RUARUA Life Sciences Plc
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar GBP · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | £9,12 Mn | £8,17 Mn | £5,66 Mn | £7,63 Mn | £10,15 Mn | £2,49 Mn | £3,10 Mn | £1,08 Mn | £1,14 Mn | £1,34 Mn | £1,78 Mn | £1,95 Mn | £3,06 Mn | £3,57 Mn | £3,78 Mn | £6,04 Mn | £6,72 Mn | £7,84 Mn | £3,68 Mn | £5,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | £3,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | £1,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | £7,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | £794.000 | £389.000 | £475.000 | £344.000 | £410.000 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 | £0,00 |
| Net Borç† | -£2,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | £4,46 Mn | £2,19 Mn | £2,18 Mn | £1,63 Mn | £1,53 Mn | £489.000 | £463.000 | £406.285 | £471.156 | £498.654 | £524.153 | £263.299 | £198.128 | £3,16 Mn | £1,57 Mn | £1,36 Mn | £1,26 Mn | £1,48 Mn | £276.000 | £1,42 Mn |
| Brüt Kâr | £3,06 Mn | £1,41 Mn | £1,43 Mn | £1,04 Mn | £980.000 | — | — | — | £247.088 | £291.490 | £317.970 | £111.493 | £181.670 | £2,56 Mn | £1,06 Mn | £838.000 | £814.000 | £1,17 Mn | -£30.000 | £1,10 Mn |
| FAVÖK | -£383.330 | -£1,62 Mn | -£2,03 Mn | -£2,12 Mn | -£1,52 Mn | -£797.000 | -£436.000 | -£3.780 | £51.420 | -£221.110 | £42.230 | -£277.780 | -£590.590 | £289.600 | -£2,08 Mn | -£1,97 Mn | -£1,47 Mn | -£1,14 Mn | -£2,23 Mn | -£493.650 |
| Net Kâr | -£145.334 | -£1,44 Mn | -£2,00 Mn | -£2,07 Mn | -£1,45 Mn | -£816.000 | -£609.000 | -£33.228 | -£181.863 | -£401.048 | -£229.783 | -£824.542 | -£536.149 | £35.730 | -£2,50 Mn | -£1,92 Mn | -£1,25 Mn | -£1,16 Mn | -£2,12 Mn | -£523.348 |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,04 | -0,09 | -0,09 | -0,08 | -0,06 | -0,05 | -0,01 | -0,03 | -0,08 | -0,04 | -0,16 | -0,10 | 0,01 | -0,49 | -0,38 | -0,24 | -0,24 | -0,53 | -0,13 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -£298.000 | -£1,44 Mn | -£1,62 Mn | -£3,27 Mn | -£2,04 Mn | -£436.000 | -£423.000 | — | -£153.470 | £81.010 | -£210.530 | -£25.200 | £329.790 | -£357.930 | -£1,57 Mn | -£2,02 Mn | -£1,33 Mn | -£1,24 Mn | -£1,16 Mn | -£1,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -£161.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,7% | 4,8% | 8,4% | 4,5% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,27 | 0,38 | 0,21 | 0,15 | 0,20 | 0,15 | 0,38 | 0,41 | 0,37 | 0,29 | 0,14 | 0,06 | 0,88 | 0,41 | 0,23 | 0,19 | 0,19 | 0,08 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,62 | 0,30 | 0,30 | 0,23 | 0,21 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,44 | 0,22 | 0,19 | 0,18 | 0,21 | 0,04 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar GBP · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,6% | 64,4% | 65,8% | 64,3% | 64,1% | — | — | — | 52,4% | 58,5% | 60,7% | 42,3% | 91,7% | 81,2% | 67,6% | 61,5% | 64,7% | 78,9% | -10,9% | 77,4% |
| FAVÖK Marjı | -8,6% | -74,1% | -93,3% | -130,2% | -99,7% | -163,0% | -94,2% | -0,9% | 10,9% | -44,3% | 8,1% | -105,5% | -298,1% | 9,2% | -132,5% | -144,3% | -116,7% | -76,5% | -809,4% | -34,6% |
| Net Kâr Marjı | -3,3% | -65,7% | -91,9% | -127,2% | -95,0% | -166,9% | -131,5% | -8,2% | -38,6% | -80,4% | -43,8% | -313,2% | -270,6% | 1,1% | -159,3% | -141,2% | -99,2% | -78,1% | -768,5% | -36,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,7% | -65,6% | -74,5% | -200,9% | -133,7% | -89,2% | -91,4% | — | -32,6% | 16,2% | -40,2% | -9,6% | 166,5% | -11,3% | -100,3% | -148,0% | -105,9% | -83,4% | -420,7% | -88,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.