Mn | £1,07 Mn | £858.000 | £838.000 | £804.000 | £1,01 Mn | £735.000 | £1,29 Mn | £1,20 Mn |
| FAVÖK | -£2,45 Mn | -£413.000 | -£455.000 | £400.000 | £1,40 Mn | £893.000 | £4,20 Mn | £3,86 Mn | £2,51 Mn | £1,27 Mn | £1,46 Mn | £1,73 Mn | £1,16 Mn | £1,03 Mn | £1,04 Mn | £931.000 | £1,25 Mn | £1,00 Mn | £1,58 Mn | £1,35 Mn |
| Net Kâr | -£2,82 Mn | -£3,08 Mn | -£1,85 Mn | -£1,25 Mn | -£1,98 Mn | £1,44 Mn | £1,84 Mn | £1,17 Mn | £993.000 | £291.000 | £291.000 | £307.000 | -£79.000 | -£79.000 | £362.000 | £441.000 | £831.000 | -£356.000 | £505.000 | £298.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,06 | -0,06 | -0,04 | -0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | -0,01 | -0,01 | 0,04 | 0,05 | 0,09 | -0,04 | 0,06 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£817.000 | -£2,12 Mn | £1,74 Mn | -£4,73 Mn | £2,21 Mn | £1,35 Mn | £1,49 Mn | £33.000 | £692.000 | -£1,40 Mn | -£681.000 | -£2,42 Mn | £191.000 | -£1,14 Mn | -£45.000 | -£92.000 | £1,33 Mn | -£2,31 Mn | £987.000 | £944.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£179.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,5% | 13,2% | 17,4% | 34,2% | 21,8% | 27,9% | 30,0% | 34,7% | 22,4% | 25,1% | 26,4% | 31,8% | 30,1% | 34,2% | 35,8% | 37,9% | 39,8% | 43,7% | 40,0% | 42,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 2,53 | 0,27 | 2,18 | 1,69 | 0,51 | 0,95 | 1,06 | 1,36 | 1,10 | 0,87 | 1,02 | 1,07 | 0,63 | 0,59 | 0,57 | 0,58 | 0,53 | 0,68 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,04 | 1,08 | 0,32 | 2,95 | 2,29 | 1,77 | 3,21 | 3,47 | 3,96 | 3,02 | 2,37 | 2,23 | 2,15 | 1,40 | 1,06 | 1,00 | 0,99 | 0,91 | 1,04 | 1,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 18,1% | 9,0% | 1,8% | 0,8% | -0,2% | 9,9% | 8,7% | 6,6% | 4,2% | 5,1% | 6,8% | 4,7% | 5,8% | 7,5% | 7,5% | 9,6% | 7,6% | 11,8% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | -22,3% | -3,6% | -13,5% | 1,3% | 5,7% | 4,8% | 12,3% | 10,5% | 6,0% | 4,0% | 5,8% | 7,3% | 5,1% | 7,0% | 9,3% | 8,7% | 11,8% | 10,3% | 14,4% | 12,7% |
| Net Kâr Marjı | -25,6% | -26,8% | -54,8% | -4,0% | -8,1% | 7,7% | 5,4% | 3,2% | 2,4% | 0,9% | 1,2% | 1,3% | -0,3% | -0,5% | 3,2% | 4,1% | 7,9% | -3,7% | 4,6% | 2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,4% | -18,4% | 51,4% | -15,1% | 9,1% | 7,2% | 4,4% | 0,1% | 1,6% | -4,4% | -2,7% | -10,3% | 0,8% | -7,7% | -0,4% | -0,9% | 12,6% | -23,9% | 9,0% | 8,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.