RLEReal Estate Investors plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £124,50 Mn | £133,93 Mn | £156,03 Mn | £186,42 Mn | £204,30 Mn | £209,90 Mn | £241,78 Mn | £238,34 Mn | £221,68 Mn | £217,30 Mn | £170,63 Mn | £115,52 Mn | £91,92 Mn | £87,89 Mn | £83,40 Mn | £75,68 Mn | £71,05 Mn | £65,14 Mn | £52,33 Mn | £52,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £6,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £38,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £85,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £34,16 Mn | £39,20 Mn | £54,41 Mn | £71,47 Mn | £89,44 Mn | £101,35 Mn | £105,17 Mn | £98,78 Mn | £84,59 Mn | £85,52 Mn | £44,08 Mn | £43,00 Mn | £44,06 Mn | £40,63 Mn | £37,35 Mn | £38,94 Mn | £40,40 Mn | £36,40 Mn | £15,09 Mn | £17,24 Mn |
| Net Borç† | £28,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £9,37 Mn | £10,77 Mn | £11,51 Mn | £13,29 Mn | £15,97 Mn | £16,43 Mn | £16,60 Mn | £15,64 Mn | £14,88 Mn | £13,50 Mn | £8,49 Mn | £8,08 Mn | £6,66 Mn | £6,12 Mn | £4,90 Mn | £4,02 Mn | £3,81 Mn | £3,01 Mn | £3,93 Mn | £1,50 Mn |
| Brüt Kâr | £7,21 Mn | £8,55 Mn | £9,28 Mn | £10,80 Mn | £12,64 Mn | £15,03 Mn | £15,11 Mn | £14,16 Mn | £13,15 Mn | £11,90 Mn | £7,02 Mn | £5,62 Mn | £4,59 Mn | £4,69 Mn | £3,60 Mn | £2,77 Mn | £3,27 Mn | -£73.000 | £2,81 Mn | £1,50 Mn |
| FAVÖK | £4,95 Mn | £6,52 Mn | £6,17 Mn | £9,77 Mn | £10,99 Mn | £11,29 Mn | £11,52 Mn | £11,55 Mn | £10,34 Mn | £7,83 Mn | £3,95 Mn | £3,09 Mn | £2,93 Mn | £2,83 Mn | £2,25 Mn | £1,44 Mn | £2,09 Mn | -£1,22 Mn | £1,87 Mn | £659.000 |
| Net Kâr | -£839.000 | -£2,36 Mn | -£9,41 Mn | £10,93 Mn | £13,92 Mn | -£20,64 Mn | £3,66 Mn | £8,29 Mn | £11,13 Mn | £8,08 Mn | £12,09 Mn | £4,05 Mn | £3,60 Mn | £367.000 | -£5,03 Mn | -£4,79 Mn | £3,12 Mn | -£11,09 Mn | £1,23 Mn | -£334.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,01 | -0,05 | 0,06 | 0,08 | -0,12 | 0,02 | 0,04 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,04 | 0,05 | 0,01 | -0,09 | -0,10 | 0,09 | -0,33 | 0,03 | -0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | £1,85 Mn | £2,80 Mn | £4,40 Mn | £4,19 Mn | £8,62 Mn | £6,04 Mn | £8,10 Mn | £9,85 Mn | £5,68 Mn | £5,22 Mn | -£54,91 Mn | -£24,86 Mn | -£1,85 Mn | -£4,96 Mn | -£17,62 Mn | -£7,62 Mn | -£4,50 Mn | -£12,16 Mn | -£21,44 Mn | -£1,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£5.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 29,3% | 34,9% | 38,3% | 43,8% | 48,3% | 43,5% | 41,4% | 38,2% | 39,4% | 25,8% | 37,2% | 47,9% | 46,2% | 44,8% | 51,5% | 56,9% | 55,9% | 28,8% | 33,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 76,9% | 79,4% | 80,6% | 81,3% | 79,1% | 91,5% | 91,0% | 90,5% | 88,4% | 88,1% | 82,6% | 69,6% | 68,9% | 76,6% | 73,5% | 68,9% | 85,7% | -2,4% | 71,7% | 100,0% |
| FAVÖK Marjı | 52,9% | 60,6% | 53,6% | 73,5% | 68,8% | 68,7% | 69,4% | 73,9% | 69,5% | 58,0% | 46,5% | 38,3% | 43,9% | 46,1% | 45,9% | 35,7% | 54,9% | -40,5% | 47,7% | 43,8% |
| Net Kâr Marjı | -9,0% | -21,9% | -81,7% | 82,3% | 87,2% | -125,7% | 22,1% | 53,0% | 74,8% | 59,9% | 142,3% | 50,1% | 54,1% | 6,0% | -102,7% | -119,1% | 81,8% | -368,8% | 31,3% | -22,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,8% | 26,0% | 38,2% | 31,5% | 54,0% | 36,8% | 48,8% | 63,0% | 38,2% | 38,7% | -646,5% | -307,8% | -27,8% | -81,0% | -359,9% | -189,6% | -118,0% | -404,4% | -545,9% | -104,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.